Extra 2.22.2 - en to nl translation catalogue (1068 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
nl: U kunt alle informatie over het verkrijgen van alle vereiste inloggegevens hier vinden: %s

en: %d Items
nl: %d Artikelen

en: %d Items in Cart
nl: %d artikelen in winkelwagen

en: %d%%
nl: %d %%

en: %s Theme Options
nl: %s Thema-opties

en: %s ago
nl: %s geleden

en: &hellip;
nl: …

en: &laquo; Previous
nl: " Vorig

en: + Add One More Tab
nl: + Voeg nog een tabblad toe

en: 0 Comments
nl: 0 reacties

en: 1 Column
nl: 1 kolom

en: 1 Comment
nl: 1 reactie

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
nl: 1/2 + 1/4 + 1/4 kolommen

en: 1/3 + 2/3 Columns
nl: 1/3 + 2/3 kolommen

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
nl: 1/4 + 1/2 + 1/4 kolommen

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
nl: 1/4 + 1/4 + 1/2 kolommen

en: 1/4 + 3/4 Columns
nl: 1/4 + 3/4 kolommen

en: 2 Columns
nl: 2 kolommen

en: 2/3 + 1/3 Columns
nl: 2/3 + 1/3 kolommen

en: 3 Columns
nl: 3 kolommen

en: 3/4 + 1/4 Columns
nl: 3/4 + 1/4 kolommen

en: 4 Columns
nl: 4 kolommen

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet Gevonden

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
nl: <div class="updated"><p>Dit is een nieuwe installatie van het thema %1$s. Vergeet niet naar <a href="%2$s">ePanel</a> te gaan om het in te stellen. Dit bericht verdwijnt zodra u op de knop Opslaan op de optiepagina van het <a href="%2$s">de optiepagina van het thema</a> hebt geklikt.</p></div>

en: <span class="button" title="%title"></span>
nl: <span class="button" title="%titel"></span>

en: <span class="button">Next Entries</span>
nl: <span class="button">Volgende inzendingen</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
nl: <span class="button">Volgende</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
nl: <span class="button">Oudere Ingangen</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
nl: <span class="button">Vorig</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nl: <span class="meta-nav">←</span> Oudere reacties

en: A static page
nl: Een statische pagina

en: API Key
nl: API sleutel

en: About The Author
nl: Over de auteur

en: Above Post
nl: Boven bericht

en: Accent color
nl: Accent kleur

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Access Token Secret
nl: Toegangstokengeheim

en: Access Token Secret:
nl: Toegangstokengeheim:

en: Access token:
nl: Toegangstoken:

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Active Tab Background Color
nl: Achtergrondkleur actief tabblad

en: Active Tab Text Color
nl: Tekstkleur actief tabblad

en: Ad
nl: Advertentie

en: Ad #
nl: Advertentie #

en: Ad #%d
nl: Advertentie #%d

en: Ad HTML
nl: Advertentie-HTML

en: Ad HTML:
nl: Advertentie-HTML:

en: Ad Image
nl: Advertentie afbeelding

en: Ad Link
nl: Advertentielink

en: Add API Key
nl: API-sleutel toevoegen

en: Add Ad
nl: Advertentie toevoegen

en: Add Another Video URL
nl: Voeg nog een video- URL toe

en: Add Audio File
nl: Audiobestand toevoegen

en: Add Author Bio
nl: Biografie van auteur toevoegen

en: Add Breakdown
nl: Uitsplitsing toevoegen

en: Add ET Box
nl: ET box toevoegen

en: Add ET Button
nl: ET knop toevoegen

en: Add ET Learn more block
nl: Voeg ET toe Leer meer blok

en: Add ET Tabs
nl: ET-tabbladen toevoegen

en: Add Gallery Images
nl: Galerijafbeeldingen toevoegen

en: Add Images
nl: Afbeeldingen toevoegen

en: Add New Ad
nl: Nieuwe advertentie toevoegen

en: Add New Category Layout
nl: Nieuwe categorielay-out toevoegen

en: Add New Project
nl: Nieuw project toevoegen

en: Add New Project Skill
nl: Nieuwe projectvaardigheid toevoegen

en: Add New Tab
nl: Nieuw tabblad toevoegen

en: Add a Tooltip Text
nl: Voeg een Tooltip-tekst toe

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
nl: Voeg code toe aan de <body> (goed voor trackingcodes zoals Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
nl: Voeg code toe aan de <head> van je blog

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
nl: Voeg code toe onderaan uw berichten, vóór de opmerkingen

en: Add code to the top of your posts
nl: Voeg code toe aan de bovenkant van je berichten

en: Add or Remove Skills
nl: Vaardigheden toevoegen of verwijderen

en: Additional Info
nl: Extra informatie

en: Address
nl: Adres

en: Admin Label
nl: Beheerderslabel

en: Ads
nl: Advertenties

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
nl: De responsieve advertentieblokken van Adsense vereisen dat de advertentiecontainer een vaste breedte heeft. Als u deze optie inschakelt, wordt een vaste breedte toegepast op de container van deze advertentie.

en: Advertisement
nl: Advertentie

en: All
nl: Alle

en: All Category Layouts
nl: Alle categorielay-outs

en: All Project Skills
nl: Alle projectvaardigheden

en: All Projects
nl: Alle projecten

en: Alternative text for image
nl: Alternatieve tekst voor afbeelding

en: Amount of archive months to display.
nl: Aantal archiefmaanden om weer te geven.

en: Amount of recent posts to display.
nl: Aantal recente berichten om weer te geven.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
nl: Een <a href="%s">Extra thema-indeling</a> (kies hieronder)

en: An Extra Category Layout
nl: Een Extra categorie-indeling

en: Animation
nl: Animatie

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
nl: Elke code die u hier plaatst, verschijnt in het hoofdgedeelte van alle pagina's van uw blog. Dit is handig als u een trackingpixel moet invoeren voor een statusteller zoals Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
nl: Elke code die u hier plaatst, verschijnt in het hoofdgedeelte van elke pagina van uw blog. Dit is handig wanneer u JavaScript of CSS aan alle pagina's moet toevoegen.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
nl: Elke code die u hier plaatst, wordt bovenaan alle afzonderlijke berichten geplaatst. Dit is handig als u zaken als social bookmarking-links wilt integreren.

en: App ID
nl: App-ID

en: App Secret
nl: App-geheim

en: Archive Heading Text Color
nl: Tekstkleur archiefkop

en: Archives
nl: archieven

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Aside
nl: Opzij

en: Attributes
nl: attributen

en: Audio File Subtitle
nl: Ondertiteling audiobestand

en: Audio File Title
nl: Titel audiobestand

en: Audio File URL
nl: URL audiobestand

en: Audio Format Options
nl: Opties voor audio-indelingen

en: Author
nl: Auteur

en: Author Image URL
nl: Afbeeldings URL auteur

en: Authorize
nl: Toestemming geven

en: Authors Page Template Options
nl: Auteurs Pagina Sjabloon Opties

en: Authors to display
nl: Auteurs om weer te geven

en: Auto Speed
nl: Automatische snelheid

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
nl: Automatische schuifsnelheid (werkt alleen als Auto is ingesteld op ja)

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Autoplay Speed
nl: Autoplay-snelheid

en: Back To Top
nl: Terug naar boven

en: Back To Top Button
nl: Terug naar boven-knop

en: Background Color
nl: Achtergrond kleur

en: Background Settings
nl: Achtergrond instellingen

en: Background color
nl: Achtergrond kleur

en: Bar Border Radius
nl: Straal van de rand van de balk

en: Bar Counter
nl: Bar Teller

en: Bar Padding
nl: Stangvulling

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
nl: Voordat u productupdates kunt ontvangen, moet u eerst uw Elegant Themes abonnement verifiëren. Om dit te doen, moet u zowel uw Elegant Themes gebruikersnaam als uw Elegant Themes API sleutel invoeren. Om uw API-sleutel te vinden, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">Log in</a> op uw Elegant Themes-account en navigeert u naar de pagina <strong>Account > API-sleutel</strong>.

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
nl: Voordat u productupdates kunt ontvangen, moet u eerst uw Elegant Themes abonnement verifiëren. Om dit te doen, moet u zowel uw Elegant Themes gebruikersnaam als uw Elegant Themes API sleutel invoeren. Uw gebruikersnaam is dezelfde gebruikersnaam die u gebruikt om in te loggen op <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
nl: Onder koptekst

en: Below Post
nl: Hieronder bericht

en: Blog
nl: bloggen

en: Blog Feed Masonry
nl: Blog Feed Metselwerk

en: Blog Feed Page Template Options
nl: Sjabloonopties blogfeedpagina

en: Blog Feed Standard
nl: Standaard blogfeed

en: Blog Feed Title
nl: Titel blogfeed

en: Blurb
nl: Flaptekst

en: Body
nl: Lichaam

en: Body Font
nl: Hoofdlettertype

en: Body Line Height
nl: Lichaamslijn Hoogte

en: Body Link Color
nl: Kleur bodylink

en: Body Text Color
nl: Kleur van hoofdtekst

en: Body Text Size
nl: Grootte van hoofdtekst

en: Body/Link Font Style
nl: Hoofdlettertype/link lettertype

en: Body/Link Line Height
nl: Lichaams-/schakellijnhoogte

en: Body/Link Text Size
nl: Grootte hoofdtekst/linktekst

en: Bold
nl: Vetgedrukt

en: Border
nl: Grens

en: Border Color
nl: Rand kleur

en: Border Radius
nl: Rand straal

en: Border Width
nl: Grensbreedte

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bottom Bar
nl: Onderste balk

en: Bottom to Top
nl: Van onder tot boven

en: Boxed Layout - Background color
nl: Boxed Layout - Achtergrondkleur

en: Breakdown #
nl: Afbreken #

en: Breakdown #%d
nl: Uitsplitsing #%d

en: Button Font Style
nl: Knop Lettertypestijl

en: Button Hover Styles
nl: Knop zweefstijlen

en: Button Styles
nl: Knopstijlen

en: Buttons
nl: Toetsen

en: Buttons Font
nl: Knoppen lettertype

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
nl: Opmerkingen worden standaard niet op pagina's geplaatst, maar als u wilt dat mensen op uw pagina's kunnen reageren, schakelt u deze optie in.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
nl: Standaard worden pagina's gesorteerd op naam. Als u ze echter liever op ID gesorteerd wilt hebben, kunt u deze instelling aanpassen.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
nl: Standaard blijft de navigatiebalk altijd bovenaan het scherm staan. We raden aan om deze optie uit te schakelen als u een logo wilt gebruiken dat groter is dan het standaardlogo.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
nl: Standaard maakt het thema een Home-link aan in het standaard gemaakte menu, die, wanneer erop wordt geklikt, terugleidt naar de startpagina van uw blog. Als u echter een statische homepage gebruikt en al een pagina met de naam Home heeft gemaakt om te gebruiken, resulteert dit in een dubbele link. In dit geval dient u deze functie uit te schakelen om de link te verwijderen.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
nl: Standaard maakt het thema berichttitels op basis van de titel van uw bericht en uw blognaam. Als u uw metatitel anders wilt maken dan uw daadwerkelijke berichttitel, kunt u een aangepaste titel voor elk bericht definiëren met behulp van aangepaste velden. Deze optie moet zijn ingeschakeld om aangepaste titels te laten werken en u moet hieronder een aangepaste veldnaam voor uw titel kiezen.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
nl: Standaard voegt het thema geen trefwoorden toe aan uw koptekst. De meeste zoekmachines gebruiken geen trefwoorden meer om uw site te rangschikken, maar sommige mensen definiëren ze toch voor het geval dat. Als u meta-trefwoorden aan uw koptekst wilt toevoegen, schakelt u deze optie in en vult u het veld voor aangepaste trefwoorden hieronder in.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
nl: Standaard gebruikt het thema een combinatie van uw blognaam en uw blogbeschrijving, zoals gedefinieerd toen u uw blog maakte, om uw startpaginatitels te maken. Als u echter een aangepaste titel wilt maken, schakelt u deze optie in en vult u het veld voor de aangepaste titel hieronder in.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
nl: Standaard gebruikt het thema je blogbeschrijving, zoals gedefinieerd toen je je blog maakte, om het metabeschrijvingsveld in te vullen. Als u een andere omschrijving wilt gebruiken, schakel dan deze optie in en vul het onderstaande aangepaste omschrijvingsveld in.

en: CSS Class
nl: CSS klasse

en: Call To Action
nl: Oproep tot actie

en: Callback function: "%s" doesnt exist
nl: Terugbelfunctie: " %s " bestaat niet

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
nl: Canonicalisatie helpt voorkomen dat dubbele inhoud door zoekmachines wordt geïndexeerd, en kan daardoor boetes voor dubbele inhoud en verslechtering van de paginarangschikking helpen voorkomen. Sommige pagina's kunnen verschillende URL 's hebben die allemaal naar dezelfde plaats leiden. Domain.com, domain.com/index.html en www.domain.com zijn bijvoorbeeld allemaal verschillende URL 's die naar uw startpagina leiden. Vanuit het perspectief van een zoekmachine kunnen deze dubbele URL's, die ook vaak voorkomen vanwege aangepaste permalinks, afzonderlijk worden gebruikt in plaats van als een enkele bestemming. Door een canonieke URL te definiëren, weet de zoekmachine welke URL u officieel wilt gebruiken. Het thema baseert zijn canonieke URL's op uw permalinks en de domeinnaam die is gedefinieerd in het instellingentabblad van wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
nl: Canonicalisatie helpt voorkomen dat dubbele inhoud door zoekmachines wordt geïndexeerd, en kan daardoor boetes voor dubbele inhoud en verslechtering van de paginarangschikking helpen voorkomen. Sommige pagina's kunnen verschillende URL 's hebben die allemaal naar dezelfde plaats leiden. Domain.com, domain.com/index.html en www.domain.com zijn bijvoorbeeld allemaal verschillende URL's die naar uw startpagina leiden. Vanuit het perspectief van een zoekmachine kunnen deze dubbele URL's, die ook vaak voorkomen vanwege aangepaste permalinks, afzonderlijk worden gebruikt in plaats van als een enkele bestemming. Door een canonieke URL te definiëren, weet de zoekmachine welke URL u officieel wilt gebruiken. Het thema baseert zijn canonieke URL's op uw permalinks en de domeinnaam die is gedefinieerd in het instellingentabblad van wp-admin.

en: Captcha Font Size
nl: Captcha-lettertypegrootte

en: Captcha Font Style
nl: Captcha-lettertypestijl

en: Caption
nl: Ondertiteling

en: Caption Background Color
nl: Achtergrondkleur bijschrift

en: Caption Font Size
nl: Lettergrootte bijschrift

en: Caption Font Style
nl: Lettertypestijl bijschrift

en: Caption goes here
nl: Bijschrift komt hier

en: Caption title goes here
nl: De titel van het onderschrift komt hier

en: Categories
nl: Categorieën

en: Categories:
nl: Categorieën:

en: Category
nl: Categorie

en: Category Builder
nl: Categoriebouwer

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Change Your API Key
nl: Wijzig uw API-sleutel

en: Channel Name
nl: kanaal naam

en: Chat
nl: Chatten

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
nl: Controleer en sorteer de secties van de sitemap die u wilt weergeven.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
nl: Vink dit vakje aan als u metabeschrijvingen op categorie-/archiefpagina's wilt weergeven. De beschrijving is gebaseerd op de categoriebeschrijving die u kiest bij het maken/bewerken van uw categorie in wp-admin.

en: Choose Categories.
nl: Kies Categorieën.

en: Choose From the Most Used Skills
nl: Kies uit de meest gebruikte vaardigheden

en: Choose Sidebar/Widget Area
nl: Kies Zijbalk/Widgetgebied

en: Choose a category.
nl: Kies een categorie.

en: Choose a heading style.
nl: Kies een kopstijl.

en: Choose a sort method.
nl: Kies een sorteermethode.

en: Choose a sort order.
nl: Kies een sorteervolgorde.

en: Choose an Image
nl: Kies een afbeelding

en: Choose button color
nl: Kies knopkleur

en: Choose button type
nl: Kies knoptype

en: Choose categories.
nl: Kies categorieën.

en: Choose title autogeneration method
nl: Kies de methode voor het automatisch genereren van titels

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
nl: Kies of standaard of gemetselde weergavestijl voor archiefpagina's voor tags, auteursberichten, zoekresultaten.

en: Choose which items to display in the postinfo section
nl: Kies welke items je wilt weergeven in de postinfo-sectie

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
nl: Kies ja als je wilt voor automatische schuifregelaaranimatie

en: Circle Counter
nl: Cirkel Teller

en: Click here to learn more
nl: Klik hier om meer te leren

en: Closed Title Font Style
nl: Lettertypestijl gesloten titel

en: Code Integration
nl: Code-integratie

en: Color
nl: Kleur

en: Column Layout
nl: Kolomindeling

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Consumer Key
nl: Gebruikers sleutel

en: Consumer Key:
nl: Gebruikers sleutel:

en: Consumer Secret
nl: Consumentengeheim

en: Consumer Secret:
nl: Consumentengeheim:

en: Contact Form
nl: Contact Formulier

en: Contact Form Map
nl: Contactformulier kaart

en: Contact Form Title
nl: Titel van het contactformulier

en: Contact Page Template Options
nl: Sjabloonopties voor contactpagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Font Size
nl: Lettergrootte inhoud

en: Content Font Style
nl: Inhoud lettertypestijl

en: Content goes here
nl: De inhoud komt hier

en: Content text or html
nl: Inhoudstekst of html

en: Countdown
nl: Aftellen

en: Current Category / Tag / Taxonomy
nl: Huidige categorie / tag / taxonomie

en: Current Color
nl: Huidige kleur

en: Currently viewing archives from %1$s
nl: Momenteel archieven van %1$s aan het bekijken

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom Title
nl: Aangepaste titel

en: Custom field Name to be used for description
nl: Aangepast veld Naam te gebruiken voor beschrijving

en: Custom field Name to be used for keywords
nl: Aangepast veld Naam die moet worden gebruikt voor trefwoorden

en: Custom field Name to be used for title
nl: Aangepast veld Naam te gebruiken voor titel

en: Dashed
nl: Onderbroken

en: Date
nl: Datum

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Default
nl: Standaard

en: Default (%s)
nl: Standaard (%s)

en: Default Category
nl: Standaard categorie

en: Default Post Format
nl: Standaard postformaat

en: Define a character to separate BlogName and Post title
nl: Definieer een teken om blognaam en berichttitel te scheiden

en: Delicious
nl: Verrukkelijk

en: Descending
nl: Aflopend

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
nl: Ontworpen door %1$s | Mogelijk gemaakt door %2$s

en: Details Font Style
nl: Details lettertypestijl

en: Deviantart
nl: Afwijkend

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
nl: Schakel deze optie uit om het Google Maps API-script van uw pagina te verwijderen. Opmerking: Modules die afhankelijk zijn van het Google Maps API-script, zoals Maps en Fullwidth Maps, worden nog steeds geladen, maar werken niet tenzij u het Google Maps API-script handmatig toevoegt.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
nl: Schakel deze optie uit om de Google Fonts van uw Divi Builder pagina's te verwijderen.

en: Disable top tier dropdown menu links
nl: Schakel vervolgkeuzemenulinks op het hoogste niveau uit

en: Disabled
nl: Gehandicapt

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Als u deze optie uitschakelt, wordt de onderstaande body-code van uw blog verwijderd. Hiermee kunt u de code verwijderen terwijl u deze opslaat voor later gebruik.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Als u deze optie uitschakelt, wordt de onderstaande koptekstcode van uw blog verwijderd. Hiermee kunt u de code verwijderen terwijl u deze opslaat voor later gebruik.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Als je deze optie uitschakelt, wordt de onderstaande enkele onderste code van je blog verwijderd. Hiermee kunt u de code verwijderen terwijl u deze opslaat voor later gebruik.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Als u deze optie uitschakelt, wordt de enkele bovenste code hieronder van uw blog verwijderd. Hiermee kunt u de code verwijderen terwijl u deze opslaat voor later gebruik.

en: Display # of Tweets:
nl: Geef # tweets weer:

en: Display Featured Posts Only
nl: Alleen uitgelichte berichten weergeven

en: Display Home link
nl: Home-link weergeven

en: Display Style
nl: Weergavestijl

en: Display a list of authors.
nl: Geef een lijst met auteurs weer.

en: Display a login form.
nl: Geef een inlogformulier weer.

en: Display ads.
nl: Toon advertenties.

en: Display comment date?
nl: Reactiedatum weergeven?

en: Display method
nl: Weergave methode

en: Display post categories?
nl: Berichtcategorieën weergeven?

en: Display post count
nl: Berichttelling weergeven

en: Display post date?
nl: Berichtdatum weergeven?

en: Display post thumbnail?
nl: Berichtminiatuur weergeven?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
nl: Geef het uittreksel of de volledige inhoud van het bericht weer. Als het volledige inhoud is, wordt het afgekapt tot de meer-tag als deze wordt gebruikt.

en: Display your follower counts from top social networks
nl: Geef het aantal volgers van de beste sociale netwerken weer

en: Display your recent tweets.
nl: Geef uw recente tweets weer.

en: Divi Library
nl: Divi bibliotheek

en: Divider
nl: Verdeler

en: Divider Height
nl: Verdeler Hoogte

en: Divider Position
nl: Scheidingspositie

en: Divider Style
nl: Scheidingsstijl

en: Divider Weight
nl: Scheidingsgewicht

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
nl: Geef geen berichten weer die in eerdere modules zijn weergegeven.

en: Don't Show Author
nl: Auteur niet tonen

en: Don't Show Categories
nl: Toon geen categorieën

en: Don't Show Comment Count
nl: Toon geen aantal reacties

en: Don't Show Date
nl: Datum niet weergeven

en: Don't Show Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding niet weergeven

en: Don't Show Ratings
nl: Laat geen beoordelingen zien

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Double
nl: Dubbele

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
nl: Sleep de markering en het adres wordt automatisch bijgewerkt. Wijzig de zoom en het zoomniveau wordt ook opgeslagen.

en: Dribbble
nl: Dribbelen

en: Dribbble Profile Url
nl: Dribbble-profiel- URL

en: Dropdown Menu Animation
nl: Animatie vervolgkeuzemenu

en: Dropdown Menu Background Color
nl: Achtergrondkleur vervolgkeuzemenu

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
nl: Dropdownmenu Zweven/Active Link Kleur

en: Dropdown Menu Line Color
nl: Lijnkleur vervolgkeuzemenu

en: Dropdown Menu Text Color
nl: Dropdownmenu Tekstkleur

en: Edit Category Layout
nl: Categorie-indeling bewerken

en: Edit Default Layout
nl: Standaardlay-out bewerken

en: Edit Home Layout
nl: Lay-out van huis bewerken

en: Edit Layout
nl: Lay-out bewerken

en: Edit Project
nl: Project bewerken

en: Edit Skill
nl: Vaardigheid bewerken

en: Elements
nl: Elementen

en: Email
nl: E-mail

en: Email field cannot be empty.
nl: E-mailveld mag niet leeg zijn.

en: Enable Above Footer - Ad
nl: Boven voettekst - advertentie inschakelen

en: Enable Autoplay
nl: Automatisch afspelen inschakelen

en: Enable Below Header - Ad
nl: Schakel onder koptekst - advertentie in

en: Enable Boxed Layout
nl: Indeling in dozen inschakelen

en: Enable Header Ad
nl: Koptekstadvertentie inschakelen

en: Enable Responsive Adsense Ad
nl: Schakel responsieve Adsense-advertentie in

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
nl: Enkele post - boven post - advertentie inschakelen

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
nl: Enkele post - onder post - advertentie inschakelen

en: Enable body code
nl: Bodycode inschakelen

en: Enable canonical URL's
nl: Schakel canonieke URL 's in

en: Enable custom description
nl: Schakel aangepaste beschrijving in

en: Enable custom keywords
nl: Schakel aangepaste zoekwoorden in

en: Enable custom title
nl: Schakel aangepaste titel in

en: Enable custom titles
nl: Schakel aangepaste titels in

en: Enable header code
nl: Koptekstcode inschakelen

en: Enable meta description
nl: Schakel metabeschrijving in

en: Enable meta descriptions
nl: Schakel metabeschrijvingen in

en: Enable meta keywords
nl: Schakel meta-zoekwoorden in

en: Enable single bottom code
nl: Enkele bodemcode inschakelen

en: Enable single top code
nl: Enkele topcode inschakelen

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
nl: Schakel deze optie in om de knop Terug naar boven weer te geven tijdens het scrollen

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
nl: Schakel deze optie in om het vloeiende scroll-effect met het muiswiel te krijgen

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
nl: Schakel deze optie in om shortcodes te laten reageren op verschillende schermformaten

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabled?
nl: Ingeschakeld?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl: Als u deze optie inschakelt, wordt er een advertentie boven de voettekst weergegeven. Indien ingeschakeld, moet u de bannerafbeelding en de bestemmings- URL hieronder invullen.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl: Als u deze optie inschakelt, wordt er een advertentie onder de kop weergegeven. Indien ingeschakeld, moet u de bannerafbeelding en de bestemmings- URL hieronder invullen.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl: Als u deze optie inschakelt, wordt er een advertentie weergegeven in de koptekst. Indien ingeschakeld, moet u de bannerafbeelding en de bestemmings- URL hieronder invullen.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl: Als u deze optie inschakelt, wordt er een advertentie weergegeven onderaan uw berichtpagina's onder de inhoud van één bericht. Indien ingeschakeld, moet u de bannerafbeelding en de bestemmings- URL hieronder invullen.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl: Als u deze optie inschakelt, wordt er een advertentie weergegeven bovenaan uw berichtpagina's boven de inhoud van één bericht. Indien ingeschakeld, moet u de bannerafbeelding en de bestemmings- URL hieronder invullen.

en: Enqueue Google Maps Script
nl: Zet het Google Maps-script in de wachtrij

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
nl: Voer een optionele CSS-ID in die voor deze module moet worden gebruikt. Een ID kan worden gebruikt om aangepaste CSS-stijlen te maken of om links naar bepaalde delen van uw pagina te maken.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
nl: Voer optionele CSS-klassen in die voor deze module moeten worden gebruikt. Een CSS-klasse kan worden gebruikt om aangepaste CSS-stijlen te maken. U kunt meerdere klassen toevoegen, gescheiden door een spatie.

en: Enter the App ID
nl: Voer de app-ID in

en: Enter the App Secret
nl: Voer het app-geheim in

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
nl: Voer de URL van uw Dribbble-profiel in.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
nl: Voer de URL van uw Facebook profiel in.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
nl: Voer de URL van uw Google profiel in.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
nl: Voer de URL van uw Instagram profiel in.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
nl: Voer de URL van uw Pinterest profiel in.

en: Enter the URL of your RSS feed.
nl: Voer de URL van uw RSS feed in.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
nl: Voer de URL van uw Stumbleupon-profiel in.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
nl: Voer de URL van uw Tumblr-profiel in.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
nl: Voer de URL van uw Twitter profiel in.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
nl: Voer de URL van uw Youtube profiel in.

en: Every 1 Day
nl: Elke 1 dag

en: Every 12 Hours
nl: Elke 12 uur

en: Every 3 Days
nl: Elke 3 dagen

en: Every 3 Hours
nl: Elke 3 uur

en: Every 7 Days
nl: Elke 7 dagen

en: Every Hour
nl: Elk uur

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Exclude categories from the navigation bar
nl: Sluit categorieën uit van de navigatiebalk

en: Exclude pages from the navigation bar
nl: Sluit pagina's uit van de navigatiebalk

en: Extra Category Layout
nl: Extra categorie-indeling

en: Extra Customizer Settings
nl: Extra Customizer-instellingen

en: Extra Mega Menu
nl: Extra megamenu

en: Extra Settings
nl: Extra Instellingen

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
nl: Extra gebruikt niet-gecombineerde en niet-verkleinde CSS-bestanden omdat de constante "SCRIPT_DEBUG" op wp-config.php is ingesteld op "true". Andere plug-ins kunnen Extra dwingen om niet-gecombineerde en niet-verkleinde CSS-bestanden te gebruiken door ook het filter "et_load_unminified_styles" te filteren.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
nl: Extra gebruikt niet-gecombineerde en niet-verkleinde JavaScript-bestanden omdat de constante "SCRIPT_DEBUG" op wp-config.php is ingesteld op "true". Andere plug-ins kunnen Extra dwingen om niet-gecombineerde en niet-verkleinde JavaScript-bestanden te gebruiken door ook het filter "et_load_unminified_scripts" te filteren.

en: Facebook Profile Url
nl: Facebook-profiel URL

en: Fade In
nl: Infaden

en: Fade In From Bottom
nl: Fade-in vanaf de onderkant

en: Fade In From Left
nl: Fade-in van links

en: Fade In From Right
nl: Fade-in van rechts

en: Fade In From Top
nl: Fade-in van bovenaf

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Featured Post
nl: Aanbevolen bericht

en: Featured Posts Slider
nl: Schuifregelaar voor aanbevolen berichten

en: Filter Font Size
nl: Lettergrootte filteren

en: Filter Font Style
nl: Lettertypestijl filteren

en: Filterable Portfolio
nl: Filterbare portefeuille

en: Find
nl: Vinden

en: Fixed Navigation Bar
nl: Vaste navigatiebalk

en: Fixed Navigation Settings
nl: Vaste navigatie-instellingen

en: Flip In Horizontally
nl: Horizontaal naar binnen klappen

en: Flip In Vertically
nl: Verticaal inklappen

en: Follow @%s
nl: Volg @ %s

en: Follow Font & Icon Size
nl: Volg lettertype en pictogramgrootte

en: Follow Us
nl: Volg ons

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Style
nl: Lettertype

en: Footer
nl: Voettekst

en: Footer Credit Font Style
nl: Voettekst Krediet Lettertypestijl

en: Footer Credit Text Color
nl: Voettekst Credit Tekstkleur

en: Footer Credit Text Size
nl: Tekstgrootte voettekst

en: Footer Elements
nl: Voettekstelementen

en: Footer Menu
nl: Voettekstmenu

en: Footer Menu Active Link Color
nl: Voettekstmenu Actieve koppelingskleur

en: Footer Menu Font Style
nl: Lettertypestijl voettekstmenu

en: Footer Menu Letter Spacing
nl: Voettekstmenu Letterafstand

en: Footer Menu Link Color
nl: Linkkleur voettekstmenu

en: Footer Menu Text Size
nl: Tekstgrootte voettekstmenu

en: Footer Settings
nl: Voettekst instellingen

en: Footer Sidebar
nl: Voettekst zijbalk

en: Footer Sidebar Left
nl: Voettekst zijbalk links

en: Footer Sidebar Middle
nl: Voettekst zijbalk midden

en: Footer Sidebar Middle Left
nl: Voettekst Zijbalk Midden Links

en: Footer Sidebar Middle Right
nl: Voettekst Zijbalk Midden Rechts

en: Footer Sidebar Right
nl: Voettekst zijbalk rechts

en: Form submission error, please refresh and try again.
nl: Formulierverzendingsfout. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Format
nl: Formaat

en: Front page displays
nl: Voorpagina wordt weergegeven

en: Fullwidth Slider
nl: Schuifregelaar over de volledige breedte

en: Gallery
nl: Galerij

en: Gallery Format Options
nl: Opties voor galerij-indeling

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Global Accent Color
nl: Wereldwijde accentkleur

en: Google API Key
nl: Google API sleutel

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
nl: Google API sleutel. U kunt alle informatie over hoe u er een kunt verkrijgen hier vinden: %s

en: Google Fonts subsets
nl: Subsets van Google Fonts

en: Google+
nl: Google +

en: Google+ Profile Url
nl: Google + profiel- URL

en: Google+ User Id
nl: Google + gebruikers-ID

en: Groove
nl: Groef

en: Header
nl: Koptekst

en: Header & Navigation Settings
nl: Header- en navigatie-instellingen

en: Header Elements Settings
nl: Instellingen koptekstelementen

en: Header Font Size
nl: Lettergrootte koptekst

en: Header Font Style
nl: Lettertypestijl koptekst

en: Header Format Settings
nl: Instellingen koptekstindeling

en: Header Text
nl: Koptekst

en: Header Text Color
nl: Kleur koptekst

en: Heading Font
nl: Kop lettertype

en: Heading Font Style
nl: Lettertypestijl kop

en: Heading Line Height
nl: Koerslijn Hoogte

en: Heading Style
nl: Kopstijl

en: Heading Text Color
nl: Kop tekstkleur

en: Heading Text Size
nl: Kop tekstgrootte

en: Help
nl: Hulp

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
nl: Hier kunt u aangepaste CSS toevoegen om standaardstijlen te overschrijven of uit te breiden.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
nl: Hier kunt u de algemene accentkleur wijzigen die op alle pagina's van uw site wordt gebruikt.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nl: Hier kun je wijzigen welk teken de titel van je blog en de naam van de indexpagina scheidt wanneer je automatisch gegenereerde berichttitels gebruikt. Gebruikelijke waarden zijn | of -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nl: Hier kun je wijzigen welk teken je blogtitel en berichtnaam scheidt wanneer je automatisch gegenereerde berichttitels gebruikt. Gebruikelijke waarden zijn | of -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Hier kunt u kiezen hoe uw titels op indexpagina's worden gegenereerd. U kunt wijzigen in welke volgorde uw blognaam en indextitel worden weergegeven, of u kunt de blognaam volledig uit de titel verwijderen.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
nl: Hier kunt u het standaard zijbalk-/widgetgebied voor WooCommerce pagina's kiezen.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
nl: Hier kunt u het standaard zijbalk-/widgetgebied kiezen.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
nl: Hier kunt u de standaardlocatie van de zijbalk voor WooCommerce pagina's kiezen.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
nl: Hier kunt u de standaardlocatie van de zijbalk kiezen.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
nl: Hier kunt u de vernieuwingsperiode kiezen die wordt gebruikt voor de widget voor het aantal volgers van het sociale netwerk.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om het Dribbble-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om het Facebook-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om het Google + pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om het Instagram-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
nl: Hier kun je ervoor kiezen om het Pinterest-pictogram op je homepage weer te geven.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om het RSS-pictogram weer te geven.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om het Stumbleupon-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om het Tumblr-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om het Twitter-pictogram weer te geven.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om het Youtube-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om bepaalde categorieën uit het navigatiemenu te verwijderen. Alle categorieën gemarkeerd met een X verschijnen niet in uw navigatiebalk.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om bepaalde pagina's uit het navigatiemenu te verwijderen. Alle pagina's gemarkeerd met een X verschijnen niet in uw navigatiebalk.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om de volgorde waarin uw categorielinks worden weergegeven om te keren. U kunt kiezen tussen oplopend en aflopend.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om de volgorde waarin de links op uw pagina's worden weergegeven om te keren. U kunt kiezen tussen oplopend en aflopend.

en: Here you can choose to sort your pages links.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om uw pagina's links te sorteren.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
nl: Hier kun je kiezen welke items verschijnen in de postinfo-sectie op archiefpagina's. Dit is het gebied, meestal onder de titel van het bericht, waarin basisinformatie over uw bericht wordt weergegeven. De hieronder getoonde gemarkeerde items verschijnen.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
nl: Hier kun je kiezen welke items verschijnen in de postinfo-sectie op afzonderlijke berichtpagina's. Dit is het gebied, meestal onder de titel van het bericht, waarin basisinformatie over uw bericht wordt weergegeven. De hieronder getoonde gemarkeerde items verschijnen.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
nl: Hier kunt u kiezen welke pictogrammen/opties voor delen u wilt weergeven. Alle opties gemarkeerd met een X verschijnen niet.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
nl: Hier kunt u bepalen of u de "lees meer"-link na de fragmenten wilt weergeven of niet.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kunt u aangeven hoeveel WooCommerce producten op de archiefpagina worden weergegeven. Deze optie werkt onafhankelijk van de Instellingen > Leesopties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kunt u aangeven hoeveel recente artikelen op de Archiefpagina's worden getoond. Deze optie werkt onafhankelijk van de Instellingen > Leesopties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kunt u aangeven hoeveel recente artikelen worden weergegeven op de categoriepagina. Deze optie werkt onafhankelijk van de Instellingen > Leesopties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kunt u aangeven hoeveel recente artikelen op de pagina's met zoekresultaten worden weergegeven. Deze optie werkt onafhankelijk van de Instellingen > Leesopties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kunt u aangeven hoeveel recente artikelen op de Tag-pagina's worden weergegeven. Deze optie werkt onafhankelijk van de Instellingen > Leesopties in wp-admin.

en: Here you can provide destination url
nl: Hier kunt u de bestemmings URL

en: Here you can provide image url
nl: Hier kunt u de afbeeldings- URL

en: Hex Value
nl: Hex-waarde

en: Hide Author Box
nl: Auteursvak verbergen

en: Hide Featured Image on Post
nl: Verberg uitgelichte afbeelding op bericht

en: Hide Logo Image
nl: Logo-afbeelding verbergen

en: Hide Navigation Until Scroll
nl: Navigatie verbergen tot scrollen

en: Hide Post Rating
nl: Berichtwaardering verbergen

en: Hide Project Categories
nl: Projectcategorieën verbergen

en: Hide Project Titles
nl: Projecttitels verbergen

en: Hide Related Posts
nl: Verberg gerelateerde berichten

en: Hide Title &amp; Meta on Post
nl: Verberg titel en meta op bericht

en: Hide empty categories
nl: Verberg lege categorieën

en: Highest Rated
nl: Hoogst gewaardeerd

en: Home
nl: Thuis

en: Homepage
nl: Startpagina

en: Homepage Basic
nl: Startpagina Basis

en: Homepage SEO
nl: SEO voor de startpagina

en: Homepage custom title (if enabled)
nl: Aangepaste titel van startpagina (indien ingeschakeld)

en: Homepage meta description (if enabled)
nl: Metabeschrijving startpagina (indien ingeschakeld)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
nl: Homepage meta trefwoorden (indien ingeschakeld)

en: Hover Overlay Color
nl: Beweeg overlay-kleur

en: Hover Overlay Icon Color
nl: Beweeg overlay pictogramkleur

en: Hover Overlay Icon Picker
nl: Zweefoverlay-pictogramkiezer

en: Hover/Active Link Color
nl: Beweeg/Actieve Link Kleur

en: Icon
nl: Icoon

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
nl: Als aangepaste titels zijn uitgeschakeld, kiest u de methode voor automatisch genereren

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Als je geen losse berichttitels gebruikt, heb je nog steeds controle over hoe je titels worden gegenereerd. Hier kunt u kiezen in welke volgorde u uw berichttitel en blognaam wilt weergeven, of u kunt de blognaam volledig uit de titel verwijderen.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Als je geen losse posttitels gebruikt, heb je nog steeds controle over hoe je titels worden gegenereerd. Hier kunt u kiezen in welke volgorde u uw berichttitel en blognaam wilt weergeven, of u kunt de blognaam volledig uit de titel verwijderen.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
nl: Als u aangepaste titels hebt ingeschakeld, kunt u hier uw aangepaste titel toevoegen. Wat je hier ook typt, het zal tussen de < title >< /title > tags in header.php worden geplaatst

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
nl: Als je metabeschrijvingen hebt ingeschakeld, kun je hier je aangepaste beschrijving toevoegen.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
nl: Als u meta-zoekwoorden hebt ingeschakeld, kunt u hier uw aangepaste zoekwoorden toevoegen. Zoekwoorden moeten worden gescheiden door komma's. Bijvoorbeeld: wordpress, thema's, sjablonen, elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
nl: Als je wilt dat categorieën worden weergegeven in je navigatiebalk die geen berichten bevatten, schakel deze optie dan uit. Standaard zijn lege categorieën verborgen

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
nl: Als u een metabeschrijving aan uw bericht wilt toevoegen, kunt u dit doen met behulp van aangepaste velden. Deze optie moet zijn ingeschakeld om beschrijvingen op berichtpagina's weer te geven. U kunt uw metabeschrijving toevoegen met behulp van aangepaste velden op basis van de aangepaste veldnaam die u hieronder definieert.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
nl: Als u meta-trefwoorden aan uw bericht wilt toevoegen, kunt u dit doen met behulp van aangepaste velden. Deze optie moet zijn ingeschakeld om trefwoorden op berichtpagina's weer te geven. U kunt uw meta-trefwoorden toevoegen met behulp van aangepaste velden op basis van de aangepaste veldnaam die u hieronder definieert.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
nl: Als u de vervolgkeuzemenu's uit de categorieënnavigatiebalk wilt verwijderen, schakelt u deze functie uit.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
nl: Als u de vervolgkeuzemenu's van de navigatiebalk van de pagina's wilt verwijderen, schakelt u deze functie uit.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
nl: Als u uw eigen aangepaste favicon-afbeelding wilt gebruiken, klikt u op de knop Afbeelding uploaden.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
nl: Als u uw eigen aangepaste logo-afbeelding wilt gebruiken, klikt u op de knop Afbeelding uploaden.

en: Ignore Displayed Posts
nl: Negeer weergegeven berichten

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Alt Text
nl: Afbeelding Alt-tekst

en: Image Alt Text:
nl: Afbeelding Alt-tekst:

en: Image Height
nl: Afbeelding Hoogte

en: Image URL
nl: Afbeeldings URL

en: Image Url
nl: Afbeeldings URL

en: Image Url:
nl: Afbeeldings URL:

en: Image Width
nl: Breedte afbeelding

en: Image doesn't exist
nl: Afbeelding bestaat niet

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
nl: In sommige gevallen willen gebruikers bovenliggende categorieën of koppelingen maken als tijdelijke aanduidingen voor een lijst met onderliggende koppelingen of categorieën. In dit geval is het niet wenselijk dat de bovenliggende links ergens naar toe leiden, maar slechts een organisatorische functie hebben. Als u deze optie inschakelt, worden de links van alle bovenliggende pagina's/categorieën verwijderd, zodat ze nergens heen leiden wanneer erop wordt geklikt.

en: Inactive Footer Sidebar
nl: Inactieve voettekst zijbalk

en: Inactive Tab Background Color
nl: Achtergrondkleur inactief tabblad

en: Index Page SEO
nl: Indexpagina SEO

en: Input Field Padding
nl: Opvulling van invoervelden

en: Input Font Size
nl: Voer lettergrootte in

en: Input Font Style
nl: Voer lettertypestijl in

en: Input adsense code
nl: Adsense-code invoeren

en: Input advertisement destination url
nl: Voer de bestemmings URL van de advertentie in

en: Input advertisement image
nl: Voer advertentieafbeelding in

en: Inset
nl: inzet

en: Instagram Profile Url
nl: Instagram profiel URL

en: Invalid post
nl: Ongeldig bericht

en: Italic
nl: Cursief

en: Join Now
nl: Doe nu mee

en: Latest
nl: Laatste

en: Layout
nl: Lay-out

en: Layout Settings
nl: opmaak instellingen

en: Layout Usage
nl: Lay-out gebruik

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een antwoord achter op %s

en: Leave a reply
nl: Laat een antwoord achter

en: Left
nl: Links

en: Left to Right
nl: Van links naar rechts

en: Left/Right
nl: Links rechts

en: Left/Right or Centered?
nl: Links/Rechts of Gecentreerd?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
nl: De lengte van de titel moet worden beperkt om een ongepaste hoogte van het bijschrift in een smalle kolom te voorkomen

en: Letter Spacing
nl: Letterafstand

en: Limit
nl: Begrenzing

en: Link
nl: Koppeling

en: Link Format Options
nl: Link Formaat Opties

en: Link Title
nl: Linktitel

en: Link Url:
nl: Link URL:

en: Link text
nl: verbind tekst

en: List Meta
nl: Lijst Meta

en: List Title
nl: Lijst titel

en: Loading
nl: Bezig met laden

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Login
nl: Log in

en: Logo Height
nl: Logo hoogte

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Lost my Password
nl: Ik ben mijn wachtwoord kwijt

en: Magazine Homepage
nl: Tijdschrift startpagina

en: Main Body
nl: Centrale gedeelte

en: Main Meta
nl: Belangrijkste meta

en: Main Post Area
nl: Hoofdpostgebied

en: Main Post Entry
nl: Ingang hoofdpost

en: Main Post Excerpt
nl: Uittreksel van de hoofdpost

en: Main Post Meta
nl: Hoofdpost Meta

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
nl: Hoofdpost Meta-iconen (Beoordeling & Commentaar)

en: Main Post Overlay
nl: Overlay hoofdpost

en: Main Post Overlay Icon
nl: Hoofdbericht Overlay Icoon

en: Main Post Title
nl: Titel hoofdbericht

en: Main Sidebar
nl: Hoofdzijbalk

en: Main Title
nl: Hoofdtitel

en: Make Fullwidth
nl: Maak de volledige breedte

en: Map
nl: Kaart

en: Map Format Options
nl: Opties voor kaartindelingen

en: Map Pin Address
nl: Pinadres in kaart brengen

en: Masonry
nl: Metselwerk

en: Masonry Blog Category
nl: Categorie metselwerkblog

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
nl: Metselwerkblogcategorie met aanbevolen berichten

en: Masonry Blog Homepage
nl: Metselwerk blog homepage

en: Max Width
nl: Maximale wijdte

en: Max. Title Characters
nl: Max. Titelkarakters

en: Maximum 200
nl: Maximaal 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
nl: Mega Menu 2 Aanbevolen en recente lijst

en: Mega Menu 3 Featured
nl: Megamenu 3 uitgelicht

en: Mega Menu List
nl: Mega-menulijst

en: Menu Height
nl: Menuhoogte

en: Message
nl: Bericht

en: Meta Font Size
nl: Meta-lettertypegrootte

en: Meta Font Style
nl: Meta-lettertypestijl

en: Minify And Combine CSS Files
nl: Verklein en combineer CSS-bestanden

en: Minify And Combine Javascript Files
nl: Verklein en combineer Javascript-bestanden

en: Module Customizer
nl: Module-aanpasser

en: Module Head
nl: Modulehoofd

en: Module Header
nl: Modulekop

en: Module Subheader
nl: Module-subkop

en: Most Popular
nl: Meest populair

en: Most Recent
nl: Meest recente

en: Name
nl: Naam

en: Name Font Style
nl: Naam lettertypestijl

en: Name displayed internally in builder for this ad
nl: Naam die intern wordt weergegeven in de builder voor deze advertentie

en: Name field cannot be empty.
nl: Naamveld mag niet leeg zijn.

en: Nav Arrow Background Color
nl: Achtergrondkleur navigatiepijl

en: Nav Arrow Color
nl: Kleur navigatiepijl

en: Nav Hover
nl: Navigatie zweven

en: Nav Icon
nl: Nav-pictogram

en: Nav Icon Hover
nl: Navigatiepictogram zweeft

en: Navigation
nl: Navigatie

en: New Category Layout
nl: Nieuwe categorie-indeling

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
nl: Nieuw bericht van %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
nl: Nieuw project

en: New Skill Name
nl: Nieuwe vaardigheidsnaam

en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere reacties <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
nl: Volgende

en: Next &raquo;
nl: Volgende "

en: Next Tab
nl: Volgend tabblad

en: No
nl: Nee

en: No Animation
nl: Geen animatie

en: No Mega Menu
nl: Geen megamenu

en: No Sidebar
nl: Geen zijbalk

en: No Skills Found
nl: Geen vaardigheden gevonden

en: No Video Found
nl: Geen video gevonden

en: No available options.
nl: Geen beschikbare opties.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
nl: Geen zijbalk, enkele kolomweergave met vak Projectdetails onder inhoud

en: Nothing found
nl: Niets gevonden

en: Nothing found in Trash
nl: Niets gevonden in Prullenbak

en: Number Counter
nl: Nummer Teller

en: Number Font Size
nl: Nummer lettergrootte

en: Number Font Style
nl: Nummer lettertypestijl

en: Number of Posts displayed on Archive pages
nl: Aantal berichten weergegeven op archiefpagina's

en: Number of Posts displayed on Category page
nl: Aantal berichten weergegeven op categoriepagina

en: Number of Posts displayed on Search pages
nl: Aantal posts weergegeven op zoekpagina's

en: Number of Posts displayed on Tag pages
nl: Aantal berichten weergegeven op tagpagina's

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
nl: Aantal producten weergegeven op WooCommerce archiefpagina's

en: Number of comments to show:
nl: Aantal reacties om te tonen:

en: Number of dropdown tiers shown
nl: Aantal getoonde vervolgkeuzelijsten

en: Number of posts to show:
nl: Aantal berichten om te tonen:

en: OR
nl: OF

en: Only display featured posts.
nl: Geef alleen uitgelichte berichten weer.

en: Open Project URL in new window
nl: Project URL openen in nieuw venster

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
nl: op

en: Open link in new window
nl: Open de link in een nieuw venster

en: Options
nl: Opties

en: Order Category Links by Ascending/Descending
nl: Categoriekoppelingen sorteren op oplopend/aflopend

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
nl: Bestel pagina's links door oplopend/aflopend

en: Our Authors
nl: Onze auteurs

en: Outset
nl: Begin

en: PASSWORD
nl: WACHTWOORD

en: Padding
nl: Vulling

en: Page IDs, separated by commas.
nl: Pagina-ID's, gescheiden door komma's.

en: Page Name
nl: Paginanaam

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Pagination
nl: Paginering

en: Pagination Active Background Color
nl: Paginering actieve achtergrondkleur

en: Pagination Active Color
nl: Paginering actieve kleur

en: Pagination Background
nl: Paginering achtergrond

en: Pagination Background Color
nl: Achtergrondkleur paginering

en: Pagination Color
nl: Pagineringskleur

en: Pagination Item
nl: Pagineringsitem

en: Pagination Item Active
nl: Pagineringsitem actief

en: Parent Skill
nl: Ouderlijke vaardigheid

en: Parent Skill:
nl: Vaardigheid van ouders:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
nl: Plak de afbeeldings- URL hier, als u het schuifregelaartype "afbeeldingen" hebt gekozen

en: Percent Font Size
nl: Percentage lettergrootte

en: Percent Font Style
nl: Percentage lettertypestijl

en: Person
nl: Persoon

en: Pinterest Profile Url
nl: Pinterest profiel URL

en: Place your adsense code here.
nl: Plaats hier uw adsense-code.

en: Please enter a valid email address.
nl: Gelieve een geldig e-mailadres in te geven.

en: Popular
nl: Populair

en: Popular Skills
nl: Populaire vaardigheden

en: Portfolio Page Template Options
nl: Sjabloonopties voor portfoliopagina's

en: Portrait Border Radius
nl: Randstraal portret

en: Post
nl: Na

en: Post Background Color
nl: Achtergrondkleur posten

en: Post Caption
nl: Onderschrift plaatsen

en: Post Comment
nl: Plaats een reactie

en: Post Entry
nl: Bericht invoeren

en: Post Excerpt
nl: Uittreksel posten

en: Post Featured Image
nl: Plaats uitgelichte afbeelding

en: Post Format Audio Player
nl: Postformaat audiospeler

en: Post Format Audio Wrapper
nl: Post-formaat audio-wrapper

en: Post Format Gallery Nav
nl: Postformaat Galerij Nav

en: Post Format Gallery Nav Hover
nl: Postformaat Galerij Nav Hover

en: Post Format Gallery Nav Icon
nl: Post Formaat Galerij Nav Icoon

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
nl: Postformaat Galerij Nav Icon Hover

en: Post Format Icon
nl: Post Formaat Icoon

en: Post Format Icon Background Color
nl: Post formaat pictogram achtergrondkleur

en: Post Format Link Background
nl: Linkachtergrond postformaat

en: Post Format Quote Background
nl: Post Formaat Citaat Achtergrond

en: Post Meta
nl: Meta posten

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
nl: Post Meta Iconen (Beoordeling & Commentaar)

en: Post Overlay
nl: Overlay plaatsen

en: Post Overlay Icon
nl: Overlay-pictogram plaatsen

en: Post Read More
nl: Plaats Lees meer

en: Post Read More Icon
nl: Post lees meer pictogram

en: Post Review Score Bar
nl: Scorebalk na beoordeling

en: Post Title
nl: Titel posten

en: Post Title Font Size
nl: Lettergrootte berichttitel

en: Post Title Font Style
nl: Lettertypestijl posttitel

en: Post info section
nl: Post info sectie

en: Post not found
nl: Bericht niet gevonden

en: Posted by %s
nl: Geplaatst door %s

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts By: %s
nl: Berichten door: %s

en: Posts Carousel
nl: Berichten carrousel

en: Posts Limit
nl: Berichten Limiet

en: Posts List Area
nl: Gebied met berichtenlijst

en: Posts List Entry
nl: Berichtenlijstinvoer

en: Posts List Meta
nl: Berichten Lijst Meta

en: Posts List Meta Icon
nl: Berichten Lijst Meta Icoon

en: Posts List Thumbnail
nl: Berichtenlijst Miniatuur

en: Posts List Title
nl: Titel van de lijst met berichten

en: Posts Per Page
nl: Berichten per pagina

en: Posts by %s
nl: Berichten door %s

en: Previous
nl: Vorig

en: Previous Tab
nl: Vorige tabblad

en: Price Font Size
nl: Prijs lettergrootte

en: Price Font Style
nl: Prijs lettertypestijl

en: Pricing Table
nl: Prijstabel

en: Primary Heading
nl: Primaire rubriek

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
nl: Primaire kop: categorienaam, subkop: filter

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
nl: Primaire kop: filter, subkop: categorienaam

en: Primary Menu
nl: Eerste menu

en: Primary Menu Bar Settings
nl: Primaire menubalkinstellingen

en: Print
nl: Afdrukken

en: Product Name Font Size
nl: Productnaam Lettergrootte

en: Product Name Font Style
nl: Productnaam Lettertypestijl

en: Project Categories
nl: Projectcategorieën

en: Project Description:
nl: Projectbeschrijving:

en: Project Details
nl: Project details

en: Project Details Location
nl: Projectgegevens Locatie

en: Project Details Title
nl: Projectdetails Titel

en: Project Details box as sidebar
nl: Projectdetails-venster als zijbalk

en: Project Details:
nl: Project details:

en: Project Gallery
nl: Projectgalerij

en: Project Sidebar
nl: Project zijbalk

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
nl: Projectvaardigheden

en: Project Skills
nl: Project vaardigheden

en: Project URL Text
nl: Project URL tekst

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
nl: Projectvaardigheid

en: Quote
nl: Citaat

en: Quote Attribution
nl: Citaat toeschrijving

en: Quote Format Options
nl: Offerte Formaat Opties

en: Quote Text
nl: Citeer tekst

en: RSS Icon Url
nl: RSS-pictogram URL

en: Rate:
nl: Tarief:

en: Rating (%):
nl: Beoordeling (%):

en: Rating: %0.2f
nl: Beoordeling: %0.2f

en: Ratings
nl: Waarderingen

en: Re-Authorize
nl: Opnieuw autoriseren

en: Read Extra Documentation
nl: Lees Extra Documentatie

en: Read More
nl: Lees verder

en: Read More Button
nl: Lees meer-knop

en: Recent Comments
nl: recent commentaar

en: Recent Posts
nl: recente berichten

en: Recent Reviews
nl: Recente beoordelingen

en: Recent Tweets
nl: recente tweets

en: Recent Videos
nl: Recente video's

en: Related Posts
nl: gerelateerde berichten

en: Remove Drop Shadow
nl: Slagschaduw verwijderen

en: Remove Vertical Divider
nl: Verticale verdeler verwijderen

en: Reply
nl: Antwoord

en: Reset
nl: Resetten

en: Reset to Defaults
nl: Resetten naar standaardwaarden

en: Responsive shortcodes
nl: Responsieve shortcodes

en: Retweet
nl: Retweeten

en: Review
nl: Beoordeling

en: Review Box Contents
nl: Bekijk de inhoud van de doos

en: Review Box Title
nl: Bekijk de titel van het vak

en: Ridge
nl: Rand

en: Right
nl: Rechts

en: Right to Left
nl: Rechts naar links

en: Role Editor
nl: Rol redacteur

en: Sale Badge Font Size
nl: Lettergrootte verkoopbadge

en: Sale Badge Font Style
nl: Verkoop Badge Lettertypestijl

en: Sale Price Font Size
nl: Verkoopprijs lettergrootte

en: Sale Price Font Style
nl: Verkoopprijs lettertypestijl

en: Sample Post Title
nl: Voorbeeld berichttitel

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Scale In From Center
nl: Schaal vanuit het midden

en: Scale In From Left
nl: Schaal vanaf links

en: Scale In From Right
nl: Schaal vanaf rechts

en: Score %1$d%%
nl: Score %1$d %%

en: Search & Cart Font
nl: Zoek- en winkelwagenlettertype

en: Search & Cart Font Style
nl: Zoek & Winkelwagen Lettertypestijl

en: Search Layouts
nl: Zoek lay-outs

en: Search Project Skills
nl: Zoek Projectvaardigheden

en: Search Projects
nl: Zoek projecten

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Search results for "%s"
nl: Zoekresultaten voor " %s "

en: Search, Cart, & Icon Background Color
nl: Zoek-, winkelwagen- en pictogramachtergrondkleur

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
nl: Zoek-, winkelwagen- en pictogramletterafstand

en: Search, Cart, & Icon Text Color
nl: Zoek-, winkelwagen- en pictogramtekstkleur

en: Search, Cart, & Icon Text Size
nl: Zoek-, winkelwagen- en pictogramtekstgrootte

en: Secondary Menu
nl: Secundair menu

en: Secondary Menu Bar Settings
nl: Secundaire menubalkinstellingen

en: Select
nl: Selecteer

en: Select Animation Effect
nl: Selecteer Animatie-effect

en: Select Page
nl: Selecteer Pagina

en: Select Slider Type here
nl: Selecteer hier het schuifregelaartype

en: Select between expanded and closed state
nl: Kies tussen uitgevouwen en gesloten status

en: Select yes if the link should be opened in a new window
nl: Selecteer ja als de link in een nieuw venster moet worden geopend

en: Send
nl: Versturen

en: Send Email to
nl: Stuur een email naar

en: Separate Skills with Commas
nl: Scheid vaardigheden met komma's

en: Set as Image
nl: Instellen als afbeelding

en: Share "%s" via %s
nl: Deel " %s " via %s

en: Share:
nl: Deel:

en: Sharing Icons to Display
nl: Pictogrammen delen om weer te geven

en: Shop
nl: Winkel

en: Short description
nl: Korte beschrijving

en: Show Author
nl: Toon auteur

en: Show Author Box
nl: Auteursvak tonen

en: Show Categories
nl: Toon categorieën

en: Show Comment Count
nl: Toon aantal reacties

en: Show Comments
nl: Toon opmerkingen

en: Show Date
nl: Datum tonen

en: Show Divider
nl: Scheidingslijn tonen

en: Show Dribbble Icon
nl: Toon Dribbble-pictogram

en: Show Excerpt
nl: Uittreksel tonen

en: Show Facebook Icon
nl: Toon Facebook-pictogram

en: Show Featured Image
nl: Toon uitgelichte afbeelding

en: Show Full Content
nl: Toon volledige inhoud

en: Show Google+ Icon
nl: Toon Google + Icoon

en: Show Instagram Icon
nl: Toon Instagram pictogram

en: Show Pagination
nl: Paginering weergeven

en: Show Pinterest Icon
nl: Toon Pinterest pictogram

en: Show Post Count
nl: Posttelling weergeven

en: Show Posts Count
nl: Aantal berichten weergeven

en: Show RSS Icon
nl: Toon RSS-pictogram

en: Show Rating
nl: Toon beoordeling

en: Show Ratings
nl: Toon beoordelingen

en: Show Read More Button
nl: Knop Lees meer weergeven

en: Show Related Posts
nl: Toon gerelateerde berichten

en: Show Search Bar
nl: Toon zoekbalk

en: Show Social Icons
nl: Toon sociale iconen

en: Show Stumbleupon Icon
nl: Stumbleupon-pictogram weergeven

en: Show Top Border?
nl: Bovenrand weergeven?

en: Show Trending Bar
nl: Toon trendbalk

en: Show Tumblr Icon
nl: Toon Tumblr-pictogram

en: Show Twitter Icon
nl: Toon Twitter-pictogram

en: Show WooCommerce Cart
nl: WooCommerce winkelwagen tonen

en: Show Youtube Icon
nl: Toon Youtube pictogram

en: Show author box
nl: Auteursvak tonen

en: Show comments on pages
nl: Toon opmerkingen op pagina's

en: Show comments on posts
nl: Reacties op berichten weergeven

en: Show dropdown menus
nl: Laat vervolgkeuzemenu's zien

en: Show related posts
nl: Toon gerelateerde berichten

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Sidebar Location
nl: Zijbalk Locatie

en: Sidebar Width
nl: Breedte zijbalk

en: Sidebar location
nl: Zijbalk locatie

en: Sidebar, Project Details box below content
nl: Zijbalk, vak Projectdetails onder inhoud

en: Sidebar/Widget Area
nl: Zijbalk/widgetgebied

en: Single Page Layout
nl: Enkele pagina-indeling

en: Single Post Layout
nl: Enkele berichtlay-out

en: Single Post Page SEO
nl: SEO voor één berichtpagina

en: Sitemap Page Template Options
nl: Opties voor paginasjabloon voor sitemap

en: Sitemap Sections Display
nl: Sitemap-secties worden weergegeven

en: Sizing
nl: Maatvoering

en: Skills:
nl: Vaardigheden:

en: Slide In Horizontally
nl: Schuif horizontaal naar binnen

en: Slide In Vertically
nl: Schuif verticaal naar binnen

en: Slider
nl: Schuifregelaar

en: Slider Type
nl: Schuifregelaar

en: Smooth Scrolling
nl: Soepel scrollen

en: Social Follow
nl: Sociaal volgen

en: Social Icons Color
nl: Sociale pictogrammen kleur

en: Social Icons Size
nl: Grootte van sociale pictogrammen

en: Social Media Links
nl: Links naar sociale media

en: Social Media Networks
nl: Sociale media-netwerken

en: Social Network Follower Count Refresh
nl: Aantal volgers van sociaal netwerk vernieuwen

en: Social Network Icon Size
nl: Pictogramgrootte sociaal netwerk

en: Solid
nl: Stevig

en: Sorry, No Posts Found
nl: Sorry, geen berichten gevonden

en: Sorry, no posts found.
nl: Sorry, geen berichten gevonden.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
nl: Sorteer Categorieën Links op Naam/ID/Slug/Count/Term Group

en: Sort Method
nl: Sorteer methode

en: Sort Order
nl: sorteervolgorde

en: Sort Pages Links
nl: Sorteer pagina's Links

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard Blog Category
nl: Standaard blogcategorie

en: Standard Blog Category With Featured Posts
nl: Standaard blogcategorie met uitgelichte berichten

en: Standard Blog Homepage
nl: Standaard blog-startpagina

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
nl: Standaard- of metselwerkstijl voor archiefpagina's

en: Star
nl: Ster

en: Start on New Line
nl: Begin op nieuwe lijn

en: Start on New Line?
nl: Beginnen op nieuwe lijn?

en: Start the ad's output on a new line?
nl: De uitvoer van de advertentie op een nieuwe regel starten?

en: State
nl: Staat

en: Status
nl: Toestand

en: Stumbleupon
nl: struikelen

en: Stumbleupon Profile Url
nl: Stumbleupon-profiel URL

en: Sub Heading
nl: Ondertitel

en: Subheader
nl: Onderkop

en: Subheader Font Size
nl: Lettergrootte subkop

en: Subheader Font Style
nl: Subheader Lettertypestijl

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary Title
nl: Samenvattende titel

en: TRENDING:
nl: TRENDEND:

en: Tab
nl: tabblad

en: Tab Content
nl: Tabblad Inhoud

en: Tab Item
nl: Tab-item

en: Tab Item Active
nl: Tabbladitem actief

en: Tab Item Hover
nl: Tabbladitem zweven

en: Tab Settings
nl: Tabblad Instellingen

en: Tab Text
nl: Tabblad Tekst

en: Tabbed Posts
nl: Berichten met tabbladen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Tabs Background
nl: Tabbladen Achtergrond

en: Tags
nl: Labels

en: Testimonial
nl: getuigenis

en: Text
nl: Tekst

en: Text Color
nl: Tekst kleur

en: Text Size
nl: Lettergrootte

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
nl: Tekst voor de koptekst van de module. Laat leeg voor geen koptekst voor de module.

en: Thanks for contacting us.
nl: Bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
nl: De advertentie-HTML, als u de bovenstaande afbeeldings URL en link niet gebruikt.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
nl: De kaartfunctie maakt gebruik van de Google Maps API en vereist een geldige Google API-sleutel om te functioneren. Voordat u de kaartfunctie gebruikt, moet u ervoor zorgen dat u uw API-sleutel hebt toegevoegd in het deelvenster Extra thema-opties. Lees <a href="%1$s" target="_blank">hier</a> meer over het maken van uw Google API Key.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
nl: De Maps-module gebruikt de Google Maps API en vereist een geldige Google API-sleutel om te functioneren. Voordat u de kaartmodule gebruikt, moet u ervoor zorgen dat u hier uw API-sleutel hebt toegevoegd. Lees <a target="_blank" href="%1$s">hier</a> meer over het maken van uw Google API Key.

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
nl: De URL van de video van een <a href="%s" target="_blank">Ondersteunde oEmbed-videoprovider</a> of de URL van een video. Klik op "Video- URL toevoegen" om meer bestandstypen toe te voegen. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, enz.)

en: The color used for this category throughout the site.
nl: De kleur die voor deze categorie wordt gebruikt op de hele site.

en: The color used for this user throughout the site.
nl: De kleur die voor deze gebruiker op de hele site wordt gebruikt.

en: The format for the date display in PHP date() format
nl: Het formaat voor de datumweergave in PHP date() formaat

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
nl: De naam van je facebookpagina, niet de volledige URL. Als uw facebook URL is: " http://www.facebook.com/elegantthemes ", dan is uw paginanaam: "elegantthemes"

en: The number of posts shown per page.
nl: Het aantal berichten dat per pagina wordt weergegeven.

en: The number of posts shown.
nl: Het aantal getoonde berichten.

en: The primary heading.
nl: De primaire kop.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
nl: De snelheid, in seconden, waarmee het automatisch naar de volgende dia zal draaien.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
nl: De snelheid, in seconden, waarmee de schuifregelaar automatisch naar de volgende dia draait. Laat leeg om automatisch afspelen uit te schakelen.

en: The sub heading.
nl: De tussenkop.

en: Theme Customizer
nl: Thema-aanpasser

en: Theme Options
nl: thema opties

en: There was a problem, please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden, probeer het opnieuw.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
nl: Dit bepaalt de standaardrichting van de lazy-loading-animatie.

en: This is an optional title to display for this module.
nl: Dit is een optionele titel om weer te geven voor deze module.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
nl: Met deze optie kunt u wijzigen hoe uw datums worden weergegeven. Raadpleeg voor meer informatie de WordPress-codex hier: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Datum en tijd opmaken</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
nl: Met deze optie kunt u bepalen hoeveel niveaus uw vervolgkeuzemenu voor pagina's heeft in het standaard door het thema gemaakte hoofdmenu. Door het aantal te verhogen, kunnen extra menu-items worden weergegeven. Deze instelling is niet van toepassing als u een aangepast menu gebruikt en niet het hoofdmenu dat met een standaardthema is gemaakt.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
nl: Met deze optie kunt u bepalen hoeveel niveaus uw vervolgkeuzemenu voor pagina's heeft. Door het aantal te verhogen, kunnen extra menu-items worden weergegeven.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om opmerkingen te bekijken.

en: This will add a border to the top side of the module.
nl: Dit voegt een rand toe aan de bovenkant van de module.

en: This will be used as the border color for this module.
nl: Dit wordt gebruikt als randkleur voor deze module.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
nl: Dit wordt gebruikt als de tekstkleur voor de koptekst van de module.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
nl: Hierdoor verandert het label van de module in de builder voor gemakkelijke identificatie.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
nl: Hierdoor worden Google Fonts voor niet-Engelse talen ingeschakeld.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
nl: Dit maakt het gebruik van fragmenten in berichten of pagina's mogelijk.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
nl: Hierdoor worden alle instellingen op de optiepagina teruggezet naar hun standaardwaarden. <strong>Weet je zeker dat je dit wilt doen?</strong>

en: Title
nl: Titel

en: Title Font Size
nl: Lettergrootte titel

en: Title Font Style
nl: Titel Lettertypestijl

en: Title:
nl: Titel:

en: Toggle
nl: Schakelaar

en: Toggle Icon Size
nl: Schakel pictogramgrootte in

en: Toggle Padding
nl: Wissel opvulling

en: Top
nl: Bovenkant

en: Top & Bottom Padding
nl: Boven- en ondervulling

en: Top Rated
nl: Hoogst gewaardeerd

en: Top to Bottom
nl: Boven naar beneden

en: Trending Font
nl: Trending lettertype

en: Trending Font Style
nl: Trending lettertypestijl

en: Trending Label Text Color
nl: Trending labeltekstkleur

en: Trending Text Size
nl: Trending tekstgrootte

en: Trending Title Text Color
nl: Trending titeltekstkleur

en: Tumblr Profile Url
nl: Tumblr-profiel URL

en: Turn pagination on or off.
nl: Schakel paginering in of uit.

en: Turn the autoplay feature on or off.
nl: Schakel de autoplay-functie in of uit.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
nl: Schakel de weergave van de datum van elk bericht in of uit.

en: Turn the display of each post's author on or off.
nl: Schakel de weergave van de auteur van elk bericht in of uit.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
nl: Schakel de weergave van de categorieën van elk bericht in of uit.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
nl: Schakel de weergave van de opmerkingen van elk bericht in of uit.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
nl: Schakel de weergave van het aantal reacties van elk bericht in of uit.

en: Turn the display of each post's date on or off.
nl: Schakel de weergave van de datum van elk bericht in of uit.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
nl: Schakel de weergave van de uitgelichte afbeelding van elk bericht in of uit.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
nl: Schakel de weergave van de beoordeling van elk bericht in of uit.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
nl: Schakel de weergave van de beoordelingssterren van elk bericht in of uit.

en: Tweet
nl: Tweeten

en: Twitter Profile Url
nl: Twitter-profiel URL

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
nl: Typ een adres en klik op zoeken om een markering op dat adres te plaatsen.

en: Type of the box
nl: Type van de doos

en: Typography
nl: Typografie

en: Typography Settings
nl: Typografische instellingen

en: URL of the ad image.
nl: URL van de advertentieafbeelding.

en: URL the ad's image links to.
nl: URL waarnaar de afbeelding van de advertentie linkt.

en: USERNAME
nl: GEBRUIKERSNAAM

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Update Skill
nl: Vaardigheid bijwerken

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload A Video File
nl: Upload een videobestand

en: Upload an Image
nl: Upload een afbeelding

en: Uppercase
nl: Hoofdletters

en: Use Google Fonts
nl: Gebruik Google Fonts

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
nl: Gebruik als standaard voor elke categorie die geen specifieke lay-outset heeft.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
nl: Gebruik een gecombineerd en verkleind CSS-bestand om het laden van pagina's op uw site te versnellen.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
nl: Gebruik een gecombineerd en verkleind JavaScript-bestand om het laden van pagina's op uw site te versnellen.

en: Use excerpts when defined
nl: Gebruik fragmenten wanneer gedefinieerd

en: Use resizing
nl: Gebruik formaat wijzigen

en: Use this layout as the default layout?
nl: Deze lay-out gebruiken als de standaardlay-out?

en: Use this layout as the home layout?
nl: Deze indeling als woningindeling gebruiken?

en: Use this layout on the categories selected above.
nl: Gebruik deze lay-out voor de hierboven geselecteerde categorieën.

en: Used for icon button type
nl: Wordt gebruikt voor het type pictogramknop

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Vertically Centered
nl: Verticaal gecentreerd

en: Video Format Options
nl: Opties voor video-indelingen

en: Video URL
nl: Video- URL

en: View Category Layout
nl: Categorie-indeling bekijken

en: View Project
nl: Project bekijken

en: View The Project
nl: Bekijk het project

en: View all posts by %s
nl: Bekijk alle berichten van %s

en: Website Content Width
nl: Breedte website-inhoud

en: Website Gutter Width
nl: Breedte van de websitegoot

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
nl: Welkom bij Extra! Voordat je aan je nieuwe thema begint, ga je naar de pagina <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra documentatie</a> voor toegang tot tientallen diepgaande tutorials.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
nl: Wanneer u uw trefwoorden definieert met behulp van aangepaste velden, moet u deze waarde gebruiken voor de naam van het aangepaste veld. De waarde van uw aangepaste veld moet de meta-zoekwoorden zijn die u wilt gebruiken, gescheiden door komma's.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
nl: Wanneer u uw metabeschrijving definieert met behulp van aangepaste velden, moet u deze waarde gebruiken voor het aangepaste veld Naam. De waarde van uw aangepaste veld moet de aangepaste beschrijving zijn die u wilt gebruiken.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
nl: Wanneer u uw titel definieert met behulp van aangepaste velden, moet u deze waarde gebruiken voor de naam van het aangepaste veld. De waarde van uw aangepaste veld moet de aangepaste titel zijn die u wilt gebruiken.

en: Whether to show the post count.
nl: Of het aantal berichten moet worden weergegeven.

en: Widget Bullet Color
nl: Widget Bullet-kleur

en: Widget Header Font Size
nl: Lettergrootte widget koptekst

en: Widget Header Font Style
nl: Widget Header Lettertypestijl

en: Widget Heading Color
nl: Widget-kopkleur

en: Widget Link Color
nl: Kleur widgetkoppeling

en: Widget Text Color
nl: Widget-tekstkleur

en: WooCommerce Sidebar Location
nl: Locatie WooCommerce zijbalk

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
nl: WooCommerce zijbalk/widgetgebied

en: Yes
nl: Ja

en: You are already logged in.
nl: Je bent al ingelogd.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
nl: U kunt deze optie uitschakelen als u het auteursvak van afzonderlijke berichtpagina's wilt verwijderen.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
nl: U kunt deze optie uitschakelen als u de opmerkingen en het reactieformulier van afzonderlijke berichtpagina's wilt verwijderen.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
nl: U kunt deze optie uitschakelen als u de gerelateerde berichten van afzonderlijke berichtpagina's wilt verwijderen.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
nl: U kunt alle informatie over het verkrijgen van alle benodigde API-referenties hier vinden: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
nl: U vindt de gebruikers-ID aan het einde van uw Google URL. Als de URL bijvoorbeeld was: http://plus.google.com/ +elegentthemes, zou de gebruikers-ID zijn: +elegenthemes

en: You don't have pages
nl: Je hebt geen pagina's

en: Your Rating:
nl: Uw beoordeling:

en: Your latest posts
nl: Je laatste berichten

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
nl: De meest recente berichten van uw site.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
nl: De meest recente beoordelingen van uw site (berichten met een beoordeling).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
nl: De meest recente video's van uw site (berichten die een video-indeling gebruiken).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
nl: De meest recente reacties op uw site.

en: Youtube Profile Url
nl: Youtube profiel URL

en: Youtube Username
nl: Youtube gebruikersnaam

en: Zoom Icon Color
nl: Kleur zoompictogram

en: by
nl: door

en: by %s
nl: door %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
nl: Duidelijk

en: comment count
nl: aantal reacties

[ctx: documentation links]
en: Support
nl: Steun

[ctx: general options]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
nl: Integratie

[ctx: label]
en: Search for:
nl: Zoeken naar:

[ctx: layout item]
en: Add New
nl: Nieuw toevoegen

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
nl: Categorie-indelingen

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
nl: Categorie-indeling

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: noun]
en: COMMENT
nl: OPMERKING

[ctx: page/post]
en: Layout
nl: Indeling

[ctx: placeholder]
en: Search
nl: Zoekopdracht

[ctx: project item]
en: Add New
nl: Nieuw toevoegen

[ctx: project type general name]
en: Projects
nl: Projecten

en: settings reset.
nl: instellingen reset.

en: settings saved.
nl: instellingen opgeslagen.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
nl: Advertenties

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
nl: Inkleuring

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s <div class="post-title">on %3$s</div>
nl: %1$s %2$s<div class="post-title"> op %3$s</div>

en: you don't have sufficient permissions to access this page
nl: u heeft niet voldoende rechten om deze pagina te openen
