Extra 2.22.2 - en to pl translation catalogue (1076 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
pl: Wszystkie informacje o tym, jak uzyskać wszystkie wymagane dane uwierzytelniające, można znaleźć tutaj: %s

en: %d Items
pl: %d przedmiotów

en: %d Items in Cart
pl: %d pozycji w koszyku

en: %d%%
pl: %d %%

en: %s Theme Options
pl: %s Opcje motywu

en: %s ago
pl: %s temu

en: &hellip;
pl: …

en: &laquo; Previous
pl: " Poprzedni

en: + Add One More Tab
pl: + Dodaj jeszcze jedną kartę

en: 0 Comments
pl: 0 komentarzy

en: 1 Column
pl: 1 kolumna

en: 1 Comment
pl: 1 komentarz

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
pl: 1/2 + 1/4 + 1/4 kolumny

en: 1/3 + 2/3 Columns
pl: 1/3 + 2/3 kolumny

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
pl: 1/4 + 1/2 + 1/4 kolumny

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
pl: 1/4 + 1/4 + 1/2 kolumny

en: 1/4 + 3/4 Columns
pl: 1/4 + 3/4 kolumny

en: 2 Columns
pl: 2 kolumny

en: 2/3 + 1/3 Columns
pl: 2/3 + 1/3 kolumny

en: 3 Columns
pl: 3 kolumny

en: 3/4 + 1/4 Columns
pl: 3/4 + 1/4 kolumny

en: 4 Columns
pl: 4 kolumny

en: 404 Not Found
pl: 404 Nie Znaleziono

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
pl: <div class="updated"><p>To jest nowa instalacja motywu %1$s. Nie zapomnij przejść do <a href="%2$s">ePanel</a>, aby go skonfigurować. Ten komunikat zniknie po kliknięciu przycisku Zapisz na <a href="%2$s">strona opcji motywu</a>.</p></div>

en: <span class="button" title="%title"></span>
pl: <span class="button" title="%tytuł"></span>

en: <span class="button">Next Entries</span>
pl: <span class="button">Następne wpisy</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
pl: <span class="button">Następny</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
pl: <span class="button">Starsze wpisy</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
pl: <span class="button">Poprzedni</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
pl: <span class="meta-nav">←</span> Starsze komentarze

en: A static page
pl: Statyczna strona

en: API Key
pl: Klucz API

en: About The Author
pl: O autorze

en: Above Post
pl: Powyżej postu

en: Accent color
pl: Kolor akcentu

en: Access Token
pl: Token dostępu

en: Access Token Secret
pl: Uzyskaj dostęp do tajnego tokena

en: Access Token Secret:
pl: Tajny token dostępu:

en: Access token:
pl: Token dostępu:

en: Accordion
pl: Akordeon

en: Active Tab Background Color
pl: Kolor tła aktywnej karty

en: Active Tab Text Color
pl: Kolor tekstu aktywnej karty

en: Ad
pl: Ogłoszenie

en: Ad #
pl: Nr reklamy

en: Ad #%d
pl: Reklama #%d

en: Ad HTML
pl: Kod HTML reklamy

en: Ad HTML:
pl: Kod HTML reklamy:

en: Ad Image
pl: Obraz reklamy

en: Ad Link
pl: Link do reklamy

en: Add API Key
pl: Dodaj klucz API

en: Add Ad
pl: Dodaj ogłoszenie

en: Add Another Video URL
pl: Dodaj inny URL filmu

en: Add Audio File
pl: Dodaj plik audio

en: Add Author Bio
pl: Dodaj biografię autora

en: Add Breakdown
pl: Dodaj podział

en: Add ET Box
pl: Dodaj skrzynkę ET

en: Add ET Button
pl: Dodaj przycisk ET

en: Add ET Learn more block
pl: Dodaj blok ET Dowiedz się więcej

en: Add ET Tabs
pl: Dodaj zakładki ET

en: Add Gallery Images
pl: Dodaj obrazy z galerii

en: Add Images
pl: Dodaj obrazy

en: Add New Ad
pl: Dodaj nową reklamę

en: Add New Category Layout
pl: Dodaj nowy układ kategorii

en: Add New Project
pl: Dodaj nowy projekt

en: Add New Project Skill
pl: Dodaj nową umiejętność projektu

en: Add New Tab
pl: Dodaj nową kartę

en: Add a Tooltip Text
pl: Dodaj tekst podpowiedzi

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
pl: Dodaj kod do < body > (dobre do śledzenia kodów, takich jak Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
pl: Dodaj kod do <head> swojego bloga

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
pl: Dodaj kod na dole swoich postów, przed komentarzami

en: Add code to the top of your posts
pl: Dodaj kod na górze swoich postów

en: Add or Remove Skills
pl: Dodaj lub usuń umiejętności

en: Additional Info
pl: Dodatkowe informacje

en: Address
pl: Adres

en: Admin Label
pl: Etykieta administratora

en: Ads
pl: Reklamy

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
pl: Elastyczne jednostki reklamowe Adsense wymagają, aby kontener reklam miał stałą szerokość. Włączenie tej opcji powoduje zastosowanie stałej szerokości do kontenera tej reklamy.

en: Advertisement
pl: Reklama

en: All
pl: Wszystko

en: All Category Layouts
pl: Wszystkie układy kategorii

en: All Project Skills
pl: Wszystkie umiejętności projektowe

en: All Projects
pl: Wszystkie projekty

en: Alternative text for image
pl: Tekst alternatywny dla obrazu

en: Amount of archive months to display.
pl: Liczba miesięcy archiwalnych do wyświetlenia.

en: Amount of recent posts to display.
pl: Liczba ostatnich postów do wyświetlenia.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
pl: <a href="%s">Extra układ motywu</a> (wybierz poniżej)

en: An Extra Category Layout
pl: Extra układ kategorii

en: Animation
pl: Animacja

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
pl: Każdy kod, który tu umieścisz, pojawi się w sekcji treści wszystkich stron Twojego bloga. Jest to przydatne, jeśli trzeba wprowadzić piksel śledzący dla licznika stanu, takiego jak Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
pl: Każdy kod, który tu umieścisz, pojawi się w sekcji nagłówka każdej strony Twojego bloga. Jest to przydatne, gdy trzeba dodać JavaScript lub CSS do wszystkich stron.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
pl: Każdy kod, który tutaj umieścisz, zostanie umieszczony na górze wszystkich pojedynczych postów. Jest to przydatne, jeśli chcesz zintegrować takie rzeczy, jak linki do zakładek społecznościowych.

en: App ID
pl: Identyfikator aplikacji

en: App Secret
pl: Sekret aplikacji

en: Archive Heading Text Color
pl: Kolor tekstu nagłówka archiwum

en: Archives
pl: Archiwa

en: Ascending
pl: rosnąco

en: Aside
pl: Na bok

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Audio File Subtitle
pl: Podtytuł pliku audio

en: Audio File Title
pl: Tytuł pliku audio

en: Audio File URL
pl: URL pliku audio

en: Audio Format Options
pl: Opcje formatu audio

en: Author
pl: Autor

en: Author Image URL
pl: URL obrazu autora

en: Authorize
pl: Autoryzować

en: Authors Page Template Options
pl: Opcje szablonu strony autorów

en: Authors to display
pl: Autorzy do wyświetlenia

en: Auto
pl: Automatyczny

en: Auto Speed
pl: Prędkość automatyczna

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
pl: Automatyczna prędkość suwaka (działa tylko wtedy, gdy Auto jest ustawione na Tak)

en: Autoplay
pl: Automatyczne odtwarzanie

en: Autoplay Speed
pl: Szybkość automatycznego odtwarzania

en: Back To Top
pl: Powrót do góry

en: Back To Top Button
pl: Przycisk Powrót do góry

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Settings
pl: Ustawienia tła

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Bar Border Radius
pl: Promień granicy pręta

en: Bar Counter
pl: Lada barowa

en: Bar Padding
pl: Wyściółka paska

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
pl: Zanim będziesz mógł otrzymywać aktualizacje produktów, musisz najpierw uwierzytelnić swoją subskrypcję Elegant Themes. Aby to zrobić, musisz wprowadzić zarówno nazwę użytkownika Elegant Elegant Themes, jak i klucz Elegant Themes API. Aby zlokalizować swój klucz API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">Zaloguj sie</a> na swoje konto Elegant Themes i przejdź do strony <strong>Konto > Klucz API</strong>.

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
pl: Zanim będziesz mógł otrzymywać aktualizacje produktów, musisz najpierw uwierzytelnić swoją subskrypcję Elegant Themes. Aby to zrobić, musisz wprowadzić zarówno nazwę użytkownika Elegant Elegant Themes, jak i klucz Elegant Themes API. Twoja nazwa użytkownika to ta sama nazwa użytkownika, której używasz podczas logowania do <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
pl: Poniżej nagłówka

en: Below Post
pl: Poniżej wpisu

en: Blog Feed Masonry
pl: Masoneria na blogu

en: Blog Feed Page Template Options
pl: Opcje szablonu strony kanału bloga

en: Blog Feed Standard
pl: Standard kanału bloga

en: Blog Feed Title
pl: Tytuł kanału bloga

en: Blurb
pl: Nota wydawnicza

en: Body
pl: Ciało

en: Body Font
pl: Czcionka ciała

en: Body Line Height
pl: Wysokość linii ciała

en: Body Link Color
pl: Kolor łącza ciała

en: Body Text Color
pl: Kolor tekstu podstawowego

en: Body Text Size
pl: Rozmiar tekstu podstawowego

en: Body/Link Font Style
pl: Styl czcionki treści/łącza

en: Body/Link Line Height
pl: Wysokość linii ciała/połączenia

en: Body/Link Text Size
pl: Rozmiar tekstu treści/linku

en: Bold
pl: Pogrubiony

en: Border
pl: Granica

en: Border Color
pl: Kolor ramki

en: Border Radius
pl: Promień granicy

en: Border Width
pl: Szerokość granicy

en: Bottom
pl: Spód

en: Bottom Bar
pl: Dolny pasek

en: Bottom to Top
pl: Od dołu do góry

en: Boxed Layout - Background color
pl: Układ pudełkowy — kolor tła

en: Breakdown #
pl: Załamanie #

en: Breakdown #%d
pl: Podział #%d

en: Button Font Style
pl: Styl czcionki przycisku

en: Button Hover Styles
pl: Style najechania na przycisk

en: Button Styles
pl: Style przycisków

en: Buttons
pl: guziki

en: Buttons Font
pl: Czcionka przycisków

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
pl: Domyślnie komentarze nie są umieszczane na stronach, jednak jeśli chcesz zezwolić innym na komentowanie na Twoich stronach, po prostu włącz tę opcję.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
pl: Domyślnie strony są sortowane według nazwy. Jeśli jednak wolisz sortować je według identyfikatora, możesz dostosować to ustawienie.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
pl: Domyślnie pasek nawigacyjny pozostaje przez cały czas na górze ekranu. Sugerujemy wyłączenie tej opcji, jeśli chcesz użyć logo wyższego niż domyślne.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
pl: Domyślnie motyw tworzy łącze do strony głównej w domyślnie utworzonym menu, które po kliknięciu prowadzi z powrotem do strony głównej Twojego bloga. Jeśli jednak używasz statycznej strony głównej i utworzyłeś już stronę o nazwie Strona główna do użycia, spowoduje to zduplikowanie łącza. W takim przypadku należy wyłączyć tę funkcję, aby usunąć link.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
pl: Domyślnie motyw tworzy tytuły postów na podstawie tytułu Twojego postu i nazwy Twojego bloga. Jeśli chcesz, aby Twój tytuł meta różnił się od rzeczywistego tytułu posta, możesz zdefiniować niestandardowy tytuł dla każdego postu za pomocą niestandardowych pól. Ta opcja musi być włączona, aby niestandardowe tytuły działały, i musisz wybrać niestandardową nazwę pola dla swojego tytułu poniżej.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
pl: Domyślnie motyw nie dodaje słów kluczowych do nagłówka. Większość wyszukiwarek nie używa już słów kluczowych do pozycjonowania witryny, ale niektórzy i tak definiują je na wszelki wypadek. Jeśli chcesz dodać metasłowa kluczowe do nagłówka, włącz tę opcję i wypełnij poniższe pole niestandardowych słów kluczowych.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
pl: Domyślnie motyw wykorzystuje kombinację nazwy Twojego bloga i jego opisu, jak określono podczas tworzenia bloga, do tworzenia tytułów stron głównych. Jeśli jednak chcesz utworzyć niestandardowy tytuł, po prostu włącz tę opcję i wypełnij niestandardowe pole tytułu poniżej.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
pl: Domyślnie motyw wykorzystuje opis Twojego bloga, zdefiniowany podczas tworzenia bloga, do wypełnienia pola metaopisu. Jeśli chcesz użyć innego opisu, włącz tę opcję i wypełnij pole opisu niestandardowego poniżej.

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: CSS ID
pl: Identyfikator CSS

en: Call To Action
pl: Wezwanie do działania

en: Callback function: "%s" doesnt exist
pl: Funkcja wywołania zwrotnego: „ %s ” nie istnieje

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
pl: Kanonizacja pomaga zapobiegać indeksowaniu zduplikowanych treści przez wyszukiwarki, aw rezultacie może pomóc uniknąć kar za powielanie treści i degradacji PageRank. Niektóre strony mogą mieć różne URL, wszystkie prowadzące do tego samego miejsca. Na przykład domena.com, domena.com/index.html i www.domena.com to różne URL prowadzące do Twojej strony głównej. Z perspektywy wyszukiwarki te zduplikowane adresy URL, które również często występują z powodu niestandardowych linków bezpośrednich, mogą być traktowane indywidualnie, a nie jako pojedyncze miejsce docelowe. Zdefiniowanie kanonicznego adresu URL informuje wyszukiwarkę, którego URL chcesz oficjalnie używać. Motyw opiera swoje kanoniczne adresy URL na twoich linkach bezpośrednich i nazwie domeny zdefiniowanej na karcie ustawień wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
pl: Kanonizacja pomaga zapobiegać indeksowaniu zduplikowanych treści przez wyszukiwarki, aw rezultacie może pomóc uniknąć kar za powielanie treści i degradacji PageRank. Niektóre strony mogą mieć różne URL, wszystkie prowadzące do tego samego miejsca. Na przykład domena.com, domena.com/index.html i www.domena.com to różne adresy URL prowadzące do Twojej strony głównej. Z perspektywy wyszukiwarki te zduplikowane adresy URL, które również często występują z powodu niestandardowych linków bezpośrednich, mogą być traktowane indywidualnie, a nie jako pojedyncze miejsce docelowe. Zdefiniowanie kanonicznego adresu URL informuje wyszukiwarkę, którego URL chcesz oficjalnie używać. Motyw opiera swoje kanoniczne adresy URL na twoich linkach bezpośrednich i nazwie domeny zdefiniowanej na karcie ustawień wp-admin.

en: Captcha Font Size
pl: Rozmiar czcionki Captcha

en: Captcha Font Style
pl: Styl czcionki Captcha

en: Caption
pl: Podpis

en: Caption Background Color
pl: Kolor tła napisów

en: Caption Font Size
pl: Rozmiar czcionki napisów

en: Caption Font Style
pl: Styl czcionki podpisu

en: Caption goes here
pl: Podpis idzie tutaj

en: Caption title goes here
pl: Tytuł podpisu idzie tutaj

en: Categories
pl: Kategorie

en: Categories:
pl: Kategorie:

en: Category
pl: Kategoria

en: Category Builder
pl: Konstruktor kategorii

en: Centered
pl: Wyśrodkowany

en: Change Your API Key
pl: Zmień swój klucz API

en: Channel Name
pl: Nazwa kanału

en: Chat
pl: Czat

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
pl: Sprawdź i posortuj sekcje mapy witryny, które chcesz wyświetlić.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz wyświetlać metaopisy na stronach kategorii/archiwum. Opis jest oparty na opisie kategorii, który wybrałeś podczas tworzenia/edytowania kategorii w wp-admin.

en: Choose Categories.
pl: Wybierz Kategorie.

en: Choose From the Most Used Skills
pl: Wybierz spośród najczęściej używanych umiejętności

en: Choose Sidebar/Widget Area
pl: Wybierz Pasek boczny/Obszar widżetów

en: Choose a category.
pl: Wybierz kategorię.

en: Choose a heading style.
pl: Wybierz styl nagłówka.

en: Choose a sort method.
pl: Wybierz metodę sortowania.

en: Choose a sort order.
pl: Wybierz porządek sortowania.

en: Choose an Image
pl: Wybierz obraz

en: Choose button color
pl: Wybierz kolor guzika

en: Choose button type
pl: Wybierz typ przycisku

en: Choose categories.
pl: Wybierz kategorie.

en: Choose title autogeneration method
pl: Wybierz metodę automatycznego generowania tytułu

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
pl: Wybierz standardowy lub murowany styl wyświetlania stron archiwum dla tagów, postów autorów, wyników wyszukiwania.

en: Choose which items to display in the postinfo section
pl: Wybierz, które elementy mają być wyświetlane w sekcji informacji o poście

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
pl: Wybierz tak, jeśli chcesz włączyć automatyczną animację suwaka

en: Circle Counter
pl: Licznik okręgu

en: Click here to learn more
pl: Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

en: Closed Title Font Style
pl: Zamknięty styl czcionki tytułu

en: Code Integration
pl: Integracja kodu

en: Color
pl: Kolor

en: Column Layout
pl: Układ kolumn

en: Comments
pl: Uwagi

en: Consumer Key
pl: Klucz klienta

en: Consumer Key:
pl: Klucz klienta:

en: Consumer Secret
pl: Tajemnica konsumenta

en: Consumer Secret:
pl: Tajemnica konsumenta:

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Contact Form Map
pl: Mapa formularzy kontaktowych

en: Contact Form Title
pl: Tytuł formularza kontaktowego

en: Contact Page Template Options
pl: Opcje szablonu strony kontaktowej

en: Content
pl: Treść

en: Content Font Size
pl: Rozmiar czcionki treści

en: Content Font Style
pl: Styl czcionki zawartości

en: Content goes here
pl: Treść trafia tutaj

en: Content text or html
pl: Treść tekstowa lub html

en: Countdown
pl: Odliczanie

en: Current Category / Tag / Taxonomy
pl: Bieżąca kategoria / Tag / Taksonomia

en: Current Color
pl: Obecny kolor

en: Currently viewing archives from %1$s
pl: Obecnie przegląda archiwa z %1$s

en: Custom CSS
pl: Niestandardowe CSS

en: Custom Title
pl: Niestandardowy tytuł

en: Custom field Name to be used for description
pl: Pole niestandardowe Nazwa, która ma być używana w opisie

en: Custom field Name to be used for keywords
pl: Pole niestandardowe Nazwa, która ma być używana dla słów kluczowych

en: Custom field Name to be used for title
pl: Pole niestandardowe Nazwa, która ma być używana w tytule

en: Dashed
pl: Przerywana

en: Date
pl: Data

en: Date Format
pl: Format daty

en: Date format
pl: Format daty

en: Default
pl: Domyślny

en: Default (%s)
pl: Domyślnie (%s)

en: Default Category
pl: Kategoria domyślna

en: Default Post Format
pl: Domyślny format postu

en: Define a character to separate BlogName and Post title
pl: Zdefiniuj znak, aby oddzielić nazwę bloga i tytuł posta

en: Delicious
pl: Pyszne

en: Descending
pl: malejąco

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
pl: Zaprojektowany przez %1$s | Obsługiwane przez %2$s

en: Details Font Style
pl: Szczegóły stylu czcionki

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
pl: Wyłącz tę opcję, aby usunąć skrypt Google Maps API ze swojej strony. Uwaga: moduły korzystające ze skryptu Google Maps API, takie jak Mapy i Mapy o pełnej szerokości, są nadal ładowane, ale nie będą działać, chyba że ręcznie dodasz skrypt Google Maps API.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
pl: Wyłącz tę opcję, aby usunąć Google Fonts ze stron Divi Builder.

en: Disable top tier dropdown menu links
pl: Wyłącz linki menu rozwijanego najwyższego rzędu

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie poniższego kodu treści z Twojego bloga. Pozwala to na usunięcie kodu i zapisanie go do późniejszego wykorzystania.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie poniższego kodu nagłówka z Twojego bloga. Pozwala to na usunięcie kodu i zapisanie go do późniejszego wykorzystania.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie pojedynczego dolnego kodu z Twojego bloga. Pozwala to na usunięcie kodu i zapisanie go do późniejszego wykorzystania.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie pojedynczego górnego kodu z Twojego bloga. Pozwala to na usunięcie kodu i zapisanie go do późniejszego wykorzystania.

en: Display # of Tweets:
pl: Wyświetl liczbę tweetów:

en: Display Featured Posts Only
pl: Wyświetlaj tylko polecane posty

en: Display Home link
pl: Wyświetl łącze do strony głównej

en: Display Style
pl: Styl wyświetlania

en: Display a list of authors.
pl: Wyświetl listę autorów.

en: Display a login form.
pl: Wyświetl formularz logowania.

en: Display ads.
pl: Wyświetlaj reklamy.

en: Display comment date?
pl: Wyświetlić datę komentarza?

en: Display method
pl: Metoda wyświetlania

en: Display post categories?
pl: Wyświetlić kategorie postów?

en: Display post count
pl: Wyświetl liczbę postów

en: Display post date?
pl: Wyświetlić datę wpisu?

en: Display post thumbnail?
pl: Wyświetlić miniaturę posta?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
pl: Wyświetl fragment lub pełną treść wpisu. Jeśli pełna treść, zostanie obcięta do tagu more, jeśli zostanie użyta.

en: Display your follower counts from top social networks
pl: Wyświetl liczbę obserwujących z najlepszych sieci społecznościowych

en: Display your recent tweets.
pl: Wyświetl swoje ostatnie tweety.

en: Divi Library
pl: Biblioteka Divi

en: Divider
pl: Rozdzielacz

en: Divider Height
pl: Wysokość dzielnika

en: Divider Position
pl: Pozycja dzielnika

en: Divider Style
pl: Styl dzielnika

en: Divider Weight
pl: Waga rozdzielacza

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
pl: Nie wyświetlaj postów, które były wyświetlane w poprzednich modułach.

en: Don't Show Author
pl: Nie pokazuj autora

en: Don't Show Categories
pl: Nie pokazuj kategorii

en: Don't Show Comment Count
pl: Nie pokazuj liczby komentarzy

en: Don't Show Date
pl: Nie pokazuj daty

en: Don't Show Featured Image
pl: Nie pokazuj wyróżnionego obrazu

en: Don't Show Ratings
pl: Nie pokazuj ocen

en: Dotted
pl: Kropkowany

en: Double
pl: Podwójnie

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
pl: Przeciągnij znacznik, a adres zostanie automatycznie zaktualizowany. Zmień powiększenie, a poziom powiększenia również zostanie zapisany.

en: Dribbble
pl: Drybling

en: Dribbble Profile Url
pl: Adres URL profilu URL

en: Dropdown Menu Animation
pl: Animacja rozwijanego menu

en: Dropdown Menu Background Color
pl: Kolor tła menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
pl: Rozwijane menu Kolor najechania/aktywnego łącza

en: Dropdown Menu Line Color
pl: Kolor linii menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Text Color
pl: Kolor tekstu menu rozwijanego

en: Edit Category Layout
pl: Edytuj układ kategorii

en: Edit Default Layout
pl: Edytuj domyślny układ

en: Edit Home Layout
pl: Edytuj układ domu

en: Edit Layout
pl: Edytuj układ

en: Edit Project
pl: Edytuj projekt

en: Edit Skill
pl: Edytuj umiejętność

en: Effect
pl: Efekt

en: Elements
pl: Elementy

en: Email
pl: E-mail

en: Email field cannot be empty.
pl: Pole e-mail nie może być puste.

en: Enable Above Footer - Ad
pl: Włącz nad stopką — reklama

en: Enable Autoplay
pl: Włącz autoodtwarzanie

en: Enable Below Header - Ad
pl: Włącz poniższy nagłówek — reklama

en: Enable Boxed Layout
pl: Włącz układ pudełkowy

en: Enable Header Ad
pl: Włącz reklamę nagłówkową

en: Enable Responsive Adsense Ad
pl: Włącz elastyczną reklamę AdSense

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
pl: Włącz pojedynczy post – nad postem – reklama

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
pl: Włącz pojedynczy post - pod postem - reklama

en: Enable body code
pl: Włącz kod treści

en: Enable canonical URL's
pl: Włącz kanoniczne URL

en: Enable custom description
pl: Włącz opis niestandardowy

en: Enable custom keywords
pl: Włącz niestandardowe słowa kluczowe

en: Enable custom title
pl: Włącz niestandardowy tytuł

en: Enable custom titles
pl: Włącz niestandardowe tytuły

en: Enable header code
pl: Włącz kod nagłówka

en: Enable meta description
pl: Włącz metaopis

en: Enable meta descriptions
pl: Włącz metaopisy

en: Enable meta keywords
pl: Włącz metasłowa kluczowe

en: Enable single bottom code
pl: Włącz pojedynczy dolny kod

en: Enable single top code
pl: Włącz pojedynczy górny kod

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
pl: Włącz tę opcję, aby podczas przewijania wyświetlać przycisk Powrót do góry

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
pl: Włącz tę opcję, aby uzyskać efekt płynnego przewijania kółkiem myszy

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
pl: Włącz tę opcję, aby skróty reagowały na różne rozmiary ekranu

en: Enabled
pl: Włączony

en: Enabled?
pl: Włączony?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie reklamy nad stopką. Jeśli ta opcja jest włączona, musisz wypełnić obraz banera i docelowy URL poniżej.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie reklamy pod nagłówkiem. Jeśli ta opcja jest włączona, musisz wypełnić obraz banera i docelowy URL poniżej.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie reklamy w nagłówku. Jeśli ta opcja jest włączona, musisz wypełnić obraz banera i docelowy URL poniżej.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie reklamy na dole stron postów pod treścią pojedynczego posta. Jeśli ta opcja jest włączona, musisz wypełnić obraz banera i docelowy URL poniżej.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie reklamy na górze stron postów, nad treścią pojedynczego posta. Jeśli ta opcja jest włączona, musisz wypełnić obraz banera i docelowy URL poniżej.

en: Enqueue Google Maps Script
pl: Kolejkuj skrypt Google Maps

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
pl: Wprowadź opcjonalny identyfikator CSS, który ma być używany w tym module. Identyfikator może służyć do tworzenia niestandardowych CSS lub tworzenia linków do określonych sekcji strony.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
pl: Wprowadź opcjonalne klasy CSS, które mają być używane w tym module. Klasy CSS można używać do tworzenia niestandardowych CSS. Możesz dodać wiele klas oddzielonych spacją.

en: Enter the App ID
pl: Wprowadź identyfikator aplikacji

en: Enter the App Secret
pl: Wprowadź klucz aplikacji

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
pl: Wprowadź URL swojego profilu Dribbble.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
pl: Wprowadź URL swojego profilu na Facebook.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
pl: Wprowadź URL swojego Google Google+.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
pl: Wprowadź URL swojego profilu na Instagram.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
pl: Wprowadź URL swojego profilu na Pinterest.

en: Enter the URL of your RSS feed.
pl: Wprowadź URL swojego RSS.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
pl: Wprowadź URL swojego profilu Stumbleupon.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
pl: Wprowadź URL swojego profilu Tumblr.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
pl: Wprowadź URL swojego profilu na Twitter.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
pl: Wprowadź URL swojego profilu na Youtube.

en: Every 1 Day
pl: Co 1 dzień

en: Every 12 Hours
pl: Co 12 godzin

en: Every 3 Days
pl: Co 3 dni

en: Every 3 Hours
pl: Co 3 godziny

en: Every 7 Days
pl: Co 7 dni

en: Every Hour
pl: Co godzinę

en: Exclude
pl: Wykluczać

en: Exclude categories from the navigation bar
pl: Wyklucz kategorie z paska nawigacyjnego

en: Exclude pages from the navigation bar
pl: Wyklucz strony z paska nawigacyjnego

en: Extra Category Layout
pl: Extra układ kategorii

en: Extra Customizer Settings
pl: Extra ustawienia dostosowywania

en: Extra Mega Menu
pl: Extra mega menu

en: Extra Settings
pl: Extra ustawienia

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
pl: Extra używa niepołączonych i niezminifikowanych plików CSS, ponieważ stała „SCRIPT_DEBUG” w wp-config.php została ustawiona na „true”. Inne wtyczki mogą wymusić, aby Extra używał niepołączonych i niezminifikowanych plików CSS, filtrując również filtr „et_load_unminified_styles”.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
pl: Extra używa niepołączonych i niezminifikowanych plików JavaScript, ponieważ stała „SCRIPT_DEBUG” w wp-config.php została ustawiona na „true”. Inne wtyczki mogą wymusić, aby Extra używał niepołączonych i niezminifikowanych plików JavaScript, filtrując również filtr „et_load_unminified_scripts”.

en: Facebook Profile Url
pl: URL profilu na Facebook

en: Fade In
pl: Zanikanie

en: Fade In From Bottom
pl: Zanikanie od dołu

en: Fade In From Left
pl: Zanikanie od lewej

en: Fade In From Right
pl: Zanikanie od prawej

en: Fade In From Top
pl: Zanikanie Od Góry

en: Favorite
pl: Ulubiony

en: Featured
pl: Wyróżniony

en: Featured Post
pl: Prezentowany wpis

en: Featured Posts Slider
pl: Suwak polecanych postów

en: Filter Font Size
pl: Filtruj rozmiar czcionki

en: Filter Font Style
pl: Filtruj styl czcionki

en: Filterable Portfolio
pl: Filtrowalne portfolio

en: Find
pl: Znajdować

en: Fixed Navigation Bar
pl: Naprawiono pasek nawigacji

en: Fixed Navigation Settings
pl: Naprawiono ustawienia nawigacji

en: Flip In Horizontally
pl: Odwróć w poziomie

en: Flip In Vertically
pl: Odwróć w pionie

en: Follow @%s
pl: Śledź @ %s

en: Follow Font & Icon Size
pl: Śledź rozmiar czcionki i ikony

en: Follow Us
pl: Podążaj za nami

en: Font
pl: Czcionka

en: Font Style
pl: Styl czcionki

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Credit Font Style
pl: Styl czcionki stopki

en: Footer Credit Text Color
pl: Kolor tekstu kredytu stopki

en: Footer Credit Text Size
pl: Rozmiar tekstu w stopce

en: Footer Elements
pl: Elementy stopki

en: Footer Menu
pl: Menu stopki

en: Footer Menu Active Link Color
pl: Kolor aktywnego łącza menu stopki

en: Footer Menu Font Style
pl: Styl czcionki menu stopki

en: Footer Menu Letter Spacing
pl: Odstępy między literami menu stopki

en: Footer Menu Link Color
pl: Kolor łącza menu stopki

en: Footer Menu Text Size
pl: Rozmiar tekstu menu stopki

en: Footer Settings
pl: Ustawienia stopki

en: Footer Sidebar
pl: Pasek boczny stopki

en: Footer Sidebar Left
pl: Lewy pasek boczny stopki

en: Footer Sidebar Middle
pl: Środkowy pasek boczny stopki

en: Footer Sidebar Middle Left
pl: Stopka paska bocznego po środku po lewej stronie

en: Footer Sidebar Middle Right
pl: Stopka paska bocznego na środku po prawej stronie

en: Footer Sidebar Right
pl: Stopka paska bocznego w prawo

en: Form submission error, please refresh and try again.
pl: Błąd przesyłania formularza, odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Front page displays
pl: Wyświetla się pierwsza strona

en: Fullwidth Slider
pl: Suwak pełnej szerokości

en: Gallery
pl: Galeria

en: Gallery Format Options
pl: Opcje formatu galerii

en: General
pl: Ogólny

en: General Settings
pl: Ustawienia główne

en: Global Accent Color
pl: Globalny kolor akcentu

en: Google +
pl: Google

en: Google API Key
pl: Klucz Google API

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
pl: klucz Google API. Wszystkie informacje o tym, jak je zdobyć, znajdziesz tutaj: %s

en: Google Fonts subsets
pl: Podzbiory Google Fonts

en: Google+
pl: Google

en: Google+ Profile Url
pl: URL Google Google+

en: Google+ User Id
pl: Identyfikator użytkownika Google +

en: Groove
pl: Rowek

en: Header
pl: nagłówek

en: Header & Navigation Settings
pl: Ustawienia nagłówka i nawigacji

en: Header Elements Settings
pl: Ustawienia elementów nagłówka

en: Header Font Size
pl: Rozmiar czcionki nagłówka

en: Header Font Style
pl: Styl czcionki nagłówka

en: Header Format Settings
pl: Ustawienia formatu nagłówka

en: Header Text
pl: Tekst nagłówka

en: Header Text Color
pl: Kolor tekstu nagłówka

en: Heading Font
pl: Czcionka nagłówka

en: Heading Font Style
pl: Styl czcionki nagłówka

en: Heading Line Height
pl: Wysokość linii kursu

en: Heading Style
pl: Styl nagłówka

en: Heading Text Color
pl: Kolor tekstu nagłówka

en: Heading Text Size
pl: Rozmiar tekstu nagłówka

en: Help
pl: Pomoc

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
pl: Tutaj możesz dodać niestandardowe CSS, aby zastąpić lub rozszerzyć domyślne style.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
pl: Tutaj możesz zmienić globalny kolor akcentu, który jest używany na wszystkich stronach Twojej witryny.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
pl: Tutaj możesz zmienić, który znak oddziela tytuł bloga od nazwy strony indeksu podczas korzystania z automatycznie generowanych tytułów postów. Wspólne wartości to | Lub -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
pl: Tutaj możesz zmienić, który znak oddziela tytuł bloga od nazwy posta podczas korzystania z automatycznie generowanych tytułów postów. Wspólne wartości to | Lub -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl: Tutaj możesz wybrać sposób generowania tytułów na stronach indeksu. Możesz zmienić kolejność wyświetlania nazwy bloga i tytułu indeksu lub całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
pl: Tutaj możesz wybrać domyślny pasek boczny/obszar widżetów dla stron WooCommerce.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
pl: Tutaj możesz wybrać domyślny pasek boczny/obszar widżetów.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
pl: Tutaj możesz wybrać domyślną lokalizację paska bocznego dla stron WooCommerce.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
pl: Tutaj możesz wybrać domyślną lokalizację paska bocznego.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
pl: Tutaj możesz wybrać okres odświeżania używany dla widżetu liczby obserwujących w sieci społecznościowej.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Dribbble na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Facebook na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Google + na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Instagram na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Pinterest na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony RSS.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Stumbleupon na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Tumblr na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Twitter.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony Youtube na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
pl: Tutaj możesz usunąć niektóre kategorie z menu nawigacyjnego. Wszystkie kategorie oznaczone X nie pojawią się na pasku nawigacyjnym.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
pl: Tutaj możesz usunąć niektóre strony z menu nawigacyjnego. Wszystkie strony oznaczone X nie pojawią się na pasku nawigacyjnym.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
pl: Tutaj możesz odwrócić kolejność wyświetlania linków do kategorii. Możesz wybrać między wzrostem a spadkiem.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
pl: Tutaj możesz odwrócić kolejność wyświetlania linków do stron. Możesz wybrać między wzrostem a spadkiem.

en: Here you can choose to sort your pages links.
pl: Tutaj możesz wybrać sortowanie linków do stron.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
pl: Tutaj możesz wybrać, które elementy pojawiają się w sekcji postinfo na stronach archiwum. Jest to obszar, zwykle pod tytułem wpisu, w którym wyświetlane są podstawowe informacje o Twoim poście. Pojawią się podświetlone pozycje pokazane poniżej.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
pl: Tutaj możesz wybrać, które elementy pojawiają się w sekcji informacji o poście na stronach z pojedynczymi postami. Jest to obszar, zwykle pod tytułem wpisu, w którym wyświetlane są podstawowe informacje o Twoim poście. Pojawią się podświetlone pozycje pokazane poniżej.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
pl: Tutaj możesz wybrać, które ikony/opcje udostępniania mają być wyświetlane. Wszystkie opcje oznaczone X nie pojawią się.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
pl: Tutaj możesz określić, czy link „czytaj więcej” ma być wyświetlany po fragmentach, czy nie.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz określić, ile produktów WooCommerce ma być wyświetlanych na stronie archiwum. Ta opcja działa niezależnie od opcji Ustawienia > Czytanie w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz określić, ile ostatnich artykułów ma być wyświetlanych na stronach Archiwum. Ta opcja działa niezależnie od opcji Ustawienia > Czytanie w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz określić, ile ostatnich artykułów ma być wyświetlanych na stronie kategorii. Ta opcja działa niezależnie od opcji Ustawienia > Czytanie w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz określić, ile ostatnich artykułów ma być wyświetlanych na stronach wyników wyszukiwania. Ta opcja działa niezależnie od opcji Ustawienia > Czytanie w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz określić, ile ostatnich artykułów ma być wyświetlanych na stronach tagów. Ta opcja działa niezależnie od opcji Ustawienia > Czytanie w wp-admin.

en: Here you can provide destination url
pl: Tutaj możesz podać docelowy URL

en: Here you can provide image url
pl: Tutaj możesz podać URL obrazu

en: Hex Value
pl: Wartość szesnastkowa

en: Hide Author Box
pl: Ukryj pole autora

en: Hide Featured Image on Post
pl: Ukryj wyróżniony obraz w poście

en: Hide Logo Image
pl: Ukryj obraz logo

en: Hide Navigation Until Scroll
pl: Ukryj nawigację do przewinięcia

en: Hide Post Rating
pl: Ukryj ocenę postu

en: Hide Project Categories
pl: Ukryj kategorie projektów

en: Hide Project Titles
pl: Ukryj tytuły projektów

en: Hide Related Posts
pl: Ukryj powiązane posty

en: Hide Title &amp; Meta on Post
pl: Ukryj tytuł i meta w poście

en: Hide empty categories
pl: Ukryj puste kategorie

en: Highest Rated
pl: Najwyżej oceniany

en: Home
pl: Dom

en: Homepage
pl: Strona główna

en: Homepage Basic
pl: Strona główna Podstawowe

en: Homepage SEO
pl: Pozycjonowanie strony głównej

en: Homepage custom title (if enabled)
pl: Niestandardowy tytuł strony głównej (jeśli jest włączony)

en: Homepage meta description (if enabled)
pl: Metaopis strony głównej (jeśli jest włączony)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
pl: Metasłowa kluczowe strony głównej (jeśli są włączone)

en: Hover Overlay Color
pl: Kolor nakładki po najechaniu kursorem

en: Hover Overlay Icon Color
pl: Kolor ikony nakładki po najechaniu kursorem

en: Hover Overlay Icon Picker
pl: Selektor ikon nakładki po najechaniu kursorem

en: Hover/Active Link Color
pl: Kolor najechania/aktywnego łącza

en: Icon
pl: Ikona

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
pl: Jeśli niestandardowe tytuły są wyłączone, wybierz metodę automatycznego generowania

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl: Jeśli nie używasz uciętych tytułów postów, nadal możesz mieć kontrolę nad sposobem generowania tytułów. Tutaj możesz wybrać kolejność wyświetlania tytułu posta i nazwy bloga lub całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl: Jeśli nie używasz uciętych tytułów postów, nadal możesz mieć kontrolę nad sposobem generowania tytułów. Tutaj możesz wybrać kolejność wyświetlania tytułu posta i nazwy bloga lub całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
pl: Jeśli włączyłeś niestandardowe tytuły, możesz tutaj dodać własny tytuł. Cokolwiek tu wpiszesz, zostanie umieszczone między tagami < title >< /title > w pliku header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
pl: Jeśli włączyłeś metaopisy, możesz tutaj dodać własny opis.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
pl: Jeśli masz włączone metasłowa kluczowe, możesz tutaj dodać niestandardowe słowa kluczowe. Słowa kluczowe należy oddzielić przecinkami. Na przykład: wordpress, motywy, szablony, elegancki

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
pl: Jeśli chcesz, aby na pasku nawigacyjnym były wyświetlane kategorie, które nie zawierają żadnych postów, wyłącz tę opcję. Domyślnie puste kategorie są ukryte

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
pl: Jeśli chcesz dodać metaopis do swojego posta, możesz to zrobić za pomocą niestandardowych pól. Ta opcja musi być włączona, aby opisy były wyświetlane na stronach postów. Możesz dodać swój metaopis za pomocą niestandardowych pól w oparciu o niestandardową nazwę pola zdefiniowaną poniżej.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
pl: Jeśli chcesz dodać metasłowa kluczowe do swojego posta, możesz to zrobić za pomocą niestandardowych pól. Ta opcja musi być włączona, aby słowa kluczowe były wyświetlane na stronach postów. Możesz dodać swoje metasłowa kluczowe za pomocą pól niestandardowych na podstawie nazwy pola niestandardowego zdefiniowanej poniżej.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
pl: Jeśli chcesz usunąć menu rozwijane z paska nawigacji kategorii, wyłącz tę funkcję.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
pl: Jeśli chcesz usunąć menu rozwijane z paska nawigacji stron, wyłącz tę funkcję.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
pl: Jeśli chcesz użyć własnego niestandardowego obrazu ikony ulubionych, kliknij przycisk Prześlij obraz.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
pl: Jeśli chcesz użyć własnego niestandardowego obrazu logo, kliknij przycisk Prześlij obraz.

en: Ignore Displayed Posts
pl: Ignoruj wyświetlane posty

en: Image
pl: Obraz

en: Image Alt Text
pl: Tekst alternatywny obrazu

en: Image Alt Text:
pl: Tekst alternatywny obrazu:

en: Image Height
pl: Wysokość obrazu

en: Image URL
pl: URL obrazu

en: Image Url
pl: URL obrazu

en: Image Url:
pl: URL obrazu:

en: Image Width
pl: szerokość obrazu

en: Image doesn't exist
pl: Obraz nie istnieje

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
pl: W niektórych przypadkach użytkownicy będą chcieli utworzyć kategorie nadrzędne lub łącza jako symbole zastępcze do przechowywania listy łączy lub kategorii podrzędnych. W tym przypadku nie jest pożądane, aby linki nadrzędne prowadziły dokądkolwiek, zamiast tego pełniły jedynie funkcję organizacyjną. Włączenie tej opcji spowoduje usunięcie linków ze wszystkich nadrzędnych stron/kategorii, tak aby po kliknięciu nie prowadziły donikąd.

en: Inactive Footer Sidebar
pl: Nieaktywny pasek boczny stopki

en: Inactive Tab Background Color
pl: Kolor tła nieaktywnej karty

en: Index Page SEO
pl: Pozycjonowanie stron indeksu

en: Input Field Padding
pl: Dopełnienie pola wejściowego

en: Input Font Size
pl: Wprowadź rozmiar czcionki

en: Input Font Style
pl: Wprowadź styl czcionki

en: Input adsense code
pl: Wprowadź kod adsense

en: Input advertisement destination url
pl: Wprowadź docelowy URL reklamy

en: Input advertisement image
pl: Wprowadź obraz reklamy

en: Inset
pl: Wstawka

en: Instagram Profile Url
pl: URL profilu Instagram

en: Invalid post
pl: Nieprawidłowy wpis

en: Italic
pl: italski

en: Join Now
pl: Dołącz teraz

en: Latest
pl: Najnowszy

en: Layout
pl: Układ

en: Layout Settings
pl: Ustawienia układu

en: Layout Usage
pl: Wykorzystanie układu

en: Leave a Reply to %s
pl: Zostaw odpowiedź %s

en: Leave a reply
pl: Zostaw odpowiedź

en: Left
pl: Lewy

en: Left to Right
pl: Od lewej do prawej

en: Left/Right
pl: Lewo prawo

en: Left/Right or Centered?
pl: Lewa/prawa czy wyśrodkowana?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
pl: Długość tytułu musi być ograniczona, aby zapobiec niewłaściwej wysokości tytułu w wąskich szpaltach

en: Letter Spacing
pl: Odstępy między literami

en: Link
pl: Połączyć

en: Link Format Options
pl: Opcje formatu łącza

en: Link Title
pl: Tytuł linku

en: Link URL
pl: URL łącza

en: Link Url:
pl: URL linku:

en: Link text
pl: tekst linku

en: List Meta
pl: Lista meta

en: List Title
pl: Tytuł listy

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Login
pl: Zaloguj sie

en: Logo Height
pl: Wysokość logo

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Lost my Password
pl: Zgubiłem hasło

en: Magazine Homepage
pl: Strona główna magazynu

en: Main Body
pl: Główny korpus

en: Main Meta
pl: Główna meta

en: Main Post Area
pl: Główny obszar poczty

en: Main Post Entry
pl: Główny wpis postu

en: Main Post Excerpt
pl: Wyciąg z głównego postu

en: Main Post Meta
pl: Meta Postu Głównego

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
pl: Meta ikony postu głównego (ocena i komentarz)

en: Main Post Overlay
pl: Nakładka głównego postu

en: Main Post Overlay Icon
pl: Ikona nakładki głównego posta

en: Main Post Title
pl: Główny tytuł postu

en: Main Sidebar
pl: Główny pasek boczny

en: Main Title
pl: Główny tytuł

en: Make Fullwidth
pl: Zrób pełną szerokość

en: Map
pl: Mapa

en: Map Format Options
pl: Opcje formatu mapy

en: Map Pin Address
pl: Adres pinu mapy

en: Masonry
pl: Kamieniarstwo

en: Masonry Blog Category
pl: Kategoria blogów masonerii

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
pl: Kategoria blogów masonerii z polecanymi postami

en: Masonry Blog Homepage
pl: Strona główna bloga masonerii

en: Max Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Max. Title Characters
pl: Maks. Postacie tytułowe

en: Maximum 200
pl: Maksymalnie 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
pl: Mega Menu 2 Lista polecanych i ostatnich

en: Mega Menu 3 Featured
pl: Mega Menu 3 Polecane

en: Mega Menu List
pl: Mega lista menu

en: Menu Height
pl: Wysokość menu

en: Message
pl: Wiadomość

en: Meta Font Size
pl: Rozmiar czcionki meta

en: Meta Font Style
pl: Styl czcionki meta

en: Minify And Combine CSS Files
pl: Minifikuj i łącz pliki CSS

en: Minify And Combine Javascript Files
pl: Minifikuj i łącz pliki JavaScript

en: Module Customizer
pl: Konfigurator modułów

en: Module Head
pl: Kierownik modułu

en: Module Header
pl: Nagłówek modułu

en: Module Subheader
pl: Podtytuł modułu

en: Most Popular
pl: Najbardziej popularny

en: Most Recent
pl: Najnowszy

en: Name
pl: Nazwa

en: Name Font Style
pl: Nazwa stylu czcionki

en: Name displayed internally in builder for this ad
pl: Nazwa wyświetlana wewnętrznie w narzędziu do tworzenia tej reklamy

en: Name field cannot be empty.
pl: Pole nazwy nie może być puste.

en: Nav
pl: Nawigacja

en: Nav Arrow Background Color
pl: Kolor tła strzałki nawigacji

en: Nav Arrow Color
pl: Kolor strzałki nawigacyjnej

en: Nav Hover
pl: Zawis nawigacyjny

en: Nav Icon
pl: Ikona nawigacji

en: Nav Icon Hover
pl: Najechanie ikony nawigacji

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: New Category Layout
pl: Nowy układ kategorii

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
pl: Nowa wiadomość od %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
pl: Nowy projekt

en: New Skill Name
pl: Nowa nazwa umiejętności

en: New Tab
pl: Nowa karta

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Nowsze komentarze <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
pl: Następny

en: Next &raquo;
pl: Następny "

en: Next Tab
pl: Następna karta

en: No
pl: NIE

en: No Animation
pl: Brak animacji

en: No Mega Menu
pl: Brak megamenu

en: No Sidebar
pl: Brak paska bocznego

en: No Skills Found
pl: Nie znaleziono umiejętności

en: No Video Found
pl: Nie znaleziono wideo

en: No available options.
pl: Brak dostępnych opcji.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
pl: Brak paska bocznego, widok z pojedynczą kolumną z polem Szczegóły projektu pod treścią

en: Nothing found
pl: Nic nie znaleziono

en: Nothing found in Trash
pl: Nic nie znaleziono w Koszu

en: Number Counter
pl: Licznik liczb

en: Number Font Size
pl: Rozmiar czcionki liczb

en: Number Font Style
pl: Styl czcionki liczb

en: Number of Posts displayed on Archive pages
pl: Liczba postów wyświetlanych na stronach archiwum

en: Number of Posts displayed on Category page
pl: Liczba postów wyświetlanych na stronie kategorii

en: Number of Posts displayed on Search pages
pl: Liczba postów wyświetlanych na stronach wyszukiwania

en: Number of Posts displayed on Tag pages
pl: Liczba postów wyświetlanych na stronach tagów

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
pl: Liczba produktów wyświetlanych na stronach archiwum WooCommerce

en: Number of comments to show:
pl: Liczba komentarzy do wyświetlenia:

en: Number of dropdown tiers shown
pl: Liczba wyświetlanych poziomów listy rozwijanej

en: Number of posts to show:
pl: Liczba postów do pokazania:

en: OR
pl: LUB

en: Only display featured posts.
pl: Wyświetlaj tylko polecane posty.

en: Open Project URL in new window
pl: Otwórz URL projektu w nowym oknie

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
pl: NA

en: Open link in new window
pl: Otwórz link w nowym oknie

en: Options
pl: Opcje

en: Order Category Links by Ascending/Descending
pl: Uporządkuj linki kategorii rosnąco/malejąco

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
pl: Uporządkuj linki do stron rosnąco/malejąco

en: Our Authors
pl: Nasi autorzy

en: Outset
pl: Początek

en: Overlay
pl: Narzuta

en: PASSWORD
pl: HASŁO

en: Padding
pl: Wyściółka

en: Page IDs, separated by commas.
pl: Identyfikatory stron oddzielone przecinkami.

en: Page Name
pl: Nazwa strony

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Pages
pl: Strony

en: Pages:
pl: Strony:

en: Pagination
pl: Paginacja

en: Pagination Active Background Color
pl: Paginacja Aktywny kolor tła

en: Pagination Active Color
pl: Aktywny kolor paginacji

en: Pagination Background
pl: Tło paginacji

en: Pagination Background Color
pl: Kolor tła paginacji

en: Pagination Color
pl: Kolor paginacji

en: Pagination Item
pl: Element paginacji

en: Pagination Item Active
pl: Pozycja paginacji jest aktywna

en: Parent Skill
pl: Umiejętności rodziców

en: Parent Skill:
pl: Umiejętności rodzica:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
pl: Wklej tutaj URL obrazu, jeśli wybrałeś typ suwaka „obrazy”.

en: Percent Font Size
pl: Procentowy rozmiar czcionki

en: Percent Font Style
pl: Procentowy styl czcionki

en: Person
pl: Osoba

en: Pinterest Profile Url
pl: URL profilu Pinterest

en: Place your adsense code here.
pl: Umieść tutaj swój kod adsense.

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

en: Popular
pl: Popularny

en: Popular Skills
pl: Popularne umiejętności

en: Portfolio Page Template Options
pl: Opcje szablonu strony portfolio

en: Portrait Border Radius
pl: Promień obramowania portretu

en: Post Background Color
pl: Kolor tła wiadomości

en: Post Caption
pl: Podpis posta

en: Post Comment
pl: Wyślij komentarz

en: Post Entry
pl: Wpis pocztowy

en: Post Excerpt
pl: Fragment postu

en: Post Featured Image
pl: Opublikuj wyróżniony obraz

en: Post Format Audio Player
pl: Odtwarzacz audio w formacie Post

en: Post Format Audio Wrapper
pl: Opakowanie audio po formacie

en: Post Format Gallery Nav
pl: Nawigacja po formacie galerii

en: Post Format Gallery Nav Hover
pl: Nawigacja w formacie galerii po najechaniu kursorem

en: Post Format Gallery Nav Icon
pl: Ikona nawigacyjna galerii w formacie posta

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
pl: Ikona nawigacji w formacie posta w galerii

en: Post Format Icon
pl: Ikona formatu postu

en: Post Format Icon Background Color
pl: Kolor tła ikony formatu postu

en: Post Format Link Background
pl: Tło łącza w formacie posta

en: Post Format Quote Background
pl: Tło cytatu w formacie postu

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
pl: Meta ikony postów (oceny i komentarze)

en: Post Overlay
pl: Nakładka postu

en: Post Overlay Icon
pl: Ikona nakładki postu

en: Post Read More
pl: Opublikuj Czytaj więcej

en: Post Read More Icon
pl: Post Czytaj więcej ikona

en: Post Review Score Bar
pl: Pasek wyników recenzji postów

en: Post Title
pl: Tytuł postu

en: Post Title Font Size
pl: Rozmiar czcionki tytułu posta

en: Post Title Font Style
pl: Styl czcionki tytułu posta

en: Post info section
pl: Sekcja informacji o wpisie

en: Post not found
pl: Nie znaleziono wpisu

en: Posted by %s
pl: Wysłane przez %s

en: Posts
pl: Posty

en: Posts By: %s
pl: Posty wysłane przez: %s

en: Posts Carousel
pl: Karuzela postów

en: Posts Limit
pl: Limit postów

en: Posts List Area
pl: Obszar listy postów

en: Posts List Entry
pl: Wpis na listę postów

en: Posts List Meta
pl: Lista postów Meta

en: Posts List Meta Icon
pl: Meta ikona listy postów

en: Posts List Thumbnail
pl: Miniatura listy postów

en: Posts List Title
pl: Tytuł listy postów

en: Posts Per Page
pl: Posty na stronę

en: Posts by %s
pl: Posty użytkownika %s

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previous Tab
pl: Poprzednia karta

en: Price Font Size
pl: Rozmiar czcionki ceny

en: Price Font Style
pl: Styl czcionki ceny

en: Pricing Table
pl: Tabela cen

en: Primary Heading
pl: Główny nagłówek

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
pl: Nagłówek główny: Nazwa kategorii, Nagłówek podrzędny: Filtr

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
pl: Nagłówek główny: filtr, nagłówek podrzędny: nazwa kategorii

en: Primary Menu
pl: Menu Główne

en: Primary Menu Bar Settings
pl: Podstawowe ustawienia paska menu

en: Print
pl: Wydrukować

en: Product Name Font Size
pl: Rozmiar czcionki nazwy produktu

en: Product Name Font Style
pl: Styl czcionki nazwy produktu

en: Project Categories
pl: Kategorie projektów

en: Project Description:
pl: Opis Projektu:

en: Project Details
pl: Szczegóły Projektu

en: Project Details Location
pl: Lokalizacja szczegółów projektu

en: Project Details Title
pl: Tytuł szczegółów projektu

en: Project Details box as sidebar
pl: Pole szczegółów projektu jako pasek boczny

en: Project Details:
pl: Szczegóły Projektu:

en: Project Gallery
pl: Galeria projektów

en: Project Sidebar
pl: Pasek boczny projektu

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
pl: Umiejętności projektowe

en: Project Skills
pl: Umiejętności projektowe

en: Project URL
pl: URL projektu

en: Project URL Text
pl: Tekst URL projektu

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
pl: Umiejętność projektu

en: Quote
pl: Cytat

en: Quote Attribution
pl: Przypisanie cytatu

en: Quote Format Options
pl: Opcje formatu oferty

en: Quote Text
pl: Tekst cytatu

en: RSS Icon Url
pl: URL ikony RSS

en: Rate:
pl: Wskaźnik:

en: Rating (%):
pl: Ocena (%):

en: Rating: %0.2f
pl: Ocena: %0.2f

en: Ratings
pl: Oceny

en: Re-Authorize
pl: Autoryzuj ponownie

en: Read Extra Documentation
pl: Przeczytaj Extra dokumentację

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Read More Button
pl: Przycisk Czytaj więcej

en: Recent
pl: Ostatni

en: Recent Comments
pl: ostatnie komentarze

en: Recent Posts
pl: Ostatnie posty

en: Recent Reviews
pl: Najnowsze recenzje

en: Recent Tweets
pl: ostatnie tweety

en: Recent Videos
pl: Najnowsze filmy

en: Related Posts
pl: powiązane posty

en: Remove Drop Shadow
pl: Usuń cień

en: Remove Vertical Divider
pl: Usuń pionową przegrodę

en: Reply
pl: Odpowiedź

en: Reset
pl: Resetowanie

en: Reset to Defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Responsive shortcodes
pl: Responsywne skróty

en: Retweet
pl: Retweetuj

en: Review
pl: Recenzja

en: Review Box Contents
pl: Przejrzyj zawartość pudełka

en: Review Box Title
pl: Przejrzyj tytuł pola

en: Ridge
pl: Grzbiet

en: Right
pl: Prawidłowy

en: Right to Left
pl: Od prawej do lewej

en: Role Editor
pl: Edytor ról

en: Sale Badge Font Size
pl: Rozmiar czcionki odznaki sprzedaży

en: Sale Badge Font Style
pl: Styl czcionki odznaki sprzedaży

en: Sale Price Font Size
pl: Rozmiar czcionki ceny sprzedaży

en: Sale Price Font Style
pl: Styl czcionki ceny sprzedaży

en: Sample Post Title
pl: Przykładowy tytuł posta

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Scale In From Center
pl: Skaluj od środka

en: Scale In From Left
pl: Skaluj od lewej

en: Scale In From Right
pl: Skaluj od prawej

en: Score %1$d%%
pl: Wynik %1$d %%

en: Score: %1$s
pl: Wynik: %1$s

en: Search & Cart Font
pl: Czcionka wyszukiwania i koszyka

en: Search & Cart Font Style
pl: Styl czcionki wyszukiwania i koszyka

en: Search Layouts
pl: Wyszukaj układy

en: Search Project Skills
pl: Wyszukaj umiejętności projektowe

en: Search Projects
pl: Wyszukaj projekty

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Search results for "%s"
pl: Wyniki wyszukiwania dla „ %s ”

en: Search, Cart, & Icon Background Color
pl: Wyszukiwanie, koszyk i kolor tła ikon

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
pl: Wyszukiwanie, koszyk i odstępy między literami ikon

en: Search, Cart, & Icon Text Color
pl: Wyszukiwanie, koszyk i kolor tekstu ikony

en: Search, Cart, & Icon Text Size
pl: Rozmiar tekstu wyszukiwania, koszyka i ikon

en: Secondary Menu
pl: Menu dodatkowe

en: Secondary Menu Bar Settings
pl: Ustawienia dodatkowego paska menu

en: Select
pl: Wybierać

en: Select Animation Effect
pl: Wybierz efekt animacji

en: Select Page
pl: Wybierz stronę

en: Select Slider Type here
pl: Wybierz typ suwaka tutaj

en: Select between expanded and closed state
pl: Wybierz między stanem rozwiniętym a zamkniętym

en: Select yes if the link should be opened in a new window
pl: Wybierz tak, jeśli link ma zostać otwarty w nowym oknie

en: Send
pl: Wysłać

en: Send Email to
pl: Wyślij email do

en: Separate Skills with Commas
pl: Oddziel umiejętności przecinkami

en: Set as Image
pl: Ustaw jako obraz

en: Share "%s" via %s
pl: Udostępnij „ %s ” przez %s

en: Share:
pl: Udział:

en: Sharing Icons to Display
pl: Udostępnianie ikon do wyświetlenia

en: Shop
pl: Sklep

en: Short description
pl: Krótki opis

en: Shortcodes
pl: skróty

en: Show Author
pl: Pokaż autora

en: Show Author Box
pl: Pokaż skrzynkę autora

en: Show Categories
pl: Pokaż kategorie

en: Show Comment Count
pl: Pokaż liczbę komentarzy

en: Show Comments
pl: Pokaż komentarze

en: Show Date
pl: Pokaż datę

en: Show Divider
pl: Pokaż dzielnik

en: Show Dribbble Icon
pl: Pokaż ikonę dryblingu

en: Show Excerpt
pl: Pokaż fragment

en: Show Facebook Icon
pl: Pokaż ikonę Facebook

en: Show Featured Image
pl: Pokaż wyróżniony obraz

en: Show Full Content
pl: Pokaż pełną treść

en: Show Google+ Icon
pl: Pokaż ikonę Google +

en: Show Instagram Icon
pl: Pokaż ikonę Instagram

en: Show Pagination
pl: Pokaż paginację

en: Show Pinterest Icon
pl: Pokaż ikonę Pinterest

en: Show Post Count
pl: Pokaż liczbę postów

en: Show Posts Count
pl: Pokaż liczbę postów

en: Show RSS Icon
pl: Pokaż ikonę RSS

en: Show Rating
pl: Pokaż ocenę

en: Show Ratings
pl: Pokaż oceny

en: Show Read More Button
pl: Pokaż przycisk Czytaj więcej

en: Show Related Posts
pl: Pokaż powiązane posty

en: Show Search Bar
pl: Pokaż pasek wyszukiwania

en: Show Social Icons
pl: Pokaż ikony społecznościowe

en: Show Stumbleupon Icon
pl: Pokaż ikonę Stumbleupon

en: Show Top Border?
pl: Pokaż górną granicę?

en: Show Trending Bar
pl: Pokaż pasek trendów

en: Show Tumblr Icon
pl: Pokaż ikonę Tumblra

en: Show Twitter Icon
pl: Pokaż ikonę Twitter

en: Show WooCommerce Cart
pl: Pokaż WooCommerce

en: Show Youtube Icon
pl: Pokaż ikonę Youtube

en: Show author box
pl: Pokaż pole autora

en: Show comments on pages
pl: Pokaż komentarze na stronach

en: Show comments on posts
pl: Pokaż komentarze do postów

en: Show dropdown menus
pl: Pokaż menu rozwijane

en: Show related posts
pl: Pokaż powiązane posty

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Sidebar Location
pl: Lokalizacja paska bocznego

en: Sidebar Width
pl: Szerokość paska bocznego

en: Sidebar location
pl: Lokalizacja paska bocznego

en: Sidebar, Project Details box below content
pl: Pasek boczny, pole Szczegóły projektu pod treścią

en: Sidebar/Widget Area
pl: Pasek boczny/obszar widżetów

en: Single Page Layout
pl: Układ pojedynczej strony

en: Single Post Layout
pl: Układ pojedynczego postu

en: Single Post Page SEO
pl: Pozycjonowanie pojedynczej strony postu

en: Sitemap Page Template Options
pl: Opcje szablonu strony mapy witryny

en: Sitemap Sections Display
pl: Wyświetlanie sekcji mapy witryny

en: Sizing
pl: Rozmiar

en: Skills:
pl: Umiejętności:

en: Slide In Horizontally
pl: Wsuń poziomo

en: Slide In Vertically
pl: Wsuń w pionie

en: Slider
pl: Suwak

en: Slider Type
pl: Typ suwaka

en: Smooth Scrolling
pl: Płynne przewijanie

en: Social Follow
pl: Śledzenie społecznościowe

en: Social Icons Color
pl: Kolor ikon społecznościowych

en: Social Icons Size
pl: Rozmiar ikon społecznościowych

en: Social Media Links
pl: Linki do mediów społecznościowych

en: Social Media Networks
pl: Sieci mediów społecznościowych

en: Social Network Follower Count Refresh
pl: Odśwież liczbę obserwujących w sieci społecznościowej

en: Social Network Icon Size
pl: Rozmiar ikony sieci społecznościowej

en: Solid
pl: Solidny

en: Sorry, No Posts Found
pl: Przepraszamy, nie znaleziono postów

en: Sorry, no posts found.
pl: Przepraszamy, nie znaleziono postów.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
pl: Sortuj kategorie Linki według nazwy/ID/Slug/Count/Term Group

en: Sort Method
pl: Metoda sortowania

en: Sort Order
pl: Sortuj kolejność

en: Sort Pages Links
pl: Sortuj linki do stron

en: Standard Blog Category
pl: Standardowa kategoria blogów

en: Standard Blog Category With Featured Posts
pl: Standardowa kategoria blogów z polecanymi postami

en: Standard Blog Homepage
pl: Standardowa strona główna bloga

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
pl: Standardowy lub murowany styl dla stron archiwum

en: Star
pl: Gwiazda

en: Start on New Line
pl: Zacznij od nowej linii

en: Start on New Line?
pl: Zacząć od nowej linii?

en: Start the ad's output on a new line?
pl: Rozpocząć wyświetlanie reklamy w nowym wierszu?

en: State
pl: Państwo

en: Stumbleupon
pl: Natknąć się

en: Stumbleupon Profile Url
pl: URL profilu Stumbleupon

en: Sub Heading
pl: Podtytuł

en: Subheader
pl: Podtytuł

en: Subheader Font Size
pl: Rozmiar czcionki podtytułu

en: Subheader Font Style
pl: Styl czcionki podtytułu

en: Subject
pl: Temat

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Summary
pl: Streszczenie

en: Summary Title
pl: Tytuł podsumowania

en: TRENDING:
pl: TRENDY:

en: Tab
pl: Patka

en: Tab Content
pl: Zawartość karty

en: Tab Item
pl: Element karty

en: Tab Item Active
pl: Aktywny element karty

en: Tab Item Hover
pl: Najedź kursorem na element karty

en: Tab Settings
pl: Ustawienia karty

en: Tab Text
pl: Tekst zakładki

en: Tabbed Posts
pl: Posty z zakładkami

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Tabs Background
pl: Tło zakładek

en: Tags
pl: Tagi

en: Testimonial
pl: Zaświadczenie

en: Text
pl: Tekst

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
pl: Tekst nagłówka modułu. Pozostaw puste, jeśli nie ma nagłówka modułu.

en: Thanks for contacting us.
pl: Dziękujemy za kontakt.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
pl: Kod HTML reklamy, jeśli nie korzystasz z URL obrazu i linku powyżej.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
pl: Funkcja mapy korzysta z Google Maps API i do działania wymaga prawidłowego klucza Google API. Przed użyciem funkcji mapy upewnij się, że dodałeś swój klucz API w panelu Opcje Extra motywu. Dowiedz się więcej o tym, jak utworzyć swój klucz Google API <a href="%1$s" target="_blank">Tutaj</a>.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
pl: Moduł Mapy korzysta z Google Maps API i do działania wymaga prawidłowego klucza Google API. Przed użyciem modułu mapy upewnij się, że dodałeś tutaj swój klucz API. Dowiedz się więcej o tym, jak utworzyć swój klucz Google API <a target="_blank" href="%1$s">Tutaj</a>.

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
pl: URL filmu od <a href="%s" target="_blank">Obsługiwany dostawca wideo oEmbed</a> lub URL dowolnego filmu. Kliknij „Dodaj URL wideo”, aby dodać więcej typów plików. (.mov, .mp4, .webm, .ogv itp.)

en: The color used for this category throughout the site.
pl: Kolor używany dla tej kategorii w całej witrynie.

en: The color used for this user throughout the site.
pl: Kolor używany dla tego użytkownika w całej witrynie.

en: The format for the date display in PHP date() format
pl: Format wyświetlania daty w formacie PHP date().

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
pl: Nazwa Twojej strony na Facebooku, a nie pełny URL. Jeśli Twój URL na Facebooku to: „ http://www.facebook.com/elegantthemes ”, to nazwa Twojej strony to: „elegantthemes”

en: The number of posts shown per page.
pl: Liczba postów wyświetlanych na stronie.

en: The number of posts shown.
pl: Wyświetlana liczba postów.

en: The primary heading.
pl: Główny nagłówek.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
pl: Szybkość, w sekundach, z jaką automatycznie obróci się do następnego slajdu.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
pl: Szybkość (w sekundach) automatycznego obracania suwaka do następnego slajdu. Pozostaw puste, aby wyłączyć autoodtwarzanie.

en: The sub heading.
pl: Podtytuł.

en: Theme Customizer
pl: Konfigurator motywu

en: Theme Options
pl: Opcje motywu

en: There was a problem, please try again.
pl: Wystąpił problem, spróbuj ponownie.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
pl: Kontroluje domyślny kierunek animacji leniwego ładowania.

en: This is an optional title to display for this module.
pl: Jest to opcjonalny tytuł do wyświetlenia dla tego modułu.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
pl: Ta opcja umożliwia zmianę sposobu wyświetlania dat. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z kodeksem WordPress tutaj: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatowanie daty i godziny</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
pl: Ta opcja pozwala kontrolować, ile poziomów ma rozwijane menu stron w domyślnym motywie utworzonym w menu głównym. Zwiększenie liczby pozwala na wyświetlenie dodatkowych pozycji menu. To ustawienie nie ma zastosowania, jeśli używasz niestandardowego menu, a nie domyślnego motywu utworzonego menu głównego.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
pl: Ta opcja pozwala kontrolować, ile stron ma menu rozwijane. Zwiększenie liczby pozwala na wyświetlenie dodatkowych pozycji menu.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Wprowadź hasło, aby wyświetlić komentarze.

en: This will add a border to the top side of the module.
pl: Spowoduje to dodanie obramowania do górnej części modułu.

en: This will be used as the border color for this module.
pl: Będzie on używany jako kolor obramowania tego modułu.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
pl: Będzie używany jako kolor tekstu w nagłówku modułu.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
pl: Spowoduje to zmianę etykiety modułu w kreatorze w celu łatwej identyfikacji.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
pl: Spowoduje to włączenie Google Fonts dla języków innych niż angielski.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
pl: Umożliwi to wykorzystanie fragmentów w postach lub na stronach.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
pl: Spowoduje to przywrócenie wszystkich ustawień na stronie opcji do wartości domyślnych. <strong>Czy na pewno chcesz to zrobić?</strong>

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Font Size
pl: Rozmiar czcionki tytułu

en: Title Font Style
pl: Styl czcionki tytułu

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Toggle
pl: Przełącznik

en: Toggle Icon Size
pl: Przełącz rozmiar ikony

en: Toggle Padding
pl: Przełącz dopełnienie

en: Top
pl: Szczyt

en: Top & Bottom Padding
pl: Górna i dolna wyściółka

en: Top Rated
pl: Najwyżej oceniane

en: Top to Bottom
pl: Od góry do dołu

en: Trackbacks/Pingbacks
pl: Trackbacki/Pingbacki

en: Trending Font
pl: Popularna czcionka

en: Trending Font Style
pl: Popularny styl czcionki

en: Trending Label Text Color
pl: Popularny kolor tekstu etykiety

en: Trending Text Size
pl: Popularny rozmiar tekstu

en: Trending Title Text Color
pl: Popularny kolor tekstu tytułu

en: Tumblr Profile Url
pl: URL profilu Tumblr

en: Turn pagination on or off.
pl: Włącz lub wyłącz paginację.

en: Turn the autoplay feature on or off.
pl: Włącz lub wyłącz funkcję automatycznego odtwarzania.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie daty każdego posta.

en: Turn the display of each post's author on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie autora każdego posta.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie kategorii każdego posta.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie komentarzy do każdego posta.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie liczby komentarzy do każdego posta.

en: Turn the display of each post's date on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie daty każdego wpisu.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie wyróżnionego obrazu każdego posta.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie oceny każdego posta.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie gwiazdek oceny każdego posta.

en: Tweet
pl: Ćwierkać

en: Twitter Profile Url
pl: Adres URL profilu na Twitter

en: Type
pl: Typ

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
pl: Wpisz adres i kliknij znajdź, aby umieścić znacznik pod tym adresem.

en: Type of the box
pl: Rodzaj pudełka

en: Typography
pl: Typografia

en: Typography Settings
pl: Ustawienia typografii

en: URL of the ad image.
pl: URL obrazu reklamy.

en: URL the ad's image links to.
pl: URL, do którego prowadzą linki do obrazów w reklamie.

en: USERNAME
pl: NAZWA UŻYTKOWNIKA

en: Underline
pl: Podkreślać

en: Update Skill
pl: Zaktualizuj umiejętność

en: Upload
pl: Wgrywać

en: Upload A Video File
pl: Prześlij plik wideo

en: Upload an Image
pl: Prześlij obraz

en: Uppercase
pl: Duże litery

en: Use Google Fonts
pl: Użyj Google Fonts

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
pl: Użyj jako domyślnej dla każdej kategorii, która nie ma określonego zestawu układów.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
pl: Użyj połączonego i zminimalizowanego pliku CSS, aby przyspieszyć ładowanie strony w witrynie.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
pl: Użyj połączonego i zminimalizowanego pliku JavaScript, aby przyspieszyć ładowanie strony w witrynie.

en: Use excerpts when defined
pl: Używaj fragmentów, gdy są zdefiniowane

en: Use resizing
pl: Użyj zmiany rozmiaru

en: Use this layout as the default layout?
pl: Użyć tego układu jako układu domyślnego?

en: Use this layout as the home layout?
pl: Użyć tego układu jako układu domu?

en: Use this layout on the categories selected above.
pl: Użyj tego układu w kategoriach wybranych powyżej.

en: Used for icon button type
pl: Używany do typu przycisku ikony

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Vertically Centered
pl: Wyśrodkowany w pionie

en: Video
pl: Wideo

en: Video Format Options
pl: Opcje formatu wideo

en: Video URL
pl: URL wideo

en: View Category Layout
pl: Wyświetl układ kategorii

en: View Project
pl: Zobacz projekt

en: View The Project
pl: Zobacz projekt

en: View all posts by %s
pl: Wyświetl wszystkie posty użytkownika %s

en: Website Content Width
pl: Szerokość zawartości witryny

en: Website Gutter Width
pl: Szerokość marginesu strony internetowej

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
pl: Witamy w Extra! Zanim zagłębisz się w swój nowy motyw, odwiedź stronę <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra dokumentacja</a>, aby uzyskać dostęp do dziesiątek szczegółowych samouczków.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
pl: Kiedy definiujesz słowa kluczowe za pomocą pól niestandardowych, powinieneś użyć tej wartości dla nazwy pola niestandardowego. Wartość pola niestandardowego powinna zawierać metasłowa kluczowe, których chcesz użyć, oddzielone przecinkami.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
pl: Kiedy definiujesz swój metaopis za pomocą niestandardowych pól, powinieneś użyć tej wartości dla niestandardowego pola Nazwa. Wartość Twojego niestandardowego pola powinna być niestandardowym opisem, którego chcesz użyć.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
pl: Kiedy definiujesz swój tytuł za pomocą pól niestandardowych, powinieneś użyć tej wartości dla pola niestandardowego Nazwa. Wartość Twojego niestandardowego pola powinna być niestandardowym tytułem, którego chcesz użyć.

en: Whether to show the post count.
pl: Czy pokazywać liczbę postów.

en: Widget Bullet Color
pl: Kolor punktora widżetu

en: Widget Header Font Size
pl: Rozmiar czcionki nagłówka widżetu

en: Widget Header Font Style
pl: Styl czcionki nagłówka widżetu

en: Widget Heading Color
pl: Kolor nagłówka widżetu

en: Widget Link Color
pl: Kolor łącza widżetu

en: Widget Text Color
pl: Kolor tekstu widżetu

en: WooCommerce Sidebar Location
pl: Lokalizacja paska bocznego WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
pl: Pasek boczny/obszar widżetów WooCommerce

en: Yes
pl: Tak

en: You are already logged in.
pl: Jesteś już zalogowany.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
pl: Możesz wyłączyć tę opcję, jeśli chcesz usunąć pole autora ze stron pojedynczych postów.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
pl: Możesz wyłączyć tę opcję, jeśli chcesz usunąć komentarze i formularz komentarza ze stron pojedynczych postów.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
pl: Możesz wyłączyć tę opcję, jeśli chcesz usunąć powiązane posty ze stron pojedynczych postów.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
pl: Wszystkie informacje o tym, jak uzyskać wszystkie potrzebne dane uwierzytelniające API, można znaleźć tutaj: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
pl: Identyfikator Google można znaleźć na końcu URL Google+ . Na przykład, jeśli URL to: http://plus.google.com/ +elegentthemes, identyfikator użytkownika będzie wyglądał następująco: +elegenthemes

en: You don't have pages
pl: Nie masz stron

en: Your Rating:
pl: Twoja ocena:

en: Your latest posts
pl: Twoje ostatnie posty

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
pl: Najnowsze posty w Twojej witrynie.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
pl: Najnowsze recenzje Twojej witryny (posty z recenzjami).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
pl: Najnowsze filmy wideo w Twojej witrynie (posty, które używają formatu wideo).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
pl: Najnowsze komentarze w Twojej witrynie.

en: Youtube Profile Url
pl: URL profilu Youtube

en: Youtube Username
pl: Nazwa użytkownika Youtube

en: Zoom Icon Color
pl: Kolor ikony powiększenia

en: by
pl: przez

en: by %s
pl: przez %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
pl: Jasne

en: comment count
pl: Liczba komentarzy

[ctx: documentation links]
en: Support
pl: Wsparcie

[ctx: general options]
en: General
pl: Ogólny

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
pl: Integracja

[ctx: label]
en: Search for:
pl: Szukaj:

[ctx: layout item]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
pl: Układy kategorii

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
pl: Układ kategorii

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
pl: Nawigacja

[ctx: noun]
en: COMMENT
pl: KOMENTARZ

[ctx: page/post]
en: Layout
pl: Układ

[ctx: placeholder]
en: Search
pl: Szukaj

[ctx: project item]
en: Add New
pl: Dodaj nowe

[ctx: project type general name]
en: Projects
pl: Projektowanie

[ctx: project type singular name]
en: Project
pl: Projekt

en: settings reset.
pl: reset ustawień.

en: settings saved.
pl: Ustawienia zapisane.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
pl: Reklamy

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
pl: Koloryzacja

[ctx: theme updates]
en: Updates
pl: Aktualizacje

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
pl: %1$s %2$s<div class="post-title"> na %3$s</div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
pl: nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony
