Extra 2.22.2 - en to uk translation catalogue (1081 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
uk: Ви можете знайти всю інформацію про те, як отримати всі необхідні облікові дані тут: %s

en: %d Items
uk: %d елементів

en: %d Items in Cart
uk: %d предметів у кошику

en: %d%%
uk: %d %%

en: %s Theme Options
uk: Параметри теми %s

en: %s ago
uk: %s тому

en: &hellip;
uk: …

en: &laquo; Previous
uk: " Попередній

en: + Add One More Tab
uk: + Додати ще одну вкладку

en: 0 Comments
uk: 0 коментарів

en: 1 Column
uk: 1 колонка

en: 1 Comment
uk: 1 коментар

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
uk: 1/2 + 1/4 + 1/4 стовпчиків

en: 1/3 + 2/3 Columns
uk: 1/3 + 2/3 стовпчики

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
uk: 1/4 + 1/2 + 1/4 стовпчиків

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
uk: 1/4 + 1/4 + 1/2 стовпчиків

en: 1/4 + 3/4 Columns
uk: 1/4 + 3/4 стовпчиків

en: 2 Columns
uk: 2 колонки

en: 2/3 + 1/3 Columns
uk: 2/3 + 1/3 стовпчиків

en: 3 Columns
uk: 3 Стовпці

en: 3/4 + 1/4 Columns
uk: 3/4 + 1/4 стовпчики

en: 4 Columns
uk: 4 колонки

en: 404 Not Found
uk: 404 Не знайдено

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
uk: <div class="updated"><p>Це нова інсталяція теми %1$s. Не забудьте зайти в <a href="%2$s">ePanel</a>, щоб налаштувати його. Це повідомлення зникне, коли ви натиснете кнопку «Зберегти» на <a href="%2$s">сторінка параметрів теми</a>.</p></div>

en: <span class="button" title="%title"></span>
uk: <span class="button" title="%заголовок"></span>

en: <span class="button">Next Entries</span>
uk: <span class="button">Наступні записи</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
uk: <span class="button">Далі</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
uk: <span class="button">Старіші записи</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
uk: <span class="button">Попередній</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
uk: <span class="meta-nav">←</span> Старіші коментарі

en: A static page
uk: Статична сторінка

en: API Key
uk: Ключ API

en: About The Author
uk: Про автора

en: Above Post
uk: Над постом

en: Accent color
uk: Акцентний колір

en: Access Token
uk: Маркер доступу

en: Access Token Secret:
uk: Секрет маркера доступу:

en: Access token:
uk: Маркер доступу:

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Active Tab Background Color
uk: Колір фону активної вкладки

en: Active Tab Text Color
uk: Колір тексту активної вкладки

en: Ad
uk: оголошення

en: Ad #
uk: № оголошення

en: Ad #%d
uk: Оголошення № %d

en: Ad HTML
uk: HTML оголошення

en: Ad HTML:
uk: HTML оголошення:

en: Ad Image
uk: Зображення оголошення

en: Ad Link
uk: Посилання на оголошення

en: Add API Key
uk: Додайте ключ API

en: Add Ad
uk: Додати оголошення

en: Add Another Video URL
uk: Додати іншу URL-адресу відео

en: Add Audio File
uk: Додати аудіофайл

en: Add Author Bio
uk: Додайте біографію автора

en: Add Breakdown
uk: Додати розбивку

en: Add ET Box
uk: Додайте ET Box

en: Add ET Button
uk: Додати кнопку ET

en: Add ET Learn more block
uk: Додати блок ET Дізнатися більше

en: Add ET Tabs
uk: Додайте вкладки ET

en: Add Gallery Images
uk: Додайте зображення галереї

en: Add Images
uk: Додайте зображення

en: Add New Ad
uk: Додати нове оголошення

en: Add New Category Layout
uk: Додати новий макет категорії

en: Add New Project
uk: Додати новий проект

en: Add New Project Skill
uk: Додати новий проектний навик

en: Add New Tab
uk: Додати нову вкладку

en: Add a Tooltip Text
uk: Додайте текст підказки

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
uk: Додайте код до < body > (добре для кодів відстеження, наприклад google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
uk: Додайте код до <head> свого блогу

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
uk: Додайте код унизу своїх публікацій перед коментарями

en: Add code to the top of your posts
uk: Додайте код у верхній частині своїх публікацій

en: Add or Remove Skills
uk: Додати або видалити навички

en: Additional Info
uk: Додаткова інформація

en: Address
uk: Адреса

en: Admin Label
uk: Мітка адміністратора

en: Ads
uk: Оголошення

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
uk: Адаптивні рекламні блоки Adsense вимагають, щоб контейнер оголошень мав фіксовану ширину. Якщо ввімкнути цей параметр, до контейнера цього оголошення буде застосовано фіксовану ширину.

en: Advertisement
uk: Оголошення

en: All
uk: все

en: All Category Layouts
uk: Усі макети категорій

en: All Project Skills
uk: Усі проектні навички

en: All Projects
uk: Всі проекти

en: Alternative text for image
uk: Альтернативний текст для зображення

en: Amount of archive months to display.
uk: Кількість архівних місяців для відображення.

en: Amount of recent posts to display.
uk: Кількість останніх публікацій для відображення.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
uk: <a href="%s">Extra макет теми</a> (виберіть нижче)

en: An Extra Category Layout
uk: Макет Extra категорій

en: Animation
uk: Анімація

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
uk: Будь-який код, який ви тут розмістите, з’явиться в основному розділі всіх сторінок вашого блогу. Це корисно, якщо вам потрібно ввести піксель відстеження для лічильника стану, наприклад Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
uk: Будь-який код, який ви тут розмістите, з’явиться в головному розділі кожної сторінки вашого блогу. Це корисно, коли вам потрібно додати JavaScript або CSS до всіх сторінок.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
uk: Будь-який код, який ви тут розмістите, буде розміщено вгорі всіх окремих дописів. Це корисно, якщо ви хочете інтегрувати такі речі, як посилання соціальних закладок.

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Archive Heading Text Color
uk: Колір тексту заголовка архіву

en: Archives
uk: Архіви

en: Ascending
uk: Висхідний

en: Aside
uk: Вбік

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Audio
uk: Аудіо

en: Audio File Subtitle
uk: Субтитри аудіофайлу

en: Audio File Title
uk: Назва аудіофайлу

en: Audio File URL
uk: URL аудіофайлу

en: Audio Format Options
uk: Параметри аудіоформату

en: Author
uk: Автор

en: Author Image URL
uk: URL зображення автора

en: Authorize
uk: Авторизувати

en: Authors Page Template Options
uk: Параметри шаблону сторінки авторів

en: Authors to display
uk: Автори для відображення

en: Auto
uk: Авто

en: Auto Speed
uk: Автоматична швидкість

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
uk: Автоматична швидкість повзунка (працює, лише якщо для параметра «Авто» встановлено значення «Так»)

en: Autoplay
uk: Автоматичне відтворення

en: Autoplay Speed
uk: Швидкість автовідтворення

en: Back To Top
uk: Догори

en: Back To Top Button
uk: Кнопка «Назад до початку».

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Background Settings
uk: Налаштування фону

en: Background color
uk: Колір фону

en: Bar Border Radius
uk: Радіус межі смуги

en: Bar Counter
uk: Барна стійка

en: Bar Padding
uk: Оббивка бару

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
uk: Перш ніж ви зможете отримувати оновлення продукту, ви повинні спочатку підтвердити свою підписку на Elegant Themes. Для цього вам потрібно ввести Elegant Themes користувача Elegant Themes API. Щоб знайти свій ключ API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">увійти</a> свій обліковий запис Elegant Themes і перейдіть на сторінку <strong>Обліковий запис > Ключ API</strong>.

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
uk: Перш ніж ви зможете отримувати оновлення продукту, ви повинні спочатку підтвердити свою підписку на Elegant Themes. Для цього вам потрібно ввести Elegant Themes користувача Elegant Themes API. Ваше ім’я користувача – це те саме ім’я користувача, яке ви використовуєте під час входу на <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
uk: Під заголовком

en: Below Post
uk: Під дописом

en: Blog
uk: Блог

en: Blog Feed Masonry
uk: Канал блогу Масонство

en: Blog Feed Page Template Options
uk: Параметри шаблону сторінки каналу блогу

en: Blog Feed Standard
uk: Стандарт стрічки блогів

en: Blog Feed Title
uk: Заголовок каналу блогу

en: Blogger
uk: Блогер

en: Blurb
uk: реклама

en: Body
uk: Тіло

en: Body Font
uk: Основний шрифт

en: Body Line Height
uk: Висота лінії тіла

en: Body Link Color
uk: Колір кузова

en: Body Text Color
uk: Колір основного тексту

en: Body Text Size
uk: Розмір основного тексту

en: Body/Link Font Style
uk: Стиль основного тексту/посилання

en: Body/Link Line Height
uk: Висота лінії тіла/зв’язку

en: Body/Link Text Size
uk: Розмір основного тексту/посилання

en: Bold
uk: жирний

en: Border
uk: Кордон

en: Border Color
uk: Колір рамки

en: Border Radius
uk: Радіус кордону

en: Border Width
uk: Ширина кордону

en: Bottom
uk: Дно

en: Bottom Bar
uk: Нижня панель

en: Bottom to Top
uk: Знизу вгору

en: Boxed Layout - Background color
uk: Коробковий макет – колір фону

en: Breakdown #
uk: Зламатися #

en: Breakdown #%d
uk: Розбивка #%d

en: Button Font Style
uk: Стиль шрифту кнопки

en: Button Hover Styles
uk: Стилі наведення кнопки

en: Button Styles
uk: Стилі кнопок

en: Buttons
uk: кнопки

en: Buttons Font
uk: Шрифт кнопок

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
uk: За умовчанням коментарі не розміщуються на сторінках, однак, якщо ви хочете дозволити людям коментувати ваші сторінки, просто ввімкніть цю опцію.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
uk: За замовчуванням сторінки сортуються за назвою. Однак якщо ви бажаєте сортувати їх за ідентифікатором, ви можете змінити це налаштування.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
uk: За замовчуванням панель навігації весь час залишається у верхній частині екрана. Радимо вимкнути цю опцію, якщо вам потрібно використовувати логотип, вищий за стандартний.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
uk: За замовчуванням тема створює посилання «Домашня сторінка» у створеному за замовчуванням меню, натискання якого повертає на домашню сторінку вашого блогу. Однак якщо ви використовуєте статичну домашню сторінку та вже створили для використання сторінку під назвою «Домашня сторінка», це призведе до дублювання посилання. У цьому випадку вам слід вимкнути цю функцію, щоб видалити посилання.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
uk: За замовчуванням тема створює заголовки публікацій на основі назви вашої публікації та назви вашого блогу. Якщо ви бажаєте, щоб ваш метазаголовок відрізнявся від фактичного заголовка допису, ви можете визначити власний заголовок для кожного допису за допомогою спеціальних полів. Цей параметр має бути ввімкнено, щоб настроювані заголовки працювали, і ви повинні вибрати назву настроюваного поля для свого заголовка нижче.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
uk: За замовчуванням тема не додає ключові слова до вашого заголовка. Більшість пошукових систем більше не використовують ключові слова для рейтингу вашого сайту, але деякі люди все одно визначають їх про всяк випадок. Якщо ви хочете додати мета-ключові слова до свого заголовка, увімкніть цей параметр і заповніть поле спеціальних ключових слів нижче.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
uk: За замовчуванням тема використовує комбінацію назви вашого блогу та опису вашого блогу, як визначено під час створення блогу, для створення заголовків вашої домашньої сторінки. Однак якщо ви хочете створити власну назву, просто ввімкніть цю опцію та заповніть поле спеціальної назви нижче.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
uk: За замовчуванням тема використовує опис вашого блогу, визначений під час створення блогу, для заповнення поля метаопису. Якщо ви бажаєте використати інший опис, увімкніть цей параметр і заповніть спеціальне поле опису нижче.

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: CSS ID
uk: Ідентифікатор CSS

en: Call To Action
uk: Заклик до дії

en: Callback function: "%s" doesnt exist
uk: Функція зворотного виклику: " %s " не існує

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
uk: Канонізація допомагає запобігти індексуванню дублюючого вмісту пошуковими системами, і, як наслідок, може допомогти уникнути штрафів за дубльований вміст і зниження рейтингу сторінки. Деякі сторінки можуть мати різні URL-адреси, які ведуть до того самого місця. Наприклад, domain.com, domain.com/index.html і www.domain.com – це різні URL-адреси, які ведуть на вашу домашню сторінку. З точки зору пошукової системи, ці повторювані URL-адреси, які також часто виникають через спеціальні постійні посилання, можуть розглядатися окремо, а не як єдине місце призначення. Визначення канонічної URL-адреси повідомляє пошуковій системі, яку URL-адресу ви хочете використовувати офіційно. Свої канонічні URL-адреси теми базуються на ваших постійних посиланнях і доменному імені, визначеному на вкладці налаштувань wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
uk: Канонізація допомагає запобігти індексуванню дублюючого вмісту пошуковими системами, і, як наслідок, може допомогти уникнути штрафів за дубльований вміст і зниження рейтингу сторінки. Деякі сторінки можуть мати різні URL-адреси, які ведуть до одного місця. Наприклад, domain.com, domain.com/index.html і www.domain.com – це різні URL-адреси, що ведуть на вашу домашню сторінку. З точки зору пошукової системи, ці повторювані URL-адреси, які також часто виникають через спеціальні постійні посилання, можуть розглядатися окремо, а не як єдине місце призначення. Визначення канонічної URL-адреси повідомляє пошуковій системі, яку URL-адресу ви хочете використовувати офіційно. Свої канонічні URL-адреси теми базуються на ваших постійних посиланнях і доменному імені, визначеному на вкладці налаштувань wp-admin.

en: Captcha Font Size
uk: Розмір шрифту Captcha

en: Captcha Font Style
uk: Стиль шрифту Captcha

en: Caption
uk: Підпис

en: Caption Background Color
uk: Колір фону підпису

en: Caption Font Size
uk: Розмір шрифту підпису

en: Caption Font Style
uk: Стиль шрифту підпису

en: Caption goes here
uk: Підпис йде тут

en: Caption title goes here
uk: Тут міститься заголовок підпису

en: Categories
uk: Категорії

en: Categories:
uk: Категорії:

en: Category
uk: Категорія

en: Category Builder
uk: Категорія Будівельник

en: Centered
uk: По центру

en: Change Your API Key
uk: Змініть ключ API

en: Channel Name
uk: Назва каналу

en: Chat
uk: Чат

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
uk: Перевірте та відсортуйте розділи карти сайту, які ви хочете відображати.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
uk: Позначте цей прапорець, якщо ви хочете відображати мета-описи на сторінках категорії/архіву. Опис базується на описі категорії, який ви вибрали під час створення/редагування своєї категорії в wp-admin.

en: Choose Categories.
uk: Виберіть Категорії.

en: Choose From the Most Used Skills
uk: Виберіть із найбільш використовуваних навичок

en: Choose Sidebar/Widget Area
uk: Виберіть бічну панель/область віджетів

en: Choose a category.
uk: Виберіть категорію.

en: Choose a heading style.
uk: Виберіть стиль заголовка.

en: Choose a sort method.
uk: Виберіть спосіб сортування.

en: Choose a sort order.
uk: Виберіть порядок сортування.

en: Choose an Image
uk: Виберіть зображення

en: Choose button color
uk: Виберіть колір кнопки

en: Choose button type
uk: Виберіть тип кнопки

en: Choose categories.
uk: Виберіть категорії.

en: Choose title autogeneration method
uk: Виберіть метод автогенерації заголовка

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
uk: Виберіть стандартний або мурований стиль відображення сторінок архіву для тегів, дописів авторів, результатів пошуку.

en: Choose which items to display in the postinfo section
uk: Виберіть елементи для відображення в розділі інформації про пост

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
uk: Виберіть «Так», якщо ви бажаєте автоматичну анімацію повзунка

en: Circle Counter
uk: Круг Лічильник

en: Click here to learn more
uk: Натисніть тут, щоб дізнатися більше

en: Closed Title Font Style
uk: Стиль шрифту закритого заголовка

en: Code Integration
uk: Інтеграція коду

en: Color
uk: колір

en: Column Layout
uk: Розмітка стовпців

en: Comments
uk: Коментарі

en: Consumer Key
uk: Ключ споживача

en: Consumer Key:
uk: Ключ споживача:

en: Consumer Secret
uk: Таємниця споживача

en: Consumer Secret:
uk: Секрет споживача:

en: Contact Form
uk: Контактний формуляр

en: Contact Form Map
uk: Карта контактної форми

en: Contact Form Title
uk: Назва контактної форми

en: Contact Page Template Options
uk: Параметри шаблону сторінки контакту

en: Content
uk: Зміст

en: Content Font Size
uk: Розмір шрифту вмісту

en: Content Font Style
uk: Стиль шрифту вмісту

en: Content goes here
uk: Сюди йде вміст

en: Content text or html
uk: Текст вмісту або html

en: Countdown
uk: Зворотний відлік

en: Current Category / Tag / Taxonomy
uk: Поточна категорія / Тег / Таксономія

en: Current Color
uk: Поточний колір

en: Currently viewing archives from %1$s
uk: Зараз переглядаються архіви з %1$s

en: Custom CSS
uk: Спеціальний CSS

en: Custom Title
uk: Спеціальна назва

en: Custom field Name to be used for description
uk: Ім'я спеціального поля для опису

en: Custom field Name to be used for keywords
uk: Назва спеціального поля, яке буде використовуватися для ключових слів

en: Custom field Name to be used for title
uk: Настроюване ім’я поля для заголовка

en: Dashed
uk: Штриховий

en: Date
uk: Дата

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Date format
uk: Формат дати

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Default (%s)
uk: За умовчанням (%s)

en: Default Category
uk: Категорія за замовчуванням

en: Default Post Format
uk: Формат публікації за замовчуванням

en: Define a character to separate BlogName and Post title
uk: Визначте символ, щоб розділити назву блогу та назву публікації

en: Delicious
uk: Смачно

en: Descending
uk: Спускається

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
uk: Розроблено %1$s | Технологія %2$s

en: Details Font Style
uk: Деталі Стиль шрифту

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
uk: Вимкніть цю опцію, щоб видалити скрипт Google Maps API зі своєї сторінки. Примітка. Модулі, які покладаються на сценарій Google Maps API, як-от Карти та Карти повної ширини, усе ще завантажуються, але не працюватимуть, якщо ви вручну не додасте сценарій Google Maps API.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
uk: Вимкніть цю опцію, щоб видалити Google Fonts зі сторінок Divi Builder.

en: Disable top tier dropdown menu links
uk: Вимкнути посилання спадного меню верхнього рівня

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: Якщо вимкнути цей параметр, наведений нижче основний код буде видалено з вашого блогу. Це дозволяє видалити код, зберігши його для подальшого використання.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: Якщо вимкнути цю опцію, наведений нижче код заголовка буде видалено з вашого блогу. Це дозволяє видалити код, зберігши його для подальшого використання.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: Вимкнення цієї опції призведе до видалення єдиного нижнього коду з вашого блогу. Це дозволяє видалити код, зберігши його для подальшого використання.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: Якщо вимкнути цю опцію, із вашого блогу буде видалено один верхній код нижче. Це дозволяє видалити код, зберігши його для подальшого використання.

en: Display # of Tweets:
uk: Показати кількість твітів:

en: Display Featured Posts Only
uk: Показувати лише рекомендовані публікації

en: Display Home link
uk: Показати посилання на домашню сторінку

en: Display Style
uk: Стиль відображення

en: Display a list of authors.
uk: Відобразити список авторів.

en: Display a login form.
uk: Відобразити форму входу.

en: Display ads.
uk: Медійні оголошення.

en: Display comment date?
uk: Показати дату коментаря?

en: Display method
uk: Спосіб відображення

en: Display post categories?
uk: Показати категорії публікацій?

en: Display post count
uk: Показати кількість публікацій

en: Display post date?
uk: Показати дату публікації?

en: Display post thumbnail?
uk: Показати мініатюру публікації?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
uk: Показати уривок або повний вміст публікації. Якщо повний вміст, він буде скорочено до тегу more, якщо використовується.

en: Display your follower counts from top social networks
uk: Відображайте кількість своїх підписників у найпопулярніших соціальних мережах

en: Display your recent tweets.
uk: Показати ваші останні твіти.

en: Divi Library
uk: Бібліотека Divi

en: Divider
uk: Роздільник

en: Divider Height
uk: Висота розділювача

en: Divider Position
uk: Положення розділювача

en: Divider Style
uk: Стиль роздільника

en: Divider Weight
uk: Вага дільника

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
uk: Не відображати публікації, які відображалися на попередніх модулях.

en: Don't Show Author
uk: Не показувати автора

en: Don't Show Categories
uk: Не показувати категорії

en: Don't Show Comment Count
uk: Не показувати кількість коментарів

en: Don't Show Date
uk: Не показувати дату

en: Don't Show Featured Image
uk: Не показувати рекомендоване зображення

en: Don't Show Ratings
uk: Не показувати рейтинги

en: Dotted
uk: Пунктирний

en: Double
uk: Двомісний

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
uk: Перетягніть маркер, і адреса оновиться автоматично. Змініть масштаб, і рівень масштабування також буде збережено.

en: Dribbble
uk: дриббл

en: Dribbble Profile Url
uk: URL-адреса профілю URL

en: Dropdown Menu Animation
uk: Анімація спадного меню

en: Dropdown Menu Background Color
uk: Колір фону спадного меню

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
uk: Випадаюче меню, наведене курсором/Колір активного посилання

en: Dropdown Menu Line Color
uk: Колір лінії спадного меню

en: Dropdown Menu Text Color
uk: Колір тексту спадного меню

en: Edit Category Layout
uk: Редагувати макет категорії

en: Edit Default Layout
uk: Редагувати типовий макет

en: Edit Home Layout
uk: Редагувати макет будинку

en: Edit Layout
uk: Редагувати макет

en: Edit Project
uk: Редагувати проект

en: Edit Skill
uk: Редагувати навик

en: Effect
uk: Ефект

en: Elements
uk: Елементи

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email field cannot be empty.
uk: Поле електронної пошти не може бути порожнім.

en: Enable Above Footer - Ad
uk: Увімкнути верхній нижній колонтитул - оголошення

en: Enable Autoplay
uk: Увімкнути автовідтворення

en: Enable Below Header - Ad
uk: Увімкнути під заголовком - оголошення

en: Enable Boxed Layout
uk: Увімкнути коробковий макет

en: Enable Header Ad
uk: Увімкнути оголошення в заголовку

en: Enable Responsive Adsense Ad
uk: Увімкнути адаптивне оголошення Adsense

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
uk: Увімкнути одну публікацію - над публікацією - оголошення

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
uk: Увімкнути одну публікацію - під публікацією - реклама

en: Enable body code
uk: Увімкнути код тіла

en: Enable canonical URL's
uk: Увімкнути канонічні URL-адреси

en: Enable custom description
uk: Увімкнути спеціальний опис

en: Enable custom keywords
uk: Увімкніть спеціальні ключові слова

en: Enable custom title
uk: Увімкнути спеціальний заголовок

en: Enable custom titles
uk: Увімкнути спеціальні заголовки

en: Enable header code
uk: Увімкнути код заголовка

en: Enable meta description
uk: Увімкнути метаопис

en: Enable meta descriptions
uk: Увімкнути метаописи

en: Enable meta keywords
uk: Увімкніть мета-ключові слова

en: Enable single bottom code
uk: Увімкнути єдиний нижній код

en: Enable single top code
uk: Увімкнути єдиний верхній код

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
uk: Увімкніть цей параметр, щоб відображати кнопку «Назад до початку» під час прокручування

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
uk: Увімкніть цей параметр, щоб отримати ефект плавного прокручування за допомогою колеса миші

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
uk: Увімкніть цю опцію, щоб шорткоди відповідали різним розмірам екрана

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enabled?
uk: Увімкнено?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
uk: Увімкнення цієї опції призведе до відображення оголошення над нижнім колонтитулом. Якщо ввімкнено, ви повинні заповнити зображення банера та цільову URL-адресу нижче.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
uk: Увімкнення цієї опції призведе до відображення реклами під заголовком. Якщо ввімкнено, ви повинні заповнити зображення банера та цільову URL-адресу нижче.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
uk: Увімкнення цієї опції призведе до відображення реклами в заголовку. Якщо ввімкнено, ви повинні заповнити зображення банера та цільову URL-адресу нижче.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
uk: Увімкнення цієї опції призведе до відображення реклами внизу сторінок ваших публікацій під вмістом однієї публікації. Якщо ввімкнено, ви повинні заповнити зображення банера та цільову URL-адресу нижче.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
uk: Якщо ввімкнути цю опцію, реклама відображатиметься у верхній частині ваших сторінок публікацій над вмістом однієї публікації. Якщо ввімкнено, ви повинні заповнити зображення банера та цільову URL-адресу нижче.

en: Enqueue Google Maps Script
uk: Поставте скрипт Google Maps у чергу

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
uk: Введіть додатковий ідентифікатор CSS, який буде використовуватися для цього модуля. Ідентифікатор можна використовувати для створення власного стилю CSS або для створення посилань на певні розділи вашої сторінки.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
uk: Введіть додаткові класи CSS, які будуть використовуватися для цього модуля. Клас CSS можна використовувати для створення власного стилю CSS. Ви можете додати кілька класів, розділених пробілом.

en: Enter the App ID
uk: Введіть ідентифікатор програми

en: Enter the App Secret
uk: Введіть секрет програми

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
uk: Введіть URL-адресу свого профілю Dribbble.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
uk: Введіть URL-адресу свого профілю Facebook.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
uk: Введіть URL-адресу свого профілю Google.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
uk: Введіть URL-адресу свого профілю в Instagram.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
uk: Введіть URL-адресу свого профілю Pinterest.

en: Enter the URL of your RSS feed.
uk: Введіть URL-адресу свого каналу RSS.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
uk: Введіть URL-адресу свого профілю Stumbleupon.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
uk: Введіть URL-адресу свого профілю Tumblr.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
uk: Введіть URL-адресу свого профілю Twitter.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
uk: Введіть URL-адресу свого профілю Youtube.

en: Every 1 Day
uk: Кожен 1 день

en: Every 12 Hours
uk: Кожні 12 годин

en: Every 3 Days
uk: Кожні 3 дні

en: Every 3 Hours
uk: Кожні 3 години

en: Every 7 Days
uk: Кожні 7 днів

en: Every Hour
uk: Щогодини

en: Exclude
uk: Виключити

en: Exclude categories from the navigation bar
uk: Виключити категорії з панелі навігації

en: Exclude pages from the navigation bar
uk: Виключити сторінки з панелі навігації

en: Extra Category Layout
uk: Макет Extra категорій

en: Extra Customizer Settings
uk: Extra параметри налаштування

en: Extra Mega Menu
uk: Extra мега меню

en: Extra Settings
uk: Extra налаштування

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
uk: Extra використовує необ’єднані та немініфіковані файли CSS, оскільки константа «SCRIPT_DEBUG» у файлі wp-config.php має значення «true». Інший плагін може змусити Extra використовувати необ’єднані та немініфіковані файли CSS, також фільтруючи фільтр "et_load_unminified_styles".

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
uk: Extra використовує необ’єднані та немініфіковані файли JavaScript, оскільки константа «SCRIPT_DEBUG» у файлі wp-config.php має значення «true». Інший плагін може змусити Extra використовувати необ’єднані та немініфіковані файли JavaScript, також фільтруючи фільтр "et_load_unminified_scripts".

en: Facebook Profile Url
uk: URL профілю Facebook

en: Fade In From Bottom
uk: Зникає знизу

en: Fade In From Left
uk: Затухання зліва

en: Fade In From Right
uk: Зникає праворуч

en: Favorite
uk: улюблений

en: Featured
uk: Рекомендовані

en: Featured Post
uk: Рекомендована публікація

en: Featured Posts Slider
uk: Повзунок рекомендованих публікацій

en: Filter Font Size
uk: Розмір шрифту фільтра

en: Filter Font Style
uk: Стиль шрифту фільтра

en: Filterable Portfolio
uk: Портфоліо, яке можна фільтрувати

en: Find
uk: знайти

en: Fixed Navigation Bar
uk: Виправлена панель навігації

en: Fixed Navigation Settings
uk: Виправлені налаштування навігації

en: Flip In Horizontally
uk: Перевернути по горизонталі

en: Flip In Vertically
uk: Перевернути вертикально

en: Follow @%s
uk: Підпишіться на @ %s

en: Follow Font & Icon Size
uk: Слідкуйте за розміром шрифту та значка

en: Follow Us
uk: Слідуй за нами

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Style
uk: Стиль шрифту

en: Footer
uk: нижній колонтитул

en: Footer Credit Font Style
uk: Стиль шрифту нижнього колонтитула

en: Footer Credit Text Color
uk: Колір тексту кредиту нижнього колонтитула

en: Footer Credit Text Size
uk: Розмір тексту кредиту нижнього колонтитула

en: Footer Elements
uk: Елементи нижнього колонтитула

en: Footer Menu
uk: Меню нижнього колонтитула

en: Footer Menu Active Link Color
uk: Колір активного посилання нижнього колонтитула меню

en: Footer Menu Font Style
uk: Стиль шрифту меню нижнього колонтитула

en: Footer Menu Letter Spacing
uk: Інтервал між літерами меню нижнього колонтитула

en: Footer Menu Link Color
uk: Колір посилання нижнього колонтитула меню

en: Footer Menu Text Size
uk: Розмір тексту меню нижнього колонтитула

en: Footer Settings
uk: Налаштування нижнього колонтитула

en: Footer Sidebar
uk: Бічна панель нижнього колонтитула

en: Footer Sidebar Left
uk: Нижній колонтитул Бічна панель ліворуч

en: Footer Sidebar Middle
uk: Нижній колонтитул Бічна панель посередині

en: Footer Sidebar Middle Left
uk: Нижній колонтитул Бічна панель посередині ліворуч

en: Footer Sidebar Middle Right
uk: Нижній колонтитул Бічна панель посередині справа

en: Footer Sidebar Right
uk: Нижній колонтитул Бічна панель справа

en: Form submission error, please refresh and try again.
uk: Помилка надсилання форми, оновіть сторінку та повторіть спробу.

en: Format
uk: Формат

en: Front page displays
uk: Дисплеї першої сторінки

en: Fullwidth Slider
uk: Повзунок повної ширини

en: Gallery
uk: Галерея

en: Gallery Format Options
uk: Параметри формату галереї

en: General
uk: Загальний

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Global Accent Color
uk: Глобальний акцентний колір

en: Google API Key
uk: Ключ Google API

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
uk: Ключ Google API. Ви можете знайти всю інформацію про те, як його отримати тут: %s

en: Google Fonts subsets
uk: Підмножини Google Fonts

en: Google+
uk: Google +

en: Google+ Profile Url
uk: URL профілю Google

en: Google+ User Id
uk: Ідентифікатор користувача Google +

en: Groove
uk: Канавка

en: Header
uk: Заголовок

en: Header & Navigation Settings
uk: Налаштування заголовка та навігації

en: Header Elements Settings
uk: Налаштування елементів заголовка

en: Header Font Size
uk: Розмір шрифту заголовка

en: Header Font Style
uk: Стиль шрифту заголовка

en: Header Format Settings
uk: Параметри формату заголовка

en: Header Text
uk: Текст заголовка

en: Header Text Color
uk: Колір тексту заголовка

en: Heading Font
uk: Шрифт заголовка

en: Heading Font Style
uk: Стиль шрифту заголовка

en: Heading Line Height
uk: Висота рядка заголовка

en: Heading Style
uk: Стиль заголовка

en: Heading Text Color
uk: Колір тексту заголовка

en: Heading Text Size
uk: Розмір тексту заголовка

en: Help
uk: Довідка

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
uk: Тут ви можете додати власний CSS, щоб змінити або розширити стилі за замовчуванням.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
uk: Тут ви можете змінити колір глобального акценту, який використовується на всіх сторінках вашого сайту.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
uk: Тут ви можете змінити символ, який розділяє назву вашого блогу та ім’я сторінки індексу під час використання автоматично згенерованих заголовків публікацій. Загальні значення | або -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
uk: Тут ви можете змінити символ, який відокремлює назву вашого блогу від назви допису під час використання автоматично згенерованих заголовків дописів. Загальні значення | або -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
uk: Тут ви можете вибрати спосіб створення заголовків на сторінках індексу. Ви можете змінити порядок відображення назви блогу та заголовка покажчика або повністю видалити назву блогу з назви.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
uk: Тут ви можете вибрати бічну панель/область віджетів за умовчанням для сторінок WooCommerce.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
uk: Тут ви можете вибрати стандартну бічну панель/область віджетів.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
uk: Тут ви можете вибрати стандартне розташування бічної панелі для сторінок WooCommerce.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
uk: Тут ви можете вибрати стандартне розташування бічної панелі.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
uk: Тут ви можете вибрати період оновлення для віджета підрахунку підписників у соціальній мережі.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
uk: Тут ви можете вибрати відображення піктограми Dribbble на своїй домашній сторінці.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
uk: Тут ви можете вибрати відображення піктограми Facebook на своїй домашній сторінці.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
uk: Тут ви можете вибрати відображення піктограми Google на своїй домашній сторінці.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
uk: Тут ви можете вибрати відображення піктограми Instagram на своїй домашній сторінці.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
uk: Тут ви можете вибрати відображення піктограми Pinterest на своїй домашній сторінці.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
uk: Тут ви можете вибрати відображення значка RSS.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
uk: Тут ви можете вибрати відображення значка Stumbleupon на своїй домашній сторінці.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
uk: Тут ви можете вибрати відображення значка Tumblr на своїй домашній сторінці.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
uk: Тут ви можете вибрати відображення значка Twitter.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
uk: Тут ви можете вибрати відображення значка Youtube на своїй домашній сторінці.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
uk: Тут ви можете видалити певні категорії з навігаційного меню. Усі категорії, позначені X, не відображатимуться на панелі навігації.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
uk: Тут ви можете видалити певні сторінки з навігаційного меню. Усі сторінки, позначені X, не відображатимуться на панелі навігації.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
uk: Тут ви можете обрати зворотний порядок відображення посилань на категорії. Ви можете вибрати між зростанням і спаданням.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
uk: Тут ви можете обрати зворотний порядок відображення посилань на ваші сторінки. Ви можете вибрати між зростанням і спаданням.

en: Here you can choose to sort your pages links.
uk: Тут ви можете сортувати посилання на свої сторінки.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
uk: Тут ви можете вибрати, які елементи відображатимуться в розділі інформації про публікації на сторінках архіву. Це область, зазвичай під заголовком публікації, яка відображає основну інформацію про вашу публікацію. З’являться виділені елементи, показані нижче.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
uk: Тут ви можете вибрати, які елементи відображатимуться в розділі інформації про публікації на сторінках окремих публікацій. Це область, зазвичай під заголовком публікації, яка відображає основну інформацію про вашу публікацію. З’являться виділені елементи, показані нижче.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
uk: Тут ви можете вибрати, які значки/параметри спільного доступу відображати. Усі параметри, позначені X, не відображатимуться.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
uk: Тут ви можете визначити, чи показувати посилання «читати далі» після уривків чи ні.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут ви можете вказати, скільки продуктів WooCommerce відображатиметься на сторінці архіву. Цей параметр працює незалежно від Параметрів > Параметри читання в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут ви можете вказати, скільки останніх статей відображатиметься на сторінках архіву. Цей параметр працює незалежно від Параметрів > Параметри читання в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут ви можете вказати, скільки останніх статей відображатиметься на сторінці категорії. Цей параметр працює незалежно від Параметрів > Параметри читання в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут ви можете вказати, скільки останніх статей відображатиметься на сторінках результатів пошуку. Цей параметр працює незалежно від Параметрів > Параметри читання в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут ви можете вказати, скільки останніх статей відображатиметься на сторінках тегів. Цей параметр працює незалежно від Параметрів > Параметри читання в wp-admin.

en: Here you can provide destination url
uk: Тут ви можете вказати URL призначення

en: Here you can provide image url
uk: Тут ви можете вказати URL зображення

en: Hex Value
uk: Шістнадцяткове значення

en: Hide Author Box
uk: Сховати поле автора

en: Hide Featured Image on Post
uk: Приховати рекомендоване зображення в публікації

en: Hide Logo Image
uk: Приховати зображення логотипу

en: Hide Navigation Until Scroll
uk: Приховати навігацію до прокручування

en: Hide Post Rating
uk: Приховати рейтинг публікації

en: Hide Project Categories
uk: Приховати категорії проекту

en: Hide Project Titles
uk: Приховати назви проектів

en: Hide Related Posts
uk: Приховати пов’язані публікації

en: Hide Title &amp; Meta on Post
uk: Приховати заголовок і мета допису

en: Hide empty categories
uk: Приховати порожні категорії

en: Highest Rated
uk: Найвищий рейтинг

en: Home
uk: додому

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Homepage Basic
uk: Домашня сторінка Basic

en: Homepage SEO
uk: Домашня сторінка SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
uk: Спеціальна назва домашньої сторінки (якщо ввімкнено)

en: Homepage meta description (if enabled)
uk: Метаопис домашньої сторінки (якщо ввімкнено)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
uk: Мета-ключові слова домашньої сторінки (якщо ввімкнено)

en: Hover Overlay Color
uk: Колір накладання курсора

en: Hover Overlay Icon Color
uk: Колір піктограми накладання курсора

en: Hover Overlay Icon Picker
uk: Вибір піктограми накладання курсора

en: Hover/Active Link Color
uk: Колір наведення/активного посилання

en: Icon
uk: значок

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
uk: Якщо спеціальні заголовки вимкнено, виберіть метод автогенерації

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
uk: Якщо ви не використовуєте заголовки повідомлень, ви все одно можете контролювати, як генеруються заголовки. Тут ви можете вибрати порядок відображення заголовка публікації та назви блогу або повністю видалити назву блогу з назви.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
uk: Якщо ви не користуєтеся власними заголовками публікацій, ви все одно можете контролювати, як генеруються ваші заголовки. Тут ви можете вибрати порядок відображення заголовка публікації та назви блогу або повністю видалити назву блогу з назви.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
uk: Якщо ви ввімкнули спеціальні заголовки, ви можете додати свій власний заголовок тут. Усе, що ви тут введете, буде розміщено між тегами < title >< /title > у header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
uk: Якщо ви ввімкнули мета-описи, ви можете додати свій спеціальний опис тут.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
uk: Якщо ви ввімкнули мета-ключові слова, ви можете додати тут власні ключові слова. Ключові слова слід розділяти комами. Наприклад: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
uk: Якщо ви хочете, щоб на панелі навігації відображалися категорії, у яких немає публікацій, вимкніть цей параметр. За замовчуванням порожні категорії приховані

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
uk: Якщо ви бажаєте додати метаопис до своєї публікації, ви можете зробити це за допомогою спеціальних полів. Цей параметр має бути ввімкнено, щоб описи відображалися на сторінках публікацій. Ви можете додати свій метаопис за допомогою спеціальних полів на основі назви спеціального поля, яке ви визначаєте нижче.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
uk: Якщо ви хочете додати мета-ключові слова до свого допису, ви можете зробити це за допомогою спеціальних полів. Цей параметр має бути ввімкнено, щоб ключові слова відображалися на сторінках публікацій. Ви можете додати свої мета-ключові слова за допомогою спеціальних полів на основі імені спеціального поля, яке ви визначаєте нижче.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
uk: Якщо ви хочете видалити спадні меню з навігаційної панелі категорій, вимкніть цю функцію.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
uk: Якщо ви хочете видалити спадні меню з навігаційної панелі сторінок, вимкніть цю функцію.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
uk: Якщо ви хочете використати власне власне зображення фавікону, натисніть кнопку «Завантажити зображення».

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
uk: Якщо ви хочете використати власне зображення логотипу, натисніть кнопку «Завантажити зображення».

en: Ignore Displayed Posts
uk: Ігнорувати відображені дописи

en: Image
uk: Зображення

en: Image Alt Text
uk: Альтернативний текст зображення

en: Image Alt Text:
uk: Альтернативний текст зображення:

en: Image Height
uk: Висота зображення

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Image Url
uk: URL зображення

en: Image Url:
uk: URL зображення:

en: Image Width
uk: Ширина зображення

en: Image doesn't exist
uk: Зображення не існує

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
uk: У деяких випадках користувачі захочуть створити батьківські категорії або посилання як заповнювачі для зберігання списку дочірніх посилань або категорій. У цьому випадку небажано, щоб батьківські посилання кудись вели, а натомість лише виконували організаційну функцію. Якщо ввімкнути цю опцію, посилання буде видалено з усіх батьківських сторінок/категорій, щоб вони нікуди не вели, коли натиснути.

en: Inactive Footer Sidebar
uk: Неактивна бічна панель нижнього колонтитула

en: Inactive Tab Background Color
uk: Колір фону неактивної вкладки

en: Index Page SEO
uk: Індексна сторінка SEO

en: Input Field Padding
uk: Заповнення поля введення

en: Input Font Size
uk: Розмір шрифту введення

en: Input Font Style
uk: Стиль введення шрифту

en: Input adsense code
uk: Введіть код adsense

en: Input advertisement destination url
uk: Введіть цільову URL реклами

en: Input advertisement image
uk: Введіть рекламне зображення

en: Inset
uk: Врізка

en: Instagram Profile Url
uk: URL-адреса профілю Instagram

en: Invalid post
uk: Недійсний пост

en: Italic
uk: Курсив

en: Join Now
uk: Приєднуйся зараз

en: Latest
uk: Останній

en: Layout
uk: Макет

en: Layout Settings
uk: Налаштування макета

en: Layout Usage
uk: Використання макета

en: Leave a Reply to %s
uk: Залиште відповідь %s

en: Leave a reply
uk: Залиште відповідь

en: Left
uk: Ліворуч

en: Left to Right
uk: Зліва направо

en: Left/Right
uk: Ліво право

en: Left/Right or Centered?
uk: Ліворуч/праворуч чи по центру?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
uk: Довжину заголовка потрібно обмежити, щоб запобігти невідповідній висоті заголовка у вузькому стовпці

en: Letter Spacing
uk: Інтервал між літерами

en: Limit
uk: Ліміт

en: Link
uk: Посилання

en: Link Format Options
uk: Параметри формату посилання

en: Link Title
uk: Назва посилання

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Link Url:
uk: URL посилання:

en: Link text
uk: Текст посилання

en: List Meta
uk: Список мета

en: List Title
uk: Назва списку

en: Loading
uk: Завантаження

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Login
uk: Логін

en: Logo
uk: логотип

en: Logo Height
uk: Висота логотипу

en: Logout
uk: Вийти

en: Lost my Password
uk: Забув пароль

en: Magazine Homepage
uk: Домашня сторінка журналу

en: Main Body
uk: Головні сили

en: Main Meta
uk: Головна мета

en: Main Post Area
uk: Площа головного посту

en: Main Post Entry
uk: Запис головного посту

en: Main Post Excerpt
uk: Уривок з основного повідомлення

en: Main Post Meta
uk: Мета основного повідомлення

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
uk: Мета-іконки основної публікації (оцінка та коментар)

en: Main Post Overlay
uk: Накладання основного посту

en: Main Post Overlay Icon
uk: Значок накладання основного повідомлення

en: Main Post Title
uk: Основна посада

en: Main Sidebar
uk: Головна бічна панель

en: Main Title
uk: Головна назва

en: Make Fullwidth
uk: Зробіть повну ширину

en: Map
uk: Карта

en: Map Format Options
uk: Параметри формату карти

en: Map Pin Address
uk: Карта Pin Address

en: Masonry
uk: Кам'яна кладка

en: Masonry Blog Category
uk: Категорія блогу "Масонство".

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
uk: Категорія блогу Masonry з вибраними публікаціями

en: Masonry Blog Homepage
uk: Домашня сторінка блогу Masonry

en: Max Width
uk: Максимальна ширина

en: Max. Title Characters
uk: Макс. Титульні символи

en: Maximum 200
uk: Максимум 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
uk: Mega Menu 2 Список рекомендованих і останніх

en: Mega Menu List
uk: Мега список меню

en: Menu Height
uk: Висота меню

en: Message
uk: повідомлення

en: Meta
uk: Мета

en: Meta Font Size
uk: Розмір мета шрифту

en: Meta Font Style
uk: Мета стиль шрифту

en: Minify And Combine CSS Files
uk: Зменште та поєднайте файли CSS

en: Minify And Combine Javascript Files
uk: Зменште та об’єднайте файли Javascript

en: Module Customizer
uk: Настроювач модулів

en: Module Head
uk: Голова модуля

en: Module Header
uk: Заголовок модуля

en: Module Subheader
uk: Підзаголовок модуля

en: Most Popular
uk: Найбільш популярний

en: Most Recent
uk: Найновіший

en: Name
uk: Ім'я

en: Name Font Style
uk: Стиль шрифту імені

en: Name displayed internally in builder for this ad
uk: Ім’я, яке відображається в конструкторі для цього оголошення

en: Name field cannot be empty.
uk: Поле імені не може бути порожнім.

en: Nav
uk: нав

en: Nav Arrow Background Color
uk: Колір фону стрілки навігації

en: Nav Arrow Color
uk: Колір стрілки навігації

en: Nav Hover
uk: Навігація

en: Nav Icon
uk: Значок навігації

en: Nav Icon Hover
uk: Навігаційна піктограма

en: Navigation
uk: Навігація

en: New Category Layout
uk: Новий макет категорій

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
uk: Нове повідомлення від %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
uk: Новий проект

en: New Skill Name
uk: Нова назва навички

en: New Tab
uk: Нова вкладка

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk: Новіші коментарі <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
uk: Далі

en: Next &raquo;
uk: Наступна »

en: Next Tab
uk: Наступна вкладка

en: No
uk: Немає

en: No Animation
uk: Без анімації

en: No Mega Menu
uk: Немає мегаменю

en: No Sidebar
uk: Без бічної панелі

en: No Skills Found
uk: Навички не знайдено

en: No Video Found
uk: Відео не знайдено

en: No available options.
uk: Немає доступних варіантів.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
uk: Немає бічної панелі, перегляд одного стовпця з полем «Деталі проекту» під вмістом

en: Nothing found
uk: Нічого не знайдено

en: Nothing found in Trash
uk: У кошику нічого не знайдено

en: Number Counter
uk: Лічильник номерів

en: Number Font Size
uk: Розмір шрифту числа

en: Number Font Style
uk: Стиль шрифту числа

en: Number of Posts displayed on Archive pages
uk: Кількість публікацій, що відображаються на сторінках архіву

en: Number of Posts displayed on Category page
uk: Кількість публікацій, що відображаються на сторінці категорії

en: Number of Posts displayed on Search pages
uk: Кількість публікацій, що відображаються на сторінках пошуку

en: Number of Posts displayed on Tag pages
uk: Кількість публікацій, що відображаються на сторінках тегів

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
uk: Кількість продуктів, що відображаються на сторінках архіву WooCommerce

en: Number of comments to show:
uk: Кількість коментарів для показу:

en: Number of dropdown tiers shown
uk: Кількість показаних рівнів спадного списку

en: Number of posts to show:
uk: Кількість дописів для показу:

en: OR
uk: АБО

en: Only display featured posts.
uk: Показувати лише пропоновані публікації.

en: Open Project URL in new window
uk: Відкрити URL-адресу проекту в новому вікні

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
uk: на

en: Open link in new window
uk: Відкрити посилання в новому вікні

en: Options
uk: Опції

en: Order Category Links by Ascending/Descending
uk: Порядок посилань на категорії за зростанням/спаданням

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
uk: Упорядкувати посилання на сторінки за зростанням/спаданням

en: Our Authors
uk: Наші автори

en: Outset
uk: Початок

en: Overlay
uk: Накладання

en: PASSWORD
uk: ПАРОЛЬ

en: Padding
uk: Підкладка

en: Page IDs, separated by commas.
uk: Ідентифікатори сторінок, розділені комами.

en: Page Name
uk: Назва сторінки

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Pages
uk: сторінки

en: Pages:
uk: сторінки:

en: Pagination
uk: Пагінація

en: Pagination Active Background Color
uk: Активний фоновий колір сторінки

en: Pagination Active Color
uk: Пагінація активним кольором

en: Pagination Background
uk: Фон пагінації

en: Pagination Background Color
uk: Колір фону сторінки

en: Pagination Color
uk: Колір сторінки

en: Pagination Item
uk: Елемент пагінації

en: Pagination Item Active
uk: Елемент пагінації активний

en: Parent Skill
uk: Батьківська майстерність

en: Parent Skill:
uk: Батьківські навички:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
uk: Вставте тут URL-адресу зображення, якщо ви вибрали тип повзунка «зображення».

en: Percent Font Size
uk: Відсотковий розмір шрифту

en: Percent Font Style
uk: Відсотковий стиль шрифту

en: Person
uk: особа

en: Picassa
uk: Пікасса

en: Pinterest Profile Url
uk: URL-адреса профілю Pinterest

en: Place your adsense code here.
uk: Розмістіть тут свій код AdSense.

en: Please enter a valid email address.
uk: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти.

en: Popular
uk: Популярний

en: Popular Skills
uk: Популярні навички

en: Portfolio Page Template Options
uk: Параметри шаблону сторінки портфоліо

en: Portrait Border Radius
uk: Радіус портретної межі

en: Post
uk: Опублікувати

en: Post Background Color
uk: Колір фону публікації

en: Post Caption
uk: Підпис до повідомлення

en: Post Comment
uk: Опублікувати коментар

en: Post Entry
uk: Запис посту

en: Post Excerpt
uk: Уривок публікації

en: Post Featured Image
uk: Опублікувати рекомендоване зображення

en: Post Format Audio Player
uk: Аудіоплеєр Post Format

en: Post Format Gallery Nav
uk: Галерея форматів публікацій Нав

en: Post Format Gallery Nav Hover
uk: Наведення курсора на галерею формату публікації

en: Post Format Gallery Nav Icon
uk: Піктограма навігації галереї формату публікації

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
uk: Формат публікації Піктограма навігації галереї Наведіть курсор

en: Post Format Icon
uk: Піктограма формату публікації

en: Post Format Icon Background Color
uk: Колір тла піктограми формату публікації

en: Post Format Link Background
uk: Фон посилання на формат публікації

en: Post Format Quote Background
uk: Тло цитати формату публікації

en: Post Meta
uk: Опублікувати мета

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
uk: Мета-іконки публікації (оцінка та коментар)

en: Post Overlay
uk: Накладання публікацій

en: Post Overlay Icon
uk: Піктограма накладання публікації

en: Post Read More
uk: Опублікувати Детальніше

en: Post Read More Icon
uk: Опублікувати значок "Читати більше".

en: Post Review Score Bar
uk: Смужка оцінки рецензії публікації

en: Post Title
uk: Назва допису

en: Post Title Font Size
uk: Розмір шрифту заголовка публікації

en: Post Title Font Style
uk: Стиль шрифту заголовка публікації

en: Post info section
uk: Інформаційний розділ публікації

en: Post not found
uk: Повідомлення не знайдено

en: Posted by %s
uk: Опубліковано %s

en: Posts
uk: Пости

en: Posts By: %s
uk: Дописи від: %s

en: Posts Carousel
uk: Карусель повідомлень

en: Posts Limit
uk: Ліміт публікацій

en: Posts List Area
uk: Область списку дописів

en: Posts List Entry
uk: Запис у списку публікацій

en: Posts List Meta
uk: Мета списку дописів

en: Posts List Meta Icon
uk: Метапіктограма списку публікацій

en: Posts List Thumbnail
uk: Ескіз списку дописів

en: Posts List Title
uk: Назва списку дописів

en: Posts Per Page
uk: Повідомлень на сторінку

en: Posts by %s
uk: Публікації від %s

en: Previous
uk: Попередній

en: Previous Tab
uk: Попередня вкладка

en: Price Font Size
uk: Розмір шрифту ціни

en: Price Font Style
uk: Стиль шрифту ціни

en: Pricing Table
uk: Таблиця цін

en: Primary Heading
uk: Основний заголовок

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
uk: Основний заголовок: назва категорії, підзаголовок: фільтр

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
uk: Основний заголовок: фільтр, підзаголовок: назва категорії

en: Primary Menu
uk: Основне меню

en: Primary Menu Bar Settings
uk: Налаштування основного рядка меню

en: Print
uk: Роздрукувати

en: Product Name Font Size
uk: Розмір шрифту назви продукту

en: Product Name Font Style
uk: Стиль шрифту назви продукту

en: Project Categories
uk: Категорії проектів

en: Project Description:
uk: Опис проекту:

en: Project Details
uk: Деталі проекту

en: Project Details Location
uk: Розташування деталей проекту

en: Project Details Title
uk: Назва проекту

en: Project Details box as sidebar
uk: Поле «Деталі проекту» як бічна панель

en: Project Details:
uk: Деталі проекту:

en: Project Gallery
uk: Галерея проекту

en: Project Sidebar
uk: Бічна панель проекту

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
uk: Проектні навички

en: Project Skills
uk: Проектні навички

en: Project URL
uk: URL проекту

en: Project URL Text
uk: Текст URL-адреси проекту

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
uk: Навички проекту

en: Quote
uk: Цитата

en: Quote Attribution
uk: Атрибуція цитати

en: Quote Format Options
uk: Параметри формату цитати

en: Quote Text
uk: Текст цитати

en: RSS Icon Url
uk: URL значка RSS

en: Rate:
uk: Оцінка:

en: Rating (%):
uk: Рейтинг (%):

en: Rating: %0.2f
uk: Оцінка: %0.2f

en: Ratings
uk: Рейтинги

en: Re-Authorize
uk: Переавторизувати

en: Read Extra Documentation
uk: Прочитайте Extra документацію

en: Read More
uk: Детальніше

en: Read More Button
uk: Кнопка «Докладніше».

en: Recent
uk: Останні

en: Recent Comments
uk: недавні коментарі

en: Recent Posts
uk: Останні повідомлення

en: Recent Reviews
uk: Останні відгуки

en: Recent Tweets
uk: Останні твіти

en: Recent Videos
uk: Останні відео

en: Related Posts
uk: Схожі повідомлення

en: Remove Drop Shadow
uk: Видалити тінь

en: Remove Vertical Divider
uk: Видаліть вертикальний роздільник

en: Reply
uk: Відповісти

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset to Defaults
uk: Скинути до значень за замовчуванням

en: Responsive shortcodes
uk: Чуйні шорткоди

en: Retweet
uk: Ретвіт

en: Review
uk: огляд

en: Review Box Contents
uk: Огляд вмісту коробки

en: Review Box Title
uk: Заголовок вікна перегляду

en: Ridge
uk: Хребет

en: Right
uk: правильно

en: Right to Left
uk: Справа наліво

en: Role Editor
uk: Редактор ролі

en: Sale Badge Font Size
uk: Розмір шрифту значка продажу

en: Sale Badge Font Style
uk: Стиль шрифту значка продажу

en: Sale Price Font Size
uk: Розмір шрифту ціни розпродажу

en: Sale Price Font Style
uk: Стиль шрифту ціни розпродажу

en: Sample Post Title
uk: Зразок заголовка публікації

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Scale In From Center
uk: Масштабувати від центру

en: Scale In From Left
uk: Масштабування зліва

en: Scale In From Right
uk: Масштаб праворуч

en: Score %1$d%%
uk: Оцінка %1$d %%

en: Score: %1$s
uk: Оцінка: %1$s

en: Search & Cart Font
uk: Шрифт пошуку та кошика

en: Search & Cart Font Style
uk: Стиль шрифту пошуку та кошика

en: Search Layouts
uk: Макети пошуку

en: Search Project Skills
uk: Навички пошуку проекту

en: Search Projects
uk: Пошукові проекти

en: Search Results for: %s
uk: Результати пошуку для: %s

en: Search results for "%s"
uk: Результати пошуку для " %s "

en: Search, Cart, & Icon Background Color
uk: Пошук, кошик і колір тла значка

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
uk: Пошук, кошик і міжлітерний інтервал

en: Search, Cart, & Icon Text Color
uk: Пошук, кошик і колір тексту значка

en: Search, Cart, & Icon Text Size
uk: Пошук, кошик і розмір тексту значка

en: Secondary Menu
uk: Додаткове меню

en: Secondary Menu Bar Settings
uk: Параметри додаткового рядка меню

en: Select
uk: Виберіть

en: Select Animation Effect
uk: Виберіть «Ефект анімації».

en: Select Page
uk: Виберіть Сторінка

en: Select Slider Type here
uk: Виберіть тут тип повзунка

en: Select between expanded and closed state
uk: Виберіть між розгорнутим і закритим станом

en: Select yes if the link should be opened in a new window
uk: Виберіть так, якщо посилання має відкриватися в новому вікні

en: Send
uk: Надіслати

en: Send Email to
uk: Надіслати електронний лист до

en: Separate Skills with Commas
uk: Розділіть навички комами

en: Set as Image
uk: Установити як зображення

en: Share "%s" via %s
uk: Поділитися " %s " через %s

en: Share:
uk: Поділитися:

en: Sharing Icons to Display
uk: Спільне використання піктограм для відображення

en: Shop
uk: Магазин

en: Short description
uk: Короткий опис

en: Shortcodes
uk: Шорткоди

en: Show Author
uk: Показати автора

en: Show Author Box
uk: Показати вікно автора

en: Show Categories
uk: Показати категорії

en: Show Comment Count
uk: Показати кількість коментарів

en: Show Comments
uk: Показати коментарі

en: Show Date
uk: Показати дату

en: Show Divider
uk: Показати роздільник

en: Show Dribbble Icon
uk: Показати піктограму Dribbble

en: Show Excerpt
uk: Показати уривок

en: Show Facebook Icon
uk: Показати значок Facebook

en: Show Featured Image
uk: Показати рекомендоване зображення

en: Show Full Content
uk: Показати повний вміст

en: Show Google+ Icon
uk: Показати значок Google +

en: Show Instagram Icon
uk: Показати значок Instagram

en: Show Pagination
uk: Показати сторінки

en: Show Pinterest Icon
uk: Показати значок Pinterest

en: Show Post Count
uk: Показати кількість публікацій

en: Show Posts Count
uk: Показати кількість дописів

en: Show RSS Icon
uk: Показати значок RSS

en: Show Rating
uk: Показати рейтинг

en: Show Ratings
uk: Показати рейтинги

en: Show Read More Button
uk: Показати кнопку «Читати більше».

en: Show Related Posts
uk: Показати пов’язані публікації

en: Show Search Bar
uk: Показати панель пошуку

en: Show Social Icons
uk: Показати значки соціальних мереж

en: Show Stumbleupon Icon
uk: Показати значок Stumbleupon

en: Show Top Border?
uk: Показати верхню межу?

en: Show Trending Bar
uk: Показати панель тенденцій

en: Show Tumblr Icon
uk: Показати значок Tumblr

en: Show Twitter Icon
uk: Показати піктограму Twitter

en: Show WooCommerce Cart
uk: Показати кошик WooCommerce

en: Show Youtube Icon
uk: Показати значок Youtube

en: Show author box
uk: Показати поле автора

en: Show comments on pages
uk: Показувати коментарі на сторінках

en: Show comments on posts
uk: Показати коментарі до публікацій

en: Show dropdown menus
uk: Показати спадні меню

en: Show related posts
uk: Показати пов’язані публікації

en: Sidebar
uk: Бічна панель

en: Sidebar Location
uk: Розташування бічної панелі

en: Sidebar Width
uk: Ширина бічної панелі

en: Sidebar location
uk: Розташування бічної панелі

en: Sidebar, Project Details box below content
uk: Бічна панель, поле «Деталі проекту» під вмістом

en: Sidebar/Widget Area
uk: Бічна панель/область віджетів

en: Single Page Layout
uk: Макет однієї сторінки

en: Single Post Layout
uk: Макет однієї публікації

en: Single Post Page SEO
uk: SEO на одній сторінці публікації

en: Sitemap Page Template Options
uk: Параметри шаблону сторінки мапи сайту

en: Sitemap Sections Display
uk: Відображення розділів карти сайту

en: Sizing
uk: Розміри

en: Skills:
uk: Навички:

en: Slide In Horizontally
uk: Горизонтально вставте

en: Slide In Vertically
uk: Просуньте вертикально

en: Slider
uk: повзунок

en: Slider Type
uk: Тип повзунка

en: Smooth Scrolling
uk: Плавне прокручування

en: Social Follow
uk: Соціальний стежити

en: Social Icons Color
uk: Колір соціальних іконок

en: Social Icons Size
uk: Розмір соціальних піктограм

en: Social Media Links
uk: Посилання на соціальні мережі

en: Social Media Networks
uk: Соціальні мережі

en: Social Network Follower Count Refresh
uk: Оновлення кількості підписників у соціальній мережі

en: Social Network Icon Size
uk: Розмір значка соціальної мережі

en: Solid
uk: Твердий

en: Sorry, No Posts Found
uk: Вибачте, публікацій не знайдено

en: Sorry, no posts found.
uk: Вибачте, дописів не знайдено.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
uk: Сортувати посилання категорій за назвою/ідентифікатором/слагом/кількістю/групою термінів

en: Sort Method
uk: Метод сортування

en: Sort Order
uk: Порядок сортування

en: Sort Pages Links
uk: Сортувати посилання на сторінки

en: Standard
uk: Стандартний

en: Standard Blog Category
uk: Стандартна категорія блогу

en: Standard Blog Category With Featured Posts
uk: Стандартна категорія блогу з рекомендованими публікаціями

en: Standard Blog Homepage
uk: Стандартна домашня сторінка блогу

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
uk: Стандартний або кам'яний стиль для сторінок архіву

en: Star
uk: зірка

en: Start on New Line
uk: Почніть з нового рядка

en: Start on New Line?
uk: Почати з нового рядка?

en: Start the ad's output on a new line?
uk: Почати виведення оголошення з нового рядка?

en: State
uk: Держава

en: Status
uk: Статус

en: Stumbleupon
uk: Спотикатися

en: Stumbleupon Profile Url
uk: URL-адреса профілю Stumbleupon

en: Sub Heading
uk: Підзаголовок

en: Subheader
uk: Підзаголовок

en: Subheader Font Size
uk: Розмір шрифту підзаголовка

en: Subheader Font Style
uk: Стиль шрифту підзаголовка

en: Subject
uk: Тема

en: Subscribe
uk: Підпишіться

en: Summary
uk: Резюме

en: Summary Title
uk: Короткий заголовок

en: TRENDING:
uk: ТЕНДЕРИ:

en: Tab
uk: вкладка

en: Tab Content
uk: Вміст вкладки

en: Tab Item
uk: Елемент вкладки

en: Tab Item Active
uk: Елемент вкладки активний

en: Tab Item Hover
uk: Наведення курсора на елемент вкладки

en: Tab Settings
uk: Налаштування вкладки

en: Tab Text
uk: Текст вкладки

en: Tabbed Posts
uk: Дописи з вкладками

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Tabs Background
uk: Фон вкладок

en: Tags
uk: Теги

en: Testimonial
uk: Відгук

en: Text
uk: текст

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Text Size
uk: Розмір тексту

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
uk: Текст для заголовка модуля. Залиште поле порожнім, щоб не було заголовка для модуля.

en: Thanks for contacting us.
uk: Дякуємо, що звернулися до нас.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
uk: HTML-код оголошення, якщо не використовується URL-адреса зображення та посилання вище.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
uk: Функція «Карта» використовує Google Maps API і для роботи потрібен дійсний ключ Google API. Перш ніж використовувати функцію карти, переконайтеся, що ви додали свій ключ API на панель Extra параметрів теми. Дізнайтеся більше про те, як створити ключ Google API <a href="%1$s" target="_blank">тут</a>.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
uk: Модуль Карт використовує Google Maps API і для роботи потрібен дійсний ключ Google API. Перш ніж використовувати модуль карти, будь ласка, переконайтеся, що ви додали тут свій ключ API. Дізнайтеся більше про те, як створити ключ Google API <a target="_blank" href="%1$s">тут</a>.

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
uk: URL-адреса відео від <a href="%s" target="_blank">Підтримується oEmbed Video Provider</a> або URL-адреса будь-якого відео. Натисніть «Додати URL-адресу відео», щоб додати інші типи файлів. (.mov, .mp4, .webm, .ogv тощо)

en: The color used for this category throughout the site.
uk: Колір, який використовується для цієї категорії на всьому сайті.

en: The color used for this user throughout the site.
uk: Колір, який використовується для цього користувача на всьому сайті.

en: The format for the date display in PHP date() format
uk: Формат відображення дати у форматі PHP date().

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
uk: Назва вашої сторінки Facebook, а не повна URL-адреса. Якщо URL-адреса вашої Facebook: " http://www.facebook.com/elegantthemes ", то назва вашої сторінки: "elegantthemes"

en: The number of posts shown per page.
uk: Кількість повідомлень, що відображаються на сторінці.

en: The number of posts shown.
uk: Кількість показаних публікацій.

en: The primary heading.
uk: Основний заголовок.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
uk: Швидкість у секундах, з якою він автоматично повертатиметься до наступного слайда.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
uk: Швидкість у секундах, з якою повзунок автоматично повертатиметься до наступного слайда. Залиште пустим, щоб вимкнути автовідтворення.

en: The sub heading.
uk: Підзаголовок.

en: Theme Customizer
uk: Настроювач теми

en: Theme Options
uk: Параметри теми

en: There was a problem, please try again.
uk: Виникла проблема, спробуйте ще раз.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
uk: Це керує типовим напрямком анімації з відкладеним завантаженням.

en: This is an optional title to display for this module.
uk: Це необов’язкова назва для відображення для цього модуля.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
uk: Цей параметр дозволяє змінити спосіб відображення дат. Для отримання додаткової інформації зверніться до кодексу WordPress тут: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Форматування дати та часу</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
uk: Цей параметр дозволяє контролювати, скільки рівнів має спадне меню ваших сторінок у головному меню, створеному за замовчуванням. Збільшення кількості дозволяє відображати додаткові пункти меню. Цей параметр не застосовується, якщо ви використовуєте спеціальне меню, а не головне меню, створене за замовчуванням.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
uk: Ці параметри дозволяють контролювати кількість сторінок у спадному меню. Збільшення кількості дозволяє відображати додаткові пункти меню.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
uk: Ця публікація захищена паролем. Введіть пароль для перегляду коментарів.

en: This will add a border to the top side of the module.
uk: Це додасть рамку до верхньої сторони модуля.

en: This will be used as the border color for this module.
uk: Це буде використано як колір рамки для цього модуля.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
uk: Це буде використано як колір тексту для тексту заголовка модуля.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
uk: Це змінить мітку модуля в конструкторі для легкої ідентифікації.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
uk: Це дозволить Google Fonts для неанглійських мов.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
uk: Це дозволить використовувати уривки в публікаціях або на сторінках.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
uk: Це поверне всі налаштування на сторінці параметрів до стандартних значень. <strong>Ви впевнені, що хочете це зробити?</strong>

en: Title
uk: Назва

en: Title Font Size
uk: Розмір шрифту заголовка

en: Title Font Style
uk: Стиль шрифту заголовка

en: Title:
uk: Назва:

en: Toggle
uk: Перемикач

en: Toggle Icon Size
uk: Перемкнути розмір значка

en: Toggle Padding
uk: Перемкнути відступ

en: Top
uk: Топ

en: Top & Bottom Padding
uk: Верхня та нижня підкладка

en: Top Rated
uk: Високо оцінений

en: Top to Bottom
uk: Зверху до низу

en: Trackbacks/Pingbacks
uk: Трекбеки/Пінгбеки

en: Trending Font
uk: Популярний шрифт

en: Trending Font Style
uk: Популярний стиль шрифту

en: Trending Label Text Color
uk: Тенденційний колір тексту етикетки

en: Trending Text Size
uk: Популярний розмір тексту

en: Trending Title Text Color
uk: Популярний колір тексту заголовка

en: Tumblr Profile Url
uk: URL-адреса профілю Tumblr

en: Turn pagination on or off.
uk: Увімкніть або вимкніть розбивку сторінок.

en: Turn the autoplay feature on or off.
uk: Увімкніть або вимкніть функцію автовідтворення.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення дати кожної публікації.

en: Turn the display of each post's author on or off.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення автора кожної публікації.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення категорій кожної публікації.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення коментарів до кожної публікації.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення кількості коментарів до кожної публікації.

en: Turn the display of each post's date on or off.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення дати кожної публікації.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення основного зображення кожної публікації.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення рейтингу кожної публікації.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення рейтингових зірочок кожної публікації.

en: Tweet
uk: твіт

en: Twitter Profile Url
uk: URL профілю Twitter

en: Type
uk: Тип

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
uk: Введіть адресу та натисніть «Знайти», щоб розмістити маркер на цій адресі.

en: Type of the box
uk: Тип ящика

en: Typography
uk: Типографіка

en: Typography Settings
uk: Налаштування типографіки

en: URL of the ad image.
uk: URL-адреса рекламного зображення.

en: URL the ad's image links to.
uk: URL-адреса, на яку посилається зображення оголошення.

en: USERNAME
uk: ІМ'Я КОРИСТУВАЧА

en: Underline
uk: Підкреслити

en: Update Skill
uk: Оновлення навичок

en: Upload
uk: Завантажити

en: Upload A Video File
uk: Завантажити відеофайл

en: Upload an Image
uk: Завантажте зображення

en: Uppercase
uk: Великі літери

en: Use Google Fonts
uk: Використовуйте Google Fonts

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
uk: Використовуйте за умовчанням для будь-якої категорії, для якої не встановлено певний макет.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
uk: Використовуйте комбінований і мінімізований файл CSS, щоб пришвидшити завантаження сторінки вашого сайту.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
uk: Використовуйте комбінований і мінімізований файл JavaScript, щоб пришвидшити завантаження сторінки вашого сайту.

en: Use excerpts when defined
uk: Використовуйте уривки, коли це визначено

en: Use resizing
uk: Використовуйте зміну розміру

en: Use this layout as the default layout?
uk: Використовувати цей макет як макет за умовчанням?

en: Use this layout as the home layout?
uk: Використовувати цей макет як домашній?

en: Use this layout on the categories selected above.
uk: Використовуйте цей макет для категорій, вибраних вище.

en: Used for icon button type
uk: Використовується для типу кнопки з піктограмою

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Vertically Centered
uk: По вертикалі по центру

en: Video
uk: відео

en: Video Format Options
uk: Параметри формату відео

en: Video URL
uk: URL відео

en: View Category Layout
uk: Переглянути макет категорії

en: View Project
uk: Переглянути проект

en: View The Project
uk: Переглянути проект

en: View all posts by %s
uk: Переглянути всі дописи від %s

en: Website Content Width
uk: Ширина вмісту веб-сайту

en: Website Gutter Width
uk: Ширина каналу сайту

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
uk: Ласкаво просимо в Extra! Перш ніж приступити до нової теми, відвідайте сторінку <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra документація</a>, щоб отримати доступ до десятків поглиблених посібників.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
uk: Коли ви визначаєте свої ключові слова за допомогою настроюваних полів, ви повинні використовувати це значення для настроюваного поля Name. Значення вашого спеціального поля має бути мета-ключовими словами, які ви хочете використовувати, розділеними комами.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
uk: Коли ви визначаєте свій метаопис за допомогою настроюваних полів, ви повинні використовувати це значення для настроюваного поля Name. Значення вашого настроюваного поля має бути настроюваним описом, який ви бажаєте використати.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
uk: Коли ви визначаєте свій заголовок за допомогою настроюваних полів, ви повинні використовувати це значення для настроюваного поля Ім’я. Значення вашого настроюваного поля має відповідати настроюваному заголовку, який ви хочете використовувати.

en: Whether to show the post count.
uk: Чи показувати кількість публікацій.

en: Widget Bullet Color
uk: Віджет Колір кулі

en: Widget Header Font Size
uk: Розмір шрифту заголовка віджета

en: Widget Header Font Style
uk: Стиль шрифту заголовка віджета

en: Widget Heading Color
uk: Колір заголовка віджета

en: Widget Link Color
uk: Колір посилання віджета

en: Widget Text Color
uk: Колір тексту віджета

en: WooCommerce Sidebar Location
uk: Розташування бічної панелі WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
uk: Бічна панель/зона віджетів WooCommerce

en: Yes
uk: Так

en: You are already logged in.
uk: Ви вже ввійшли.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
uk: Ви можете вимкнути цю опцію, якщо хочете видалити поле автора зі сторінок окремих публікацій.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
uk: Ви можете вимкнути цю опцію, якщо хочете видалити коментарі та форму для коментарів зі сторінок окремих публікацій.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
uk: Ви можете вимкнути цю опцію, якщо хочете видалити пов’язані публікації зі сторінок окремих публікацій.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
uk: Ви можете знайти всю інформацію про те, як отримати всі необхідні облікові дані API тут: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
uk: Ідентифікатор користувача можна знайти в кінці URL-адреси Google. Наприклад, якщо URL-адреса: http://plus.google.com/ +elegentthemes, ідентифікатор користувача буде: +elegenthemes

en: You don't have pages
uk: У вас немає сторінок

en: Your Rating:
uk: Ваша оцінка:

en: Your latest posts
uk: Ваші останні публікації

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
uk: Останні публікації вашого сайту.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
uk: Останні відгуки вашого сайту (дописи, які мають відгук).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
uk: Найновіші відео на вашому сайті (публікації, які використовують формат відео).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
uk: Останні коментарі на вашому сайті.

en: Youtube Profile Url
uk: URL адреса профілю Youtube

en: Youtube Username
uk: Ім'я користувача Youtube

en: Zoom Icon Color
uk: Колір значка масштабування

en: by
uk: за

en: by %s
uk: від %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
uk: ясно

en: comment count
uk: кількість коментарів

[ctx: documentation links]
en: Support
uk: Підтримка

[ctx: general options]
en: General
uk: Загальний

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
uk: Інтеграція

[ctx: label]
en: Search for:
uk: Пошук:

[ctx: layout item]
en: Add New
uk: Додати новий

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
uk: Макети категорій

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
uk: Розмітка категорій

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
uk: Навігація

[ctx: noun]
en: COMMENT
uk: КОМЕНТАР

[ctx: page/post]
en: Layout
uk: Макет

[ctx: placeholder]
en: Search
uk: Пошук

[ctx: project item]
en: Add New
uk: Додати новий

[ctx: project type general name]
en: Projects
uk: Проекти

[ctx: project type singular name]
en: Project
uk: Демонструвати

en: settings reset.
uk: скидання налаштувань.

en: settings saved.
uk: налаштування збережено.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
uk: Оголошення

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
uk: Розфарбовування

[ctx: theme updates]
en: Updates
uk: Оновлення

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
uk: %1$s %2$s<div class="post-title"> на %3$s</div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
uk: у вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки
